עזרה ברכישת מק-קצת דחוף!

דמיון

משתמש צעיר
צילום מקצועי
D I G I T A L
אני יודעת שנפתחו כבר כמה אשכולות בנושא
אבל עיינתי בהם ועדיין לא הובררו לי מספר פרטים.

אשמח לקבל עוד חומר בנושא מהמבינים.

אני מעוניינת ברכישת איי מק 24"
2.8 Ghz
4 Gb זיכרון

העניין הוא שהבנתי שכרגע הם יצאו בייצור חדש של איימק
העשויים מאלומיניום (ולא הלבנים)
והמסך הוא מסך מבריק ולא מט
רציתי לדעת אם מסך מבריק טוב לגרפיקה ולא מפריע ההשתקפות.
עד עכשיו עבדתי על מסך מט, ומפחיד אותי קצת השינוי.
אשמח לקבל המלצות בענין הזה.

ודבר שני האם המפרט הזה מספיק חזק לעבודה שוטפת בתוכנות cs3
ושהמהירות תהיה מספיק טובה.

מעוניינת לקבל חוות דעת, וכן אם מישהו קנה בזמן האחרון, מה היה המחיר ואיפה.

תודה

iMac

משתמש רשום
המסך המבריק בהתחלה הפריע לי עד שהבנתי שזה פשוט תלוי בכיוון האור שחקתי קצת אם הזוית והיום זה מצוין ואין לי אם זה שום בעיה
המפרט מצוין אחד המחשבים שאני עובדת אליהם הוא בדיוק כזה ואני מריצה עליו ספרים שלמים באינדי בשניות

בקשר לקניה
בעקרון בארץ בדרך הרגילה כולם קונים באי דיגיטל
אבל יש אופציה לקנות בחול (צריך משהו משם שיקנה לך) הבעיה בזה שאם צריך תיקון לוקח יחסית הרבה זמן עד שהם מעבירים אישור לאי דיגיטל
איך שהבנתי אנטר קונים את המחשבים בחול וגם האחריות שלהם היא של ארה"ב ולכן המחשבים שם הרבה יותר זולים האשר באי דיגיטל
אני לא בטוחה שזה נכון כך אמרו לי אז אם אני טועה בקשר לאנטר תתקנו אותי על תתנפלו עלי!!!

דמיון

משתמש צעיר
צילום מקצועי
D I G I T A L
יש עוד דעות בנושא?

ShimmyLev

משתמש צעיר
לגבי המסך- הדבר היחיד שצריך להקפיד, זה שלא יהיה מקור אור מאחורי המסך. וזה כולל חלון, תאורה, דלת ומה שלא יהיה.
נכון שזה נשמע מעצבן, אבל למסכים המבריקים ישנם יתרונות, ששוה להשקיע (צבעים חיים, נעימות לעין)

לגבי המהירות- מהירות זו תספיק לך די והותר. באמת...

לגבי מכירות- אני עובד באיידיגיטל, לכן אני מנוע מלומר דבר בנושא. אני יכול לתת טלפון של איש מכירות שלנו, והוא ירכיב חבילה לפי הלקוח.

toxic2004

משתמש רשום
Shimy Lev שלח לי בפרטי מס' טלפון של איש מכירות או משהו.
גם אני על סף קניית מק (נייד)

דמיון

משתמש צעיר
צילום מקצועי
D I G I T A L
אשמח גם לקבל פרטים ומס' טלפון. תודה

bris

משתמש סופר מקצוען
שלא תגידו שלא אמרתי , בסוף אתם תריצו וינדוס על מק שעלה 8000 שח, כשב-3000 יכולתם להשיג אותו הדבר רק בלי התפוח..

נ.ב. הודעה זאת נכתבה ממקבוק שעולה קרוב ל-6 אלף (13 , 2.1GH, 120GB, 2GB) ומתוך וינדוס XP רגיל שיכל לרוץ אפילו יותר טוב על ניד ב- 2900 שח.

iMac

משתמש רשום
כנראה שזה מחלה מדבקת כי בדיוק בתחילת שבוע החלטתי שזהו אני חייבת מק נייד אני לא יכולה יותר לעבוד ככה
הבעיה היא שאין לי שום נסיון אם הניידים של אפל אז Shimy Lev אם תוכל להמליץ לי על משהו אני מאד יודע לך
תודה

ShimmyLev

משתמש צעיר
אוקיי. אז הנה כל התשובות:
לגבי מכירות: מתקשרים ל 03-9005353, ומנותבים למכירות. אם צצה איזושהי בעיה- אפשר לשלוח לי לפרטי הודעה, ואני אבדוק מה קורה.

ולכל אלו שלא מכירים את המערכת: ישנם שירותי הדרכה עד הבית. מגיע ומסביר במשך שעה/שעתיים על כל המערכת. ממש למידה מאפס.
אפשר לקרוא על זה יותר באתר איידיגיטל idigital.co.il

בכל מקרה- ברוכים הבאים לפורום מקינטוש החדש כאן. אני אשתדל לענות על כל שאלה שתהיה כאן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה