עזרה עזרה בפרוג..

מצב
הנושא נעול.

מרשמלו

מנהלת איש את רעהו מנהלת פורום נשים
מנהל
מנוי פרימיום
לא כ"כ הבנתי את הבעיה.
אני רואה שאת כותבת פה, אז איפה את לא יכולה?
(לפי הכללים מי שמצטרף לקהילה מקצועית יכול להגיב באא"ר)
ודרך אגב, אין קשר למיל זה או אחר...

tuty

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
מישהו יכול להסביר לי איך פותחים פורום?
יש לי כבר וותק של יותר מחודשיים ואני לא יודעת איך לעשות את זה...

~EFRAT~

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מישהו יכול להסביר לי איך פותחים פורום?
יש לי כבר וותק של יותר מחודשיים ואני לא יודעת איך לעשות את זה...
איך פותחים אשכול התכוונת.
את רואה בשורה למעלה איפה שמופיע לך המשתמש, מין כרטסיות כתוב פורומים.
את נכנסת לפורום בו את רוצה לפתוח את האשכול שם למעלה בצד שמאל מופיע לך במלבן ירוק פתח נושא חדש.
לוחצת וזהו...

tuty

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
איך פותחים אשכול התכוונת.
את רואה בשורה למעלה איפה שמופיע לך המשתמש, מין כרטסיות כתוב פורומים.
את נכנסת לפורום בו את רוצה לפתוח את האשכול שם למעלה בצד שמאל מופיע לך במלבן ירוק פתח נושא חדש.
לוחצת וזהו...

תודה רבה!! עזרת לי מאד ותודה שהגבת!!

Kenyonit

משתמש מקצוען
לא כ"כ הבנתי את הבעיה.
אם אני לא טועה
נראה לי שהיא התכוונה שיש לה עוד ניק ששם היא משתמש מקצוען כבר למעלה מחצי שנה ויום אחד היא לא יכלה להגיב שם יותר (היה כתוב שאין לה הרשאה)
לכן היא פתחה ניק חדש (את הניק הזה שהיא שואלת ממנו) ועכשיו היא מבקשת תשובה לניק הקודם.

BRACHI:)

משתמש רשום
צילום מקצועי
המשתמש נחסם
לא כ"כ הבנתי את הבעיה.
(לפי הכללים מי שמצטרף לקהילה מקצועית יכול להגיב באא"ר)
ודרך אגב, אין קשר למיל זה או אחר...
אני אסביר:
יש לי משתמש שעד לפני כשבוע יכולתי לכתוב באא"ר ובקהילת הצלמים...
ואז פתאום אני פותחת את פרוג וכללל פורום שאני רוצה לכתוב הוא כותב לי שאין לי מספיק הרשאות, OK
אז הכנסתי מייל נוסף של אחד מבני המשפחה לפרוג וכך אני כותבת לך עכשיו!
עכשיו זה ברור?

מרשמלו

מנהלת איש את רעהו מנהלת פורום נשים
מנהל
מנוי פרימיום
אני אסביר:
יש לי משתמש שעד לפני כשבוע יכולתי לכתוב באא"ר ובקהילת הצלמים...
ואז פתאום אני פותחת את פרוג וכללל פורום שאני רוצה לכתוב הוא כותב לי שאין לי מספיק הרשאות, OK
אז הכנסתי מייל נוסף של אחד מבני המשפחה לפרוג וכך אני כותבת לך עכשיו!
עכשיו זה ברור?
לא.
זה לא יכול להיות קשור למייל, אלא למשתמש.
קודם לא יכולת להגיב מהמשתמש שאת מגיבה בו עכשיו?

BRACHI:)

משתמש רשום
צילום מקצועי
המשתמש נחסם
אם אני לא טועה
נראה לי שהיא התכוונה שיש לה עוד ניק ששם היא משתמש מקצוען כבר למעלה מחצי שנה ויום אחד היא לא יכלה להגיב שם יותר (היה כתוב שאין לה הרשאה)
לכן היא פתחה ניק חדש (את הניק הזה שהיא שואלת ממנו) ועכשיו היא מבקשת תשובה לניק הקודם.
סוף סוף מישהו מבין אותי....;)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה