כללי עזרה בעימוד ספר קודש!

מוריה100

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני מעמדת לראשונה קונטרס- קודש. הבנוי בצורת שאלה תשובה וכו'
א. איזה גודל מומלץ לעשות בשאלה, ואיזה בתשובה כדי שיהיה הבדל בינהם?
ב. איזה פונט מתאים אתם ממליצים? (לצערי אין לי כ"כ מבחר, לוטוס, פרנקיהל, גאולה, קטיפה, זה מה שעלה לי בראש- מתאים מתוך המבחר המצומצם שיש לי)
אם יש פונט אחר, תגידו,, ואבדוק אולי בכל זאת יש לי אותו.
אודה מראש לכל העוזרים, יהיה אפשר להעזר בכם עוד?? כי בטח יהיו לי עוד שאלות....

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
אולי תעלי מספר דוגמאות, ונוכל להמליץ על הטוב ביותר.

צביה בלס

משתמש רשום
זה מאד תלוי גם בלקוח.
לפעמים אתה שאלה רוצים יותר גדול ומודגש.
תלוי גם איך בנויה התשובה - האם זה משהו קצר או שיש תשובה + מקורות והרחבה.
את צריכה להכין כמה דוגמאות ולהראות ללקוח.
לגבי הפונט - שוב תלוי אם הלקוח מעוניין במשהו שמרני - ואז פרנקרויל מתאים, או בעיצוב יותר מודרני - ואז את יכולה גם לנסות את הפונטים שהצעת או פונט מזל, ספרדי, ליבורנה וכד'

מוריה100

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה לכולם.
אתחיל לעבוד, ואעלה לכאן דוג' לחוות דעתכם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לב

א לְדָוִד מַשְׂכִּיל אַשְׁרֵי נְשׂוּי פֶּשַׁע כְּסוּי חֲטָאָה:ב אַשְׁרֵי אָדָם לֹא יַחְשֹׁב יְהוָה לוֹ עָוֹן וְאֵין בְּרוּחוֹ רְמִיָּה:ג כִּי הֶחֱרַשְׁתִּי בָּלוּ עֲצָמָי בְּשַׁאֲגָתִי כָּל הַיּוֹם:ד כִּי יוֹמָם וָלַיְלָה תִּכְבַּד עָלַי יָדֶךָ נֶהְפַּךְ לְשַׁדִּי בְּחַרְבֹנֵי קַיִץ סֶלָה:ה חַטָּאתִי אוֹדִיעֲךָ וַעֲוֹנִי לֹא כִסִּיתִי אָמַרְתִּי אוֹדֶה עֲלֵי פְשָׁעַי לַיהוָה וְאַתָּה נָשָׂאתָ עֲוֹן חַטָּאתִי סֶלָה:ו עַל זֹאת יִתְפַּלֵּל כָּל חָסִיד אֵלֶיךָ לְעֵת מְצֹא רַק לְשֵׁטֶף מַיִם רַבִּים אֵלָיו לֹא יַגִּיעוּ:ז אַתָּה סֵתֶר לִי מִצַּר תִּצְּרֵנִי רָנֵּי פַלֵּט תְּסוֹבְבֵנִי סֶלָה:ח אַשְׂכִּילְךָ וְאוֹרְךָ בְּדֶרֶךְ זוּ תֵלֵךְ אִיעֲצָה עָלֶיךָ עֵינִי:ט אַל תִּהְיוּ כְּסוּס כְּפֶרֶד אֵין הָבִין בְּמֶתֶג וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם בַּל קְרֹב אֵלֶיךָ:י רַבִּים מַכְאוֹבִים לָרָשָׁע וְהַבּוֹטֵחַ בַּיהוָה חֶסֶד יְסוֹבְבֶנּוּ:יא שִׂמְחוּ בַיהוָה וְגִילוּ צַדִּיקִים וְהַרְנִינוּ כָּל יִשְׁרֵי לֵב:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

אומנות הנייר • אתגר 58

לוח מודעות

למעלה