עזרה בסקריפט - "חלון"

ELADAX

משתמש צעיר
עימוד ספרים
רציתי לדעת אם מישהו רכש את הסקריפט של יידישע קאפ של ה"חלון" אם יוכל לעזור לי
איך אני עושה רק חלון בלי לגעת בסגנונות
כי ברגע שאני "בונה חלונות" הוא מחליף לי סגנונות.

כל הטקסט שלי כבר בנוי עם דגשים וגדלים הכל מוכן, רק צריך לעשות חלון - בלי שהחלון יגע לי בסגנון הטקסט פשוט שיהיה רק את הרווח הזה למטה של החלון
1234.png

תודה לעוזרים!

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
רציתי לדעת אם מישהו רכש את הסקריפט של יידישע קאפ של ה"חלון" אם יוכל לעזור לי
איך אני עושה רק חלון בלי לגעת בסגנונות
כי ברגע שאני "בונה חלונות" הוא מחליף לי סגנונות.

כל הטקסט שלי כבר בנוי עם דגשים וגדלים הכל מוכן, רק צריך לעשות חלון - בלי שהחלון יגע לי בסגנון הטקסט פשוט שיהיה רק את הרווח הזה למטה של החלון
צפה בקובץ המצורף 755495

תודה לעוזרים!
צור סגנון חדש. הוא יצור לך סגנון תואם לסגנון הפסקא הקיים אבל עם בולד, הרמה והקטנה כדי שיהיה בפרופורציות מתאימות לדרופ-קאפס. אתה יכול לשחק אח"כ עם הסגנון תו שהסקריפט יצר כדי להתאים אותו יותר.

ELADAX

משתמש צעיר
עימוד ספרים
צור סגנון חדש. הוא יצור לך סגנון תואם לסגנון הפסקא הקיים אבל עם בולד, הרמה והקטנה כדי שיהיה בפרופורציות מתאימות לדרופ-קאפס. אתה יכול לשחק אח"כ עם הסגנון תו שהסקריפט יצר כדי להתאים אותו יותר.
1. הבעיה שיש לי כבר בטקסט בולדים, וגם הוא יוסיף לי בכל תחילת שורה בולד במקומות שאני לא רוצה, ואם אני יוריד את זה אז זה יוריד לי את הבולדים שהיו לי כבר, ונמצא שאני מאבד בולדים שכבר היו לי.
2. אני יכול לשלוט ברווח של המילה של החלון עם המילה הבאה?

קבצים מצורפים

• 123445.png
    123445.png
    KB 16.6 · צפיות: 22

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
1. הבעיה שיש לי כבר בטקסט בולדים, וגם הוא יוסיף לי בכל תחילת שורה בולד במקומות שאני לא רוצה, ואם אני יוריד את זה אז זה יוריד לי את הבולדים שהיו לי כבר, ונמצא שאני מאבד בולדים שכבר היו לי.
2. אני יכול לשלוט ברווח של המילה של החלון עם המילה הבאה?
1. למה שזה יוריד לך בולדים שהיו לך? אתה משנה את סגנון התו של המילה שמתחתיה חלון בלבד. לא את סגנון הפסקא.
2. לא הבנתי

ELADAX

משתמש צעיר
עימוד ספרים
1. למה שזה יוריד לך בולדים שהיו לך? אתה משנה את סגנון התו של המילה שמתחתיה חלון בלבד. לא את סגנון הפסקא.
2. לא הבנתי
1. צירפתי תמונות
2. הרווח שניבנה מהחלון בין המילה הראשונה למילה השניה יצר רווח. האם אני יכול לשלוט בו? הכוונה להקטין את הרווח הזה?
3. ואם אני אבנה תו לסגנון חלון - איך אני יכול להגיד לתו החדש "חלון" שלא יגע לי בבולדים?

אני רק רוצה שהסקריפט יוסיף לי רווח "חלון" בלי שום סגנונות בלי שום הגדלת טקסט - פשוט חלון

קבצים מצורפים

• 1.png
    1.png
    KB 54.6 · צפיות: 27
  • 2.png
    2.png
    KB 62.9 · צפיות: 22
  • 3.png
    3.png
    KB 136.1 · צפיות: 21

יידישע קאפ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
2. הרווח שניבנה מהחלון בין המילה הראשונה למילה השניה יצר רווח. האם אני יכול לשלוט בו? הכוונה להקטין את הרווח הזה?

בתחתית החלונית - יש שלש אופציות: רווח EM, רווח EN או רווח רגיל.
CleanShot 2020-11-03 at 3.42.09.png

3. ואם אני אבנה תו לסגנון חלון - איך אני יכול להגיד לתו החדש "חלון" שלא יגע לי בבולדים?

האם הבולדים שלך הם דריסות מקומיות, או שהחלת אותם ע״י סגנון תו?

אם אתה לא רוצה שהמילה הראשונה יהיה יותר גדול או יותר שמן - פשוט ערוך את הסגנון תו של החלון (הברירת מחדל נקרא ״חלון״). אל תסיר את הסגנון תו הזה - כי זה נצרך ליצירת החלון. אבל אתה יכול לערוך אותו כמה שאתה צריך.

ELADAX

משתמש צעיר
עימוד ספרים
בתחתית החלונית - יש שלש אופציות: רווח EM, רווח EN או רווח רגיל.
צפה בקובץ המצורף 755679

האם הבולדים שלך הם דריסות מקומיות, או שהחלת אותם ע״י סגנון תו?

אם אתה לא רוצה שהמילה הראשונה יהיה יותר גדול או יותר שמן - פשוט ערוך את הסגנון תו של החלון (הברירת מחדל נקרא ״חלון״). אל תסיר את הסגנון תו הזה - כי זה נצרך ליצירת החלון. אבל אתה יכול לערוך אותו כמה שאתה צריך.
הבולדים בנוים בוורד, ואני מושך אותם לאינדיזיין, ואני שם עליהם סגנון פסקה.
ועכשיו נותר לי רק לבנות חלון מבלי שיחול עליו סגנון חדש (אפילו של תו) רק שיהיה חלון.

וצירפתי פה תמונות שאם אני מוריד את הבולד מסגנון תו אז הוא דורס לי את כל הבולדים שכבר היו לי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה