התייעצות עזרה בנושא גן עירייה לפגית

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
מצטטת חברה טובה:
יש למישהי מושג עם מי אפשר להתיעץ בקשר לגני עירייה?
מישהו שממש מבין.
הבת שלי פגית שבוע עשרים ותשע ואמורה לעלות שנה הבאה לגני עירייה.
הקטע שהיא נולדה בסוף שנה ( חודש 12) והייתה אמורה להיוולד באמצע חודש שני!!! של שנה אחר כך!!!- זאת אומרת שהיא תהיה הרבה יותר קטנה מכל הבנות!!!( ויש 36 בנות בגן עירייה)
בהתפתחות הילד אומרים שהיא על התפר ושכדאי לי להשאיר אותה במעון או בכל מקום אחר (או אולי גן שפתי), שנה הבאה ורק שנה אחר כך להעלות אותה לגני עירייה.
הבעיה שהגנים לא מסכימים.
אמרו שאם אני משאירה אותה עוד שנה מחוץ לגנים- אז עוד שנתיים אני מעלה אותה לגן השני!!!- גן תת חובה!!! ( ברור שיש חוק אבל אני חושבת שיש גם יוצאי דופן ומגיע לה את השנה הזאת- היא היתה אמורה להיות רק עכשיו - באדר א' בת שנתיים!!!)
יש מישהי שמבינה בזה או יודעת מישהו שמבין בזה ויכול לעזור???
זה דחוף ממש כי עכשיו מסתיימות הוועדות ואני צריכה להחליט האם לגשת לזה או שזה לא שווה את זה...
תודה רבה!!!

לא לפרסום

משתמש פעיל
הבעיה שהגנים לא מסכימים.
אמרו שאם אני משאירה אותה עוד שנה מחוץ לגנים- אז עוד שנתיים אני מעלה אותה לגן השני!!!- גן תת חובה!!! ( ברור שיש חוק אבל אני חושבת שיש גם יוצאי דופן ומגיע לה את השנה הזאת- היא היתה אמורה להיות רק עכשיו - באדר א' בת שנתיים!!!)
אני מכיר מישהו שנולד בחודש 12 ולא פגית ובגלל שהיו מטופלות בהתפתחות הילד אצל קלינאית תקשורת....
אישרו להם גם שנה נוספת במעון עם דרגת תמ"ת...וחוץ מזה לעלות אח"כ לגן הראשון....
בקיצור יש דבר כזה...להילחם...להביא מסמכים קבילים לעיריה....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה