דרוש מידע עזרה במימון טיפול רגשי ליתומים ויתומות?

אלישבע גוהר

מאיירת דיגיטלית (לשעבר 'אילוסטרייטורית אחת')
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
יש כזה דבר?
המפגשים הפסיכותרפיים עולים המון למפגש!! בקופת חולים השעות הממומנות לרוב כבר נוצלו או שיש רשימת המתנה של לפחות שנה. יש עמותות שעוזרות במימון או לפחות בסבסוד של טיפולים?
מחפשת מידע גם לנוער בוגר (18 פלוס), וגם לטיפול ייעודי לילדים קטנים, (גילאי 8-11, לגיל הזה יש חונכים, אבל זה לא מה שאני מחפשת אלא דווקא על טיפול מוסמך)
תודה למסייעים.

bracha5

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
אול בית חם?

קקטוסה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני חושבת, עד כמה שידוע לי, שאם פותחים תיק ברווחה יש מענים שאפשר לקבל דרכם, כמו חוגים וכד.
כדאי לברר בלשכה האזורית.

אלישבע גוהר

מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים

שרי די

משתמש רשום
הם עוזרים רק ליתומים או גם לאנשים שצריכים את הטיפולים הללו אבל אין להם איך לשלם אותם?

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
הם עוזרים רק ליתומים או גם לאנשים שצריכים את הטיפולים הללו אבל אין להם איך לשלם אותם?
הרווחה? ידידות טורונטו?
ברווחה אפשר לקבל טיפול במרכזים עירוניים יעודיים (יש עבור טיפול זוגי, יש בדגש על ילדים, יש לטיפול משפחתי) לכל פונה תושב העיר, בתיעדוף של בעלי תיק ברווחה.
ידידות טורונטו - כמדומני לכל מי שלומד במוסד שיש לו התקשרות איתם.

KAV

משתמש פעיל
יש את הארגון בנינו של הרב שישא
02-6501630

שרי די

משתמש רשום
הרווחה? ידידות טורונטו?
ברווחה אפשר לקבל טיפול במרכזים עירוניים יעודיים (יש עבור טיפול זוגי, יש בדגש על ילדים, יש לטיפול משפחתי) לכל פונה תושב העיר, בתיעדוף של בעלי תיק ברווחה.
ידידות טורונטו - כמדומני לכל מי שלומד במוסד שיש לו התקשרות
הרווחה אניחות מעדיפה כי זה לא סור שצריך לערב בו אותה
ידידות טורונטו- הכוונה למוסד לימודים שבו הילדב לומדת?

שרי די

משתמש רשום
יש למישהו פה את המספר של ארגון "זה לזה" או "ביחד" וגם של ארגון"יד מלכה"?
תודה לכל העוזרים.

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
הרווחה אניחות מעדיפה כי זה לא סור שצריך לערב בו אותה
הטיפול במרכזים העירוניים לא מחייב מעורבות של הרווחה, אם יש תיק ברווחה הטיפול מקבל קדימות מבחינת זמינות התורים
אבל המחיר לטיפול שם נגיש מאד.
ידידות טורונטו - אכן, הכוונה למוסד הלימודים שבו הילד לומד, כשהטיפול מיועד לילד.

שרי די

משתמש רשום
הטיפול במרכזים העירוניים לא מחייב מעורבות של הרווחה, אם יש תיק ברווחה הטיפול מקבל קדימות מבחינת זמינות התורים
אבל המחיר לטיפול שם נגיש מאד.
ידידות טורונטו - אכן, הכוונה למוסד הלימודים שבו הילד לומד, כשהטיפול מיועד לילד.
רווחה-אוקי אני אבדוק את זה גם.
ועל ידידות טורינטו איך אני ידע אם הם עובדים עם המוסד של הילדה אם אני לא רוצה לערב את ההנהלה של בית הספר?

רצוני לעשות רצונך

משתמש מקצוען
אם אני לא רוצה לערב את ההנהלה של בית הספר?
זו נראית לי בעיה, הם עובדים רק דרך המוסדות.
אלא אם כן את מכירה מישהו מידידות טורונטו שיש לו גישה להכל...
כמו שאמרו פה, לארגון בנינו יש מערך חונכים ואני חושבת שהם גם מממנים טיפולים רגשיים.

שרי די

משתמש רשום
זו נראית לי בעיה, הם עובדים רק דרך המוסדות.
אלא אם כן את מכירה מישהו מידידות טורונטו שיש לו גישה להכל...
כמו שאמרו פה, לארגון בנינו יש מערך חונכים ואני חושבת שהם גם מממנים טיפולים רגשיים.
יש לך את המספר שלהם כי עכשיו נסתי להתקשר למספר שהkav הביא לי והוא לא זמין

אלישבע גוהר

מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
ועל ידידות טורינטו איך אני ידע אם הם עובדים עם המוסד של הילדה אם אני לא רוצה לערב את ההנהלה של בית הספר?
ידידות טורונטו ממה שבדקתי מבקשים שיהיה פתוח תיק ברווחה
וחוו"ד של עוס או משהו כזה.

(אבל זה בדקתי וזה בגילאים גדולים יותר. ילדים קטנים ככל הנראה זה בעבודה עם הבית ספר. )

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה