דרוש מידע עזרה בכתיבת קורות חיים

שלום וברכה.
אני מפתח תוכנה בוגר תואר ראשון. כעת אני מסיים שנה וחצי עבודה בחברה הראשונה שלי. אני מחפש עבודה ואני מבין שקורות החיים שלי לא כתובים טוב וממש לא משקפים את מה שאני רוצה. אני צריך עזרה בכתיבת קורות החיים שלי ואודה לכל מי שיוכל לעזור לי או אפילו להפנות אותי למישהו שיכול לעזור לי (מנסיון אישי טוב בלבד). אני גם מסכים בתשלום.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
שלום וברכה.
אני מפתח תוכנה בוגר תואר ראשון. כעת אני מסיים שנה וחצי עבודה בחברה הראשונה שלי. אני מחפש עבודה ואני מבין שקורות החיים שלי לא כתובים טוב וממש לא משקפים את מה שאני רוצה. אני צריך עזרה בכתיבת קורות החיים שלי ואודה לכל מי שיוכל לעזור לי או אפילו להפנות אותי למישהו שיכול לעזור לי (מנסיון אישי טוב בלבד). אני גם מסכים בתשלום.
דבר ראשון כדאי להתחיל לקרוא וללמוד על הנושא לבד, כי קורות חיים מרשימים זה דבר אחד, הבעיה שלרוב בראיונות ''יתפסו'' אתכם על כל מילה כתובה שם - אתם צריכים לדעת לפרט למה התכוונתם שכתבתם ''מוסר עבודה גבוה'' ויבקשו ממכם דוגמאות איך זה בא לידי ביטוי.
לדעתי כתיבת קו''ח זה חלק מתהליך הכנה לראיון ולא איזה מקצוע ניסוחי עיצובי גרידא

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה