עזרה בכתיבת קורות חיים לתכנות

חיולה

משתמש מקצוען
מישהי יכולה לעבור על הקורות חיים שלי כדי לראות שהם כתובים נכון?
תודה.

מרנדרת

משתמש מקצוען
צר לי לאכזב אני לא אחראית משאבי אנוש או משהו, אני רק מפתחת.
אבל - היות ואני מתעסקת עם כתיבה וניסוח הרבה,
ובעקבות שיח עם דוד שאחראי גיוס בחברת הייטק גדולה מאד בישראל ומאחראית בחברה שאני עובדת בה
על קורות חיים של ג'וניוריות חרדיות, מה שחסר ומה שמיותר עלו לי הרבה מסקנות ותובנות ,
יצא לי אחר כך הרבה לשבת על קו"ח של חברות מכרות וקרובות ולשפץ אותם בצורה ששדרגה אותם.
זה סוג של הובי כזה לקחת קורות חיים בנאליים ולהוציא מכל אחת את הכישורים והמקצועיות שלה.

*נגיד מנסיון בטלמרקטינג אפשר לרכוש ידע בינאישי שחשוב מאד בתחום,
אבל אם את לא תכתבי את זה אלא רק תצייני את כעובדה יבשה בזבזת שורה פוטנציאלית בקוח שלך.
דוגמא לניצול שורה:
2012-2015
עבודה בטלמרקטינג- פיתוח היכולות הבינאישיות מתוך עבודה עם מגוון לקוחות.
וכן על זה הדרך...
מכל שורה אפשר לתת לקורא ללמוד עלייך מעבר לעובדות היבשות, כמובן בלי הגזמה, אבל בצורה עניינית שנותנת מבט נרחב יותר עלייך.

*עוד סודות מקצוע?
זה להיות ממוקדת מטרה ולא לשפוך את כל השפות שאת יודעת על ראש המגייס
קוח זה לא תורה למשה מסיני זה דבר הכי דינאמי שיש
את שולחת למשרת fullstack? צייני בראש הקו"ח
שרה כהן מפתחת תוכנה מעוניינת להשתלב בתחום פיתוח fullStack
התאימי את הכישורים שאת מציינת במידת האפשר למה שהחברה מחפשת (כמובן רק מה שנכון עלייך)
החברה ביקשה ראש גדול ואת כזאת? גם אם לא ציינת את זה עד היום, למשרה הזו תצייני את הנקודה הזאת.

*נקודה נוספת שהיא קריטית בעיניי
יש נטיה כזאת בכישורים ומיומניות לשפוך מלא תארים וכישורים
גם אם זה נכון זה נראה לא אמין... 3 עד 4 כישורים או תכונות שהם ממש את, יעשו את העבודה מצוין.

יש עוד המון נקודות קטנות וגדולות שלדעתי עושות את ההבדל בין קו"ח שהם שבלונה, לבין קו"ח שמשקפים את השולח.

אז אני לא עושה את זה בצורה רשמית ואפילו לא בתשלום... סתם מדי פעם להנאתי ולהנאת כשרון הניסוח שבי...

פררו רושה

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אבל - היות ואני מתעסקת עם כתיבה וניסוח הרבה,
ובעקבות שיח עם דוד שאחראי גיוס בחברת הייטק גדולה מאד בישראל ומאחראית בחברה שאני עובדת בה
על קורות חיים של ג'וניוריות חרדיות, מה שחסר ומה שמיותר עלו לי הרבה מסקנות ותובנות ,
יצא לי אחר כך הרבה לשבת על קו"ח של חברות מכרות וקרובות ולשפץ אותם בצורה ששדרגה אותם.
זה סוג של הובי כזה לקחת קורות חיים בנאליים ולהוציא מכל אחת את הכישורים והמקצועיות שלה.
זה מה שרציתי לדעת :)
יש סיכוי לשלוח לך גם?
תודה

מרנדרת

משתמש מקצוען
תשלחי, אני די עמוסה היום כך שאני לא מתחייבת להספיק עוד היום אבל מקסימום בימים הקרובים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה