רשתות עזרה ביעוץ לראוטר ביתי

א.ב.ג.ד

משתמש פעיל
יש לי כרגע סטיק של 019 + סינון של נטפרי עליו,
יש לי חבילה חודשית של 100 ג'יגה, והקליטה ממש גרועה,
חושבת אולי לקנות ראוטר ביתי,
אני רוצה להבין איך זה עובד, כלומר,
כרגע אני משלמת על האינטרנט, ועל החסימה,
איך זה עובד עם הראוטר?, אני משלמת על חסימה?, על מהירות גלישה?, על אינטרנט?,על סים?,
זה גם עובד עם חבילות של ג'יגה?,
לגבי התקנה, מתקינים מהחברה?, זה מגיע גם עם קו טלפון?,
אשמח לכל מידע שיסביר לי אודות העניין,
וכן המלצות לראוטרים ממולצים שעובדים גם עם נטפרי.
תודה רבה!

תחצ

משתמש פעיל
@א.ב.ג.ד הסים שיש לך כרגע בסטיק את שמה אותו בתוך ראוטר (שאותו קונים בנפרד, יכול להמליץ לך על סוג מסויים),
ומשלמת כמו היום, 1. על האינטרנט, לפי ג'יגה. 2. על הסינון.
לא צריך התקנה.
רק אם את רוצה עם קו טלפון אז צריך התקנה..
בהצלחה.

א.ב.ג.ד

משתמש פעיל
@א.ב.ג.ד הסים שיש לך כרגע בסטיק את שמה אותו בתוך ראוטר (שאותו קונים בנפרד, יכול להמליץ לך על סוג מסויים),
ומשלמת כמו היום, 1. על האינטרנט, לפי ג'יגה. 2. על הסינון.
לא צריך התקנה.
רק אם את רוצה עם קו טלפון אז צריך התקנה..
בהצלחה.
ואיך הקליטה ככה?
יותר טובה מסטיק רגיל?
הסטיק שלי עובד על WIFI

בני2

משתמש מקצוען
כן, משמעותית יותר מהירה.
ממש ממש לא אתה מדבר על ראוטר סלולרי ואין הבדל בין זה לסטיק איכותי כי הצוור בקבוק מגיע מהרוחב פס שהחברה משחררת ("קליטה")..
כשמדברים על ראוטר לרוב מדובר על תשתית קווית שמחובר למודם+ראוטר

לפותה"ש קצת סדר;
על החסימה תשלמו אותו דבר
על האינטרנט זה הולך כך את צריכה לפנות לספק שמספק אינטרנט נטפרי קווי, יש רשימה באתר שלהם והוא אחראי גם על התשתית
את צריכה לקנות ראוטר + מודם -vdsl או אם את עושה דרך בזק את יכולה לשכור מהם ראוטר - לא מומלץ..
החבילה בתשתית קווית הולכת לפי רוחב פס- מהירות, מתחיל מ100מגה ביט וצפונה למשתמ' בייתי זה מספיק והותר.. במיוחד למי שהיחס שלו הוא סלולרי...
אין שום סים ואין חבילת ג'יגות אלא לפי המהירות
כל זה לא קשור לקו טלפון.
לגבי התקנה אני לא בטוח אם הם גם באים להגדיר את הראוטר שלך אפשר לשאול אותם, גם אם לא את יכולה להביא טכנאי פרטי שיגדיר ויחבר את הראוטר

תחצ

משתמש פעיל
ממש ממש לא אתה מדבר על ראוטר סלולרי ואין הבדל בין זה לסטיק איכותי כי הצוור בקבוק מגיע מהרוחב פס שהחברה משחררת ("קליטה")..
כשמדברים על ראוטר לרוב מדובר על תשתית קווית שמחובר למודם+ראוטר
יודע מה קרה אצלי אחרי שהחלפתי מסטיק לראוטר,
פחות מבין ב'צוור בקבוק'...

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
יש לי כרגע סטיק של 019 + סינון של נטפרי עליו,
יש לי חבילה חודשית של 100 ג'יגה, והקליטה ממש גרועה,
חושבת אולי לקנות ראוטר ביתי,
אני רוצה להבין איך זה עובד, כלומר,
כרגע אני משלמת על האינטרנט, ועל החסימה,
איך זה עובד עם הראוטר?, אני משלמת על חסימה?, על מהירות גלישה?, על אינטרנט?,על סים?,
זה גם עובד עם חבילות של ג'יגה?,
לגבי התקנה, מתקינים מהחברה?, זה מגיע גם עם קו טלפון?,
אשמח לכל מידע שיסביר לי אודות העניין,
וכן המלצות לראוטרים ממולצים שעובדים גם עם נטפרי.
תודה רבה!
ההבדל הגדול הוא שהאינטרנט שיש לך כיום מבוסס על קליטה של אנטנות ולכן אם אתה באיזור עם פחות קליטה/החברה הספיציפית שאתם מחוברים אליו אין לה אנטנה קרובה באיזור שלכם/יש עומס משתמשים על האנטנה כל זה סיבות שיגרמו לכם לאיטיות וקליטה לא טובה

בשונה מאינטרנט ביתי שעובד על כבלים ולכן תמיד תהיה לכם קליטה טובה
באינטרנט ביתי אין הגבלה על כמות גלישה בחודש אלא על מהירות
לגבי מחיר משלמים על אותם מרכיבי על התשתית על נטפרי תמיד משלמים בנפרד כמו עד היום ויש צורך גם בראוטר שיש אופציה או לקנות או לשכור

החברה באה להתקין עד הבית לגבי מחירים זה נע בין 82 לחודש עד 100+ בגדול תלוי בחברות ועוד כמה משתנים
אשמח לעזור עם זה באישי.
טלפון ביתי זה תשלום נפרד ולא קשור לאינטרנט.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה