עזרה: בחירת ריצוף

אפרוח קטן

משתמש מקצוען
מקפיצה באותו ענין כמעט-
לי יש ריצוף מבריק שהיה חדש מהנילונים.
היום(4 חודשים אחרי) שימוש רגיל לחלוטין אני רואה המון המון שריטות ובעצם המבריק כבר לא כ"כ מבריק.
ז"א ההשתקפות מלאה בשריטונות קטנות.
בהתחלה גילית את זה מתחת לעריסה וחשבתי שזה מהנידנודים אבל אח"כ ראיתי בהמון מקומות...
זה נורמלי?
ענין של סוג ריצוף? או דפקט?

זו דירה לא שלי ואני לא יודעת אם לעורר את תשומת לב בעלי הדירה שיבדקו מול הקבלן או החנות או שזה ככה נורמלי...

בנ"א פשוט

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
לי יש ריצוף מבריק שקניתי מחנות מאוד נחשבת, (טרבלסי.. למי שמכיר) ויש לי המון שריטות!! ויצא לי לראות ריצוף שנקנה באותו מחיר שאני קניתי שמחזיק כבר 3 שנים בלי שום שריטה, תכל'ס אין בזה כללים תלוי בליין שבאותו זמן ייצרו, ובנוגע לספרדי/איטלקי/טורקי.. כיום אין לזה משמעות כי כמעט הכל מיוצר בפועל בסין וזה נארז רק בספרד או איטליה.. הענין הוא הכמות ליטוש שמלטשים, ובנוגע לפרפקט ליין, לא כדאי להיסתנוור מהמחיר הם מייבאים לבד והרבה פעמים אפי' שזה אותה חברה כמו במקומות אחרים זה יכול להיות סוג ב'.. וזה בדוק!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  26  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה