תוכנות עזרה בהתקנת ספריות בפייתון

צל של עצמו

משתמש רשום
אז לא לסגור, אלא באותו מקום שבו כתבת את
קוד:
$env:path
ואת הקוד הנוסף' שם תכתבי גם את הקוד pip install numpy בלי לסגור בינתיים
כנראה שבכל סגירה מתאפסים משתני הסביבה ולכן יש להגדיר אותם כל פעם לפני הרצת PIP

צל של עצמו

משתמש רשום
אגב יש עוד אפשרות, פשוט לכתוב:
קוד:
C:\Users\admin\AppData\Local\Programs\Python\Python312\Scripts\pip install numpy

צלמת סופר מקצועית

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אז לא לסגור, אלא באותו מקום שבו כתבת את
קוד:
$env:path
ואת הקוד הנוסף' שם תכתבי גם את הקוד pip install numpy בלי לסגור בינתיים
כנראה שבכל סגירה מתאפסים משתני הסביבה ולכן יש להגדיר אותם כל פעם לפני הרצת PIP
1726572149294.png

צלמת סופר מקצועית

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי

נעזר1000

משתמש רשום
@צלמת סופר מקצועית
איך ההתקנה של פייתון הגיעה לתיקייה הזו?
כשהתקנת שינית את הנתיב ברירת מחדל להתקנה?

קשה לי לומר מה להכניס ל PATH כדי ש PIP יעבוד, צריך לחפש את הנתיב של PIP,
אבל יהיה יותר ישר ונורמלי שתתקיני מחדש את פייתון (מתיש אבל העיקר שיעבוד) ובתקוה שהוא יתקין את עצמו בתיקייה הסטנדרטית שהוא מתקין את עצמו בדר"כ.

צל של עצמו

משתמש רשום
זה העמוד הראשון של ההתקנה:
צפה בקובץ המצורף 1775255

זה הדף הבא של ההתקנה:
צפה בקובץ המצורף 1775259
זה אחד אחריו:
צפה בקובץ המצורף 1775261

זה בסדר, נכון?
אני לא בטוח, לא מדובר בהתקנה של פייתון אלא בהתקנה של pycharm בהחלט יתכן שרק בתוך הסביבה של pycharm זה מגדיר את פייתון ולא במשתני הסביבה הכלליים, כך גם מסתבר יותר.
הפיתרון הוא פשוט לחפש ידנית את המיקום של פייתון ושל PIP באמצעות חיפוש הקובץ pip.exe במחשב, ולהוסיף את התיקייה שבה הוא נמצא למשתני הסביבה במשתנה path

נעזר1000

משתמש רשום
אני לא בטוח שהתקנה של פיצארם בכלל מתקין פייתון במחשב
נראה לי שצריך להתקין את פייתון בנפרד.

צלמת סופר מקצועית

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אני לא בטוח, לא מדובר בהתקנה של פייתון אלא בהתקנה של pycharm בהחלט יתכן שרק בתוך הסביבה של pycharm זה מגדיר את פייתון ולא במשתני הסביבה הכלליים, כך גם מסתבר יותר.
הפיתרון הוא פשוט לחפש ידנית את המיקום של פייתון ושל PIP באמצעות חיפוש הקובץ pip.exe במחשב, ולהוסיף את התיקייה שבה הוא נמצא למשתני הסביבה במשתנה path
1726585215243.png

צלמת סופר מקצועית

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אני לא בטוח שהתקנה של פיצארם בכלל מתקין פייתון במחשב
נראה לי שצריך להתקין את פייתון בנפרד.
1726585240647.png

זה מה שיש לי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה