עזרה בהתקנת הסקריפטים של פיטר קארל

menachem770

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אני צריך עזרה בהתקנת הסקריפטים של פיטר קארל, האם צריך לשים א"ז בתיקייה מכווצת?, להוציא חלק מהפריטים שמגיעים בתיקייה?
וכו', תודה רבה

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אני צריך עזרה בהתקנת הסקריפטים של פיטר קארל, האם צריך לשים א"ז בתיקייה מכווצת?, להוציא חלק מהפריטים שמגיעים בתיקייה?
וכו', תודה רבה
לא להוציא כלום משום תיקייה. אם יש כמה קבצים בתוך הזיפ של הסקריפט, הם בד"כ חייבים להיות ביחד.
אין צורך "להתקין" סקריפטים, רק צריך לחלץ אותם מהזיפ (אם מדובר בכמה קבצים בתוך זיפ, לפעמים זה רק קובץ JSX אחד) ולהעתיק אותם לתיקיית הסקריפטים של אינדיזיין.

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
להעתיק אותם לתיקיית הסקריפטים של אינדיזיין.
בדרך כלל בנתיב הזה:
קוד:
C:\Program Files\Adobe\Adobe InDesign 2021\Scripts\Scripts Panel\Samples\JavaScript

(כמובן, משתנה לפי הגרסה שבידכם)

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
בדרך כלל בנתיב הזה:
קוד:
C:\Program Files\Adobe\Adobe InDesign 2021\Scripts\Scripts Panel\Samples\JavaScript

(כמובן, משתנה לפי הגרסה שבידכם)
לא!
בנתיב הזה:
C:\Users\USER\AppData\Roaming\Adobe\InDesign\Version 16.0-ME\en_IL\Scripts\Scripts Panel

(התיקיה ש @יענקי R העלה היא תיקיה לסקריפטים שמגיעים עם התוכנה, לא לסקריפטים שנוספים על ידי המשתמש)

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
(התיקיה ש @יענקי R העלה היא תיקיה לסקריפטים שמגיעים עם התוכנה, לא לסקריפטים שנוספים על ידי המשתמש)
זה מה שנפתח לי בלחיצה על Reveal in Explorer. אני מניח שם את הסקריפטים ה"חיצוניים" והכל בסדר. אולי יש עוד תיקיות, אבל גם זו לטובה...

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
זה מה שנפתח לי בלחיצה על Reveal in Explorer. אני מניח שם את הסקריפטים ה"חיצוניים" והכל בסדר. אולי יש עוד תיקיות, אבל גם זו לטובה...
כשאתה לוחץ Reveal in Explorer על סקריפטים שנמצאים בתיקיה samples, ברור שהתיקיה הזו תיפתח לך
כשתלחץ Reveal in Explorer על התיקיה User תיפתח לך התיקיה שאמרתי.

למה זה חשוב?
א. למען הסדר הטוב, בפרט למי שמשתמש בהרבה סקריפטים, כדאי שזה יהיה מסודר בתיקיות וכו'.
ב. הרבה פעמים במערכות ההפעלה התיקיות של התוכנה מוגנות ואין אפשרות לשים שם קבצים, וצריך לשנות הרשאות וכו'. התיקיה שהצעתי תמיד תהיה זמינה.

menachem770

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
דרך אגב, זה התייקיית סקריפטים שלי, נראלי שיש תיקיות שלא צריכות להיות פה, נכון?
1622635410091.png

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
הכל צריך להיות שם
הסקריפטים של התוכנה בתיקיה Scripts Panel
סקרפיטים שנתרמו ע"י הקהילה בתיקיית Community
סקריפטים שאמורים להיטען בהפעלת התוכנה בתיקיה Startup Scripts
converturltohyperlink - סקריפט שאדובי התעצלו לפתח כפיצ'ר אמיתי
כנ"ל \footnoteendnoteconversion

menachem770

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
בתוך התיקיות, כן צריך למחוק, או להוציא את קבצי הטקסט והאינדזיין, זה דווקא מאוד נחמד הקבצי אינדזיין שמגיעים עם זה, לניסוי

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה