משקאות עזרה בהכנת אייס קפה- כמו עם האבקה

צנונית

משתמש מקצוען
תמיד אני עושה אייס בנינג''ה עם האבקה המוכנה, יוצא מושלם, במיוחד שבגב האריזה נותנים לי מתכון מדויק עם גרמים כמה מכל דבר, ואני שוקלת ומכניסה כמות מדויקת.
הענין שהילדים גדלו והכמויות עלו (בקיץ אני הרבה מפנקת אותם באייס) ונהיה כבר יקר מידי לקנות את האבקה, אז אמרו לי שאני יכולה להמיר את זה בקפה, סוכר ופודינג.
השאלה שלי- מה היחס של כף אחת אבקה (30-35 גר') לתערובת של קפה-סוכר-פודינג?
(המתכון המלא הוא- 100 גר' קרח, 80 מ"ל חלב, 30-35 גר' אבקה)

מקווה שהשאלה שלי הובנה.
אשמח לתשובה בהקדם. תודה!!

נעמה לוי

משתמש מקצוען
אני עושה ככה: על כל 100 מ"ל חלב קפוא (משתמשת רק בחלב קפוא בלי מים ובלי קרח), אני שמה שלוש כפיות סוכר וכפית קפה, וחצי כפית פודינג וניל.

מהממתתת

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אמרו לי שחייבים גם נוזל, אחרת המרקם לא יוצא טוב
אני מזה לא אחת של מדידות וכזה...
ממיסה קפה נמס, סוכר, פודינג ומה שהכי מוסיף זה שמנת מתוקה(להקציף ולעררב אחרי שהאייס טחון)
במיקסר שמה קפה סוכר ופודינג, וטיפונת מים חמים, מערבלת עד שזה מכפיל את הכמות ונהיה בהיר קרמי כזה ואחרי זה טוחנת עם החלב הקפוא(מקפיאה קרטון שלם וטוחנת) ואחרי שטחון מערבבת עם קצפת לקרמיות מושלמת.
הצלחות!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה