עזרה בבחירת ריצוף : מט או מבריק?

ת. ב. ב.

משתמש פעיל
מה אנחנו לומדים מכל הדעות פה??? שהל זה עניין של טעם.... אחד לדוג' חושב פה שמט משי נותן מראה סולידי ויפה ואני חושבת בדיוק ההפך... אני לא מצליחה להבין את אלה שקונים ריצוף מט... זה מדי פשוט וכו'... אתם יודעים מה אני אגיד לכם עכשיו?- על טעם ועל ריח אין להתווכח, אמר הזקן ולעס את גרבו בהנאה

הלו קיטי קטן

משתמש פעיל
אני גרה בבנין חדש שרב הדירות מרוצפות במט ומעט במבריק.
אין השוואה. האלה של המט חשיבות לשטוף כל יום- על טיפה רואים- גם זוגות בלי ילדים.
המבריק הלכלוך או לא בולט או נעלם ומספיק לטאטא- כל המבריקות אומרות כך.
יש לי חברה עם לאפטו שלא מפסיקה לקלקל את החוסר פרקטיקה.
כל השאלה מה רוצים יפה תמיד או יפה רק שנקי -ולנקות המון!!!

*רות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
כ'כ מצחיק שיש כאלו שכותבים מט-קשה לנקות מבריק קשה
לכל סוג יש רמות טיב ואפשר להתאכזב מכל מרצפת אם היא לא איכותית
לגבי לכלוך-תלוי איזה טקסטורה וגוון בוחרים יש מבריק שכל טיפת מים יראו ויש מט שכל לכלוך קטן יראה כמו ריצפת רחוב-וגם פה הטיב קובע
בכל אופן זה גם עניין של טעם
לאחר שיפוץ והליכה להמון חניות ריצוף (מהטובות במרכז)
מבריק-כמה שיהיה יקר מקבל שריטות ,נותן תחושה של מרחב גדול ויוקרה
מט-פרקטי יותר ,לא נשרט יש דגמים שנראים מיליון דולר
אם אתם בית עם הרבה ילדים ההיתי ממליצה על מט ,פרקטי ולא נשרט
בהצלחה לכל מי שבדילמה הזאת

שפרינצי

משתמש רשום
אצטט את את נציג המכירות של אחת החברות הגדולות והמוכרות בארץ של כלים ריצוף וסניטריה: '' בעוד 5-6 שנים לא ישווקו יותר ריצוף מבריק. כרגע מי שקונה/בוחר ריצוף מבריק אלה רק חרדים או מבוגרים''.
תעשו עם זה מה שאתם חושבים.

אני בכ''א רכשתי לבית ריצוף מט משי איטלקי. משהו בריצוף המשי נותן תחושה יותר נקיה, קלאסית וסולידית.

בהצלחה.
אשמח לקבל מידע על מט משי, איפה כדאי לקנות? איזה גודל? האם שווה להשקיע בספרדי או איטלקי?
יצאנו מבולבלים מכל המידע והסוגים

שפרינצי

משתמש רשום
אין כמו מט משי איכותי
המבריק לא פרקטי, נותן אפקט מראה לכלך לכלוכון או טיפת מים ושלא לדבר על שריטה
מעבר לזה שלפעמים נותן מראה לא סולידי
מט נעים במראה, במגע ומט משי זה הפתרון
איכותי כמובן עולה יותר יקר אבל שווה את זה...
איפה מומלץ לקנות? ובאיזה מחיר?

יהודה699

משתמש רשום
אשמח לקבל מידע על מט משי, איפה כדאי לקנות? איזה גודל? האם שווה להשקיע בספרדי או איטלקי?
יצאנו מבולבלים מכל המידע והסוגים
אנחנו רכשנו בסטודיו קרמיקה ברחוב הלח''י ב''ב בגודל של 80X80. התלבטנו בין 80X80 לבין 60X120 - בסוף ירדנו מזה, בגלל בלאגן בעיניים. ה80X80 נותן תחושה יותר אסתטית. לא זוכר בדיוק עלות, אבל לא אמורה להיות גבוהה באופן יחסי. רווח בפי כל, שריצוף איטלקי הוא הכי טוב, איכותי ועמיד לאורך שנים. לא הייתי מתקרב לריצוף סיני או הודי או פקיסטני וכו'. בהצלחה.

שפרינצי

משתמש רשום
אנחנו רכשנו בסטודיו קרמיקה ברחוב הלח''י ב''ב בגודל של 80X80. התלבטנו בין 80X80 לבין 60X120 - בסוף ירדנו מזה, בגלל בלאגן בעיניים. ה80X80 נותן תחושה יותר אסתטית. לא זוכר בדיוק עלות, אבל לא אמורה להיות גבוהה באופן יחסי. רווח בפי כל, שריצוף איטלקי הוא הכי טוב, איכותי ועמיד לאורך שנים. לא הייתי מתקרב לריצוף סיני או הודי או פקיסטני וכו'. בהצלחה.
תודה על התשובה,
חשוב לי מאד לדעת איך האריח מבחינת החלקה?
מתאים גם לאנשים מבוגרים? (אני מחפשת גם להורים שלי- מבוגרים)
ואיך מבחינת לכלוך? (בשבילי- יש לי ילדים קטנים בלעה"ר)

יהודה699

משתמש רשום
תודה על התשובה,
חשוב לי מאד לדעת איך האריח מבחינת החלקה?
מתאים גם לאנשים מבוגרים? (אני מחפשת גם להורים שלי- מבוגרים)
ואיך מבחינת לכלוך? (בשבילי- יש לי ילדים קטנים בלעה"ר)
בשמחה.
לדעתי הוא ממש לא מחליק. בטח לא כמו המבריק. אין סיבה שהוא לא יתאים גם למבוגרים.

הוא הכי פרקטי מבחינת ניקיון - לא רואים כתמים ולכלוך בקושי. אם תרצי, אוכל לשלוח לך להתרשמות את הדוגמה שבחרנו.

qa123

משתמש מקצוען

הייתם מרוצים מהחנות?
מחירים סבירים? שרות טוב ?

הייתי שם לאחרונה והם המליצו על אריחים 80*80 ממוצא טורקי..
האם לא מומלץ??

יהודה699

משתמש רשום
הייתם מרוצים מהחנות?
מחירים סבירים? שרות טוב ?

הייתי שם לאחרונה והם המליצו על אריחים 80*80 ממוצא טורקי..
האם לא מומלץ??
המוצרים שם ברמה מאוד גבוהה. סטודיו קרמיקה הוא יצרן וספק קרמיקה להרבה חנויות. למשל לחרש. המוצרים באיכות וברמה מאוד גבוהה. השירות מאוד טוב, ממליץ לבקש לקבוע פגישה עם רן זעירא.

לא מכיר ריצוף טורקי. אולי הוא טוב ואולי לא. אני, הדבר היחיד שאני מכניס הביתה טורקי, זה קפה.

הצלחה.

qa123

משתמש מקצוען
המוצרים שם ברמה מאוד גבוהה. סטודיו קרמיקה הוא יצרן וספק קרמיקה להרבה חנויות. למשל לחרש. המוצרים באיכות וברמה מאוד גבוהה. השירות מאוד טוב, ממליץ לבקש לקבוע פגישה עם רן זעירא.

לא מכיר ריצוף טורקי. אולי הוא טוב ואולי לא. אני, הדבר היחיד שאני מכניס הביתה טורקי, זה קפה.

הצלחה.

העניין הוא שהם מאד המליצו עליו
וטוענים שאין ממש הבדל בין אריח איטלקי, סיני וטורקי
הכל ענין של מותגים ועלויות אספקה מהמקומות השונים...

לתת אמון??

qa123

משתמש מקצוען
יש לנו נסיון מר מאד עם ריצוף ספרדי..
ומכירה הרבה עם סיני, מרוצים עד הגג.

האמת- מבולבלת...

האיטלקי יקר משמעותית.

669yehuda

משתמש פעיל

האמת- מבולבלת...

האיטלקי יקר משמעותית.
הכי טוב לשאול ולברר אצל אנשים שיש להם את הריצוף הנ"ל ולשמוע מהם האם שווה. בחרש אמרו לי, שכל הריצוף שלהם הוא סיני ואין כבר כל כך הבדל היום. זה לא מה שהיה פעם.

שפרינצי

משתמש רשום
בשמחה.
לדעתי הוא ממש לא מחליק. בטח לא כמו המבריק. אין סיבה שהוא לא יתאים גם למבוגרים.

הוא הכי פרקטי מבחינת ניקיון - לא רואים כתמים ולכלוך בקושי. אם תרצי, אוכל לשלוח לך להתרשמות את הדוגמה שבחרנו.
מאד מאד אשמח לקבל תמונה.
כמה עלה הריצוף?
איזה גודל?

ת. ב. ב.

משתמש פעיל

האמת- מבולבלת...

האיטלקי יקר משמעותית.
לרוב, אין הבדל במחיר בין איטלקי לספרדי..... חוץ מזה, גם לרוב הספרדי והאיטלקי הם החברות הטובות ביותר אבל----- לנו אמרו שיש פעמים שליצרנים סיניים או הודים יש פס יצור טוב יותר מחברות איטלקיות או ספרדיות.... ז"א, שגם לאיטלקים יש סחורה לא טובה וגם לסינים יש סחורה טובה... אבל---- ברוב המקרים, האיטלקים או הספרדים מייצרים את הטוב ביותר.... כך שלפעמים אפשר ליפול בפח עם חברה ספרדיות או איטלקית ולפעמים אפשר להצליח מאוד עם משהו סיני או הודי וכו'... מקווה שעזרתי במקצת...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה