דרוש מידע עושים אזרחות אמרקאית? ניסיתם להגיש פטור?- צריכה המלצות.

gila zohar

משתמש מקצוען
אני מעונינת לעשות לילדי אזרחות.
הצליצו לי לקחת עבור הגשת הפטור
את אחת מ-2 השמות:
ברכי רבקין
רחל בלאו.

האם מישהו עשה אצלם? מכיר? ממליץ?
ההבדל במחירים בינהם כפול!! אני רוצה לדעת אצל מי כדאי לי מאנשים עם נסיון...
תודה רבה!

אשמח לשמוע המלצות (או דיס- באישי)
כאן או במייל ATARIMSHONIM בגימייל

100Rachel

משתמש רשום
אנחנו עשינו את האזרחות והפטור דרך ברכי ריבקין היא היתה בסדר גמור ועשתה עבודה טובה. קצת קשה להשיג אותה אם יש ווצאפ זה עובד יותר טוב

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
אני כמה מהמשפחה ועוד הרבה חברים עשינו אצל דינה סילבר.
עובדת סביב השעון, לא מתעייפת לרגע, ומתעקשת לא לגבות תשלום מופרז על טיפול בדברים שלא דורשים קשרים מיוחדים (תור לשגרירות וכו'), רק תשלום על טיפול בטפסים.
כיום יש לה קשרים בכמה משרדים בארה"ב והיא משיגה שם תורים בקלות.
ממליץ מאד.

gila zohar

משתמש מקצוען
אנחנו עשינו את האזרחות והפטור דרך ברכי ריבקין היא היתה בסדר גמור ועשתה עבודה טובה. קצת קשה להשיג אותה אם יש ווצאפ זה עובד יותר טוב
היא פשוט היתה יקרה מאד בפער מאחרים שבררתי.
לכן התעניננתי. אם שווה לשלם את המחיר היקר משמעותית

מאן דאמר

משתמש פעיל
יכול להמליץ על אברך בשם יעקב פביאן. מומחה גדול, שמתעסק בדיוק בנושא קבלת פטור מאגרת אזרחות.

יש לו משתמש כאן בפורום. רצ"ב קישור להודעה עם הפרטים שלו.

נערך לאחרונה ב:

רבקה זקס

משתמש מקצוען
אני אישית לא מתעסקת בזה, אבל אשמח לייעץ לך מנסיון רב.
אנא פני אלי במייל
rivka.zaks1 ג'ימייל

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
מה זה נחשב שמגיע מהר?
2. האם יש מצב לאחר ששולם ונקבע תור (לפני הטיסה עדיין) לבקשת פטור מאגרה אחרי תוספת במשפחה ב"ה?

לייצי

משתמש פעיל
אשמח גם לשמוע מי מומלץ שמשיג תורים מהר ופרטי תקשורת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה