המלצה עורכים קניות ברשתות המפורסמות? אולי תוכלו לעזור

אני משתמש

משתמש פעיל
באופן כללי לגבי ״המארזים של אושר עד״ אני מסכים איתך!
{אם כי בד״כ הסחורה שלהם יותר טובה ואיכותית - למשל טישו הרבה יותר גדול! - אבל בסופו של דבר יותר יקרה}

אבל סל הקנייה הכללי לברוכה {אחרי שלא קונים מהמארזים אלא מהרגיל במידת האפשר} לא יותר זול מ״יש״? {בהנחה שהיה שם הכל....}?
לא בדקתי לאחרונה, אבל זכור לי שמוצרי יסוד כקמח זול יותר ב’’יש’’ שמן ג’’כ,
כך שבסופו של דבר לא מרויחים מסל הקניה הכללי באושר עד וזה פשוט משחק אצלם ולכן אני כמעט לא הולך אליהם
בעניין שערי רווחה ואושר עד אני לא חושב שאפשר לומר על אחד מהם שהוא יותר זול
כל יומיים משתנים מחירים בכמה מוצרים בשערי רווחה בעיקר
דווקא ידוע לי שהמחירים שם לא כ’’כ משתנים מהר.

מרכז מידע

משתמש פעיל
לא בדקתי לאחרונה, אבל זכור לי שמוצרי יסוד כקמח זול יותר ב’’יש’’ שמן ג’’כ,
כך שבסופו של דבר לא מרויחים מסל הקניה הכללי באושר עד וזה פשוט משחק אצלם ולכן אני כמעט לא הולך אליהם
נראה שבאמת הרבה זמן לא היית באושר עד
הפוך בדיוק!
שמן: ״יש״ 6.9 אושר עד 5.9
קמח אושר עד 4.9 ו3 ב11! ו״יש אם יש את המותג שלהם... 4.9 אם לא יותר יקר בד״כ {וזה מה שקורה הרבה מאוד!}

חיים של שלום

משתמש צעיר
לנו גם ברור אחרי בדיקה של שנים שיש חסד בד"כ יותר זול ברוב המוצרים מאושר עד ושערי רווחה ואנחנו לא מבינים למה אנשים הולכים לעומס של אושר עד ושערי רווחה,
אולי בגלל שיש שם קצת יותר מבחר של חברות ומוצרים, אבל אנחנו מעדיפים יש חסד.
(יש בשכונה קצת יותר יקר וגם בין הסניפים של יש חסד יש קצת הבדלים, למשל הסניף ברחוב כנפי נשרים יותר זול מרחוב נג'ארה)

מרכז מידע

משתמש פעיל
@אני משתמש @חיים של שלום ושאר המצדדים ב״יש״

אולי הסיבה שב״יש״ יותר זול כי יש פחות מה להתפתות לדברים לא מתוכננים, {פשוט כי אין מבחר וגם מה שרוצים בקושי יש}
אם התשובה חיובית, מי שחושב שזה עלול לקרות לו ילך ל״יש חסד״ ומי שיודע להיצמד לרשימה ולהשוות בין מותגים גם לפי משקל גודל מארז וכדו׳ ילך לחסוך במקומות יותר זולים!

{מזכיר שוב שלפעמים ב״יש״ בקופה יותר זול, אבל צריך לצרף את ההשלמות במחיר מכולת}

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
ביתר עילית:

יש חסד - בעיקרון יותר זול ברוב המוצרים הבסיסיים (חלב, קמח, שמן וכדו') מרמי לוי המתחרה העיקרי, המינוסים הרציניים הם מחסור חמור במוצרים מסויימים, חויה מזעזעת כגון משטחים מלאי סחורה שמונחים בין טורי המוצרים, מחסור חמור בעגלות מתפקדות ועוד.

מצד שני הירקות יותר טובים, אין כמעט ציבור חילוני שמסתובב שם וגם לא מעסיקים נוחבות.

רמי לוי - מחירים סבירים לרוב המוצרים - יש מוצרים רבים שיותר זולים גם מיש חסד מי שהולך לשתיהם כל שבוע צריך ללמוד מה יותר זול איפה, פעם בכמה שבועות יש מבצעים ממש טובים, המדפים בד"כ מלאים בסחורה, יש עגלות בשפע, הוסיפו מלא קופות עצמאיות שאחרי שלומדים איך מתעסקים איתם זמן השהיה בחנות מתקצר בחצי (אל תיבהלו מהתור הארוך - הוא תור ל15 קופות) ואפשר לקנות תווים בזול גם באשראי.

מצד שני הוא התחיל להביא נוחבות, יש מוצרים מסויימים קצת יקרים, מסתובבים שם חילונים ושעות הסגירה שלו מאז המלחמה מוקדמות יחסית גם בסופי שבוע.

שפע ברכת ה' וכו' - לעשירים בלבד, כל מוצר שקל שתיים יותר.

נערך לאחרונה ב:

סבא ישראל

משתמש מקצוען
ביתר עילית:

יש חסד - בעיקרון יותר זול ברוב המוצרים הבסיסיים (חלב, קמח, שמן וכדו') מרמי לוי המתחרה העיקרי, המינוסים הרציניים הם מחסור חמור במוצרים מסויימים, חויה מזעזעת כגון משטחים מלאי סחורה שמונחים בין טורי המוצרים, מחסור חמור בעגלות מתפקדות ועוד.

מצד שני הירקות יותר טובים, אין כמעט ציבור חילוני שמסתובב שם וגם לא מעסיקים נוחבות.
איזה יש חסד אתה קונה?
אצלנו מעסיקים ועוד איך ערבים יש עגלות די בשפע ולא שמתי לב לצפיפות מזעזעת בגלל משטחים (יש חסד בנאג'רה)

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית

שועל קרבות

משתמש צעיר
למי שיש אפשרות כל שבוע לעשות קנייה ברשת אחרת וללקט את המוצרים הזולים של אותה הרשת
בין כה וכה לא קונים כל שבוע את אותה רשימת קניות עופות א. כביסה שמפו ועוד.
אבל צריך סבלנות.
אבל יש עוד פרמטרים כגון זמן קניה, חניה. מרחק, תורות, נקיון ועוד
משתנה כמובן מסניף לסניף
אבל בסוף זמן שווה הרבה כסף, ולי מניסיון הקניות באושר עד לוקחות פי שניים זמן אז...

שועל קרבות

משתמש צעיר
ביתר עילית:

יש חסד בבני ברק מעסיקים בני דודים והרבה, והירקות לא משהו בכלל וגם לא זולים בהשוואה לרמי לוי לדוגמא

שושו 123

משתמש צעיר
אין כמו אושר עד.
כל שבוע יש מבצעים על משהו אחר.
לגבאי השמן באמת יקר 9.9 /8.9 קניתי אחד כי הייתי צריכה
וביש 6.9 -אז כבר קניתי כמות שם

חיים של שלום

משתמש צעיר
מי שקונה בכרטיס אשראי יש מקבל 10% הנחה על מוצרים קבועים שהוא בוחר (כולל מטרנה וטיטולים של חלק מהחברות) שזה גם יוצא משתלם - הנחה קבועה על מוצרים שרגילים לקנות.
דרך אגב למי שיש כרטיס אשראי יש, אחרי שנה מתחילים לשלם דמי כרטיס של כ14 ש"ח לחודש (כמעט 170 לשנה), יש לזה פתרון פשוט , להתקשר לחברת כאל ולבקש שימשיכו עם ההטבה של פטור מדמי הכרטיס והם תמיד ממשיכים לשנה נוספת, אנחנו עשינו את זה כמה פעמים.

מייטי

משתמש פעיל
אם כבר מדברים , אני מעדיפה פי כמה את שערי רווחה מאושר עד בירושלים,
לא מדברת ככל על כספית אלא על נוחות,
באושר עד זוועה- עד שנכנסים לחנות , אין מקום בכלל , הטורים מאוד צפופים
עם ילדים זה בכלל לא חוויה, חוץ מלראות כל הזמן שלא נתקעים בעגלה של משהוא אחר,
אין מקום נורמלי לארוז את הדברים ואין אפשרות ליציאה נורמלית,
לעומת שערי רווחה היא מרווחת הרבה יותר

מרכז מידע

משתמש פעיל
לא מאמין תלך לסופר יש ותראה .
אין לי אפשרות לצלם

אולי לא הובנתי,

השאילה היתה שדעתכם לא ברורה לי,
למעלה כתבתם שאושר עד יקר ושמן עולה 8.9/9.9
ותיקנתי אותכם שזה לא נכון {יש שני סוגים טעמן 6.9 וחברה אחרת 5.9}
וכתבתם שבאמת זה עולה 6.9
שאלתי א״כ למה למעלה כתבתם מידע שגוי!?

שושו 123

משתמש צעיר
אולי לא הובנתי,

השאילה היתה שדעתכם לא ברורה לי,
למעלה כתבתם שאושר עד יקר ושמן עולה 8.9/9.9
ותיקנתי אותכם שזה לא נכון {יש שני סוגים טעמן 6.9 וחברה אחרת 5.9}
וכתבתם שבאמת זה עולה 6.9
שאלתי א״כ למה למעלה כתבתם מידע שגוי!?
קודם כל זה לא שגוי
שאני הייתי שם לפניש שבוע לא היה טעמן היו 2 חברות אחרות.
אחד היה ב8.9 והשני 9.9 .
בסופר "יש" הלכתי לקנות שישיות מים (כי באושר עד נגמר) ועל הדרך ראיתי שיש שמן של חברת ,יש" ב6.9
אז קניתי קרטון.
מקווה שעכשיו זה ברור
נ.ב אני חשבתי שאתה מתקן אותי ששמן של "יש" עולה 5.9 והלכתי לבדוק וכתוב 6.9

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה