עזרה עורך דין יעקב אפשטיין - מכירים?

• פותח הנושא %IOO
  • פורסם בתאריך

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אני אשמח לשמוע על מקצועיות שלו בחתימת חוזה!
אחרו שכבר נפלנו פעם עם דירה (או יותר נכון עם עורך דין) והפסדנו המון כסף!
מאוד חשוב לי על עורך דין מקצועי מקצועי ממש!!!
שיודע גם להוסיף ולשנות סעיפים לטובת הלקוח! ולא רק מה שאנו מבקשים!
אחד שיש לו ניסיון במכירת דירות מקבוצת רכישה!!
המליצו לי עליו, אבל מה שהדליק לי נורה אדומה זה שהוא אמר לבעלי שהוא רוצה לייצג שני הצדדים - זה לא נשמע טוב :confused:

מי שנותן מידע זה מצווה גדולה!!!
פה או במייל y.d.m.28686אין לכתוב כתובת מייל‏
תזכו למצוות.

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי

תמר סימן טוב

משתמש פעיל
אני אשמח לשמוע על מקצועיות שלו בחתימת חוזה!
אחרו שכבר נפלנו פעם עם דירה (או יותר נכון עם עורך דין) והפסדנו המון כסף!
מאוד חשוב לי על עורך דין מקצועי מקצועי ממש!!!
שיודע גם להוסיף ולשנות סעיפים לטובת הלקוח! ולא רק מה שאנו מבקשים!
המליצו לי עליו, אבל מה שהדליק לי נורה אדומה זה שהוא אמר לבעלי שהוא רוצה לייצג שני הצדדים - זה לא נשמע טוב :confused:

מי שנותן מידע זה מצווה גדולה!!!
פה או במייל y.d.m.28686אין לכתוב כתובת מייל‏
תזכו למצוות.
ה- עורך דין במילה אחרונה (וניסנו גם ניסינו)
ממולח, גאון ומבריק
ויודע גם יודע להוסיף, להבהיר ולשנות סעיפים לטובתך ולהגנתך שלא היית חולמת עליהם...

avim10

משתמש מקצוען
ה- עורך דין במילה אחרונה (וניסנו גם ניסינו)
ממולח, גאון ומבריק
ויודע גם יודע להוסיף, להבהיר ולשנות סעיפים לטובתך ולהגנתך שלא היית חולמת עליהם...
לא מכיר אותו, אבל אם הוא
רוצה לייצג שני הצדדים
אז זה ממש לא בהכרח עובד לטובת פותח האשכול.
זה רק אומר שהם צריכים לחפש עו"ד אחר שיהיה גם תותח :)

029921316y

משתמש חדש
עו"ד יעקב אפשטיין מוכר מאוד בפרוייקטים ברמת אברהם ויש לו ידע מקיף ומעמיק בפרוייקטים שם ולכן מאוד הייתי ממליץ ומכיר קונים רבים ששכרו את שירותיו

חמחם

משתמש מקצוען

מכירים מקרוב,
איש חכם, נבון
עורך דין תותח ומצוין
ממליצים עליו מאוד!
שלחנו אליו הרבה חברים, וכולם היו בעננים---
יש לו הרבה מאוד נסיון .
זה הגיוני לגמרי שהוא מייצג את שני הצדדים.
הוא הגון וישר כמו סרגל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה