דרוש מידע עוקץ עזרה דחופה!!! מה עושים חבר שהעביר להם כסף?

חי מינץ

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
אני רוצה לקבוע חוק אינטרנט חדש בסגנון חוק פו:
"לכל סיפור הזוי ומטופש יהיה באינטרנט מישהו שיאמין לו עד כדי שיהיה מוכן לשלם על כך ביוקר"
מה דעתכם?

פרחוני

משתמש מקצוען
אני התלבטתי הרבה אם להגיד לך את כל הסיפור הזה, כי אני סיפרתי לאף אחד עדיין בעולם את זה... אבל כיון שראיתי שאתה ישר והוגן, ושומר דברים בסודיות, אז אני יספר לך את הסיפור אבל בתנאי שלא תעביר את המידע לאף אחד. זה דבר שיכול לתת לך פוטנציאל כספי גבוה, אבל אתה צריך להיות רציני איתי, אם אתה רוצה.

בקיצור זה סיפור שכבר מתגלגל חודשיים, יש אחת מהחיילות של האו"ם שהתפקיד שלה הוא להיות בסוריה ביחד עם עוד הרבה חיילים שהתפקיד שלהם להילחם בדאע"ש ובארגוני טרור ולהשמיד אותם לגמרי. תוך כדי הלחימה הם בדקו ומצאו הרבה דולרים אז הם החליטו להתחלק ביניהם בכסף לפי החוק הם רשאים לקחת את הכסף לעצמם.
אז אותה חיילת שאני מדבר עליה קיבלה סכום של 2 מיליון דולר והיא לא יכולה לחזור עם הכסף לבית שלה היא מאד מפחדת שיגנבו לה את זה וגם היא לא רוצה שמשהו מהמשפחה יידע מזה, היא גרה בארה"ב, ולכן היא העדיפה להעביר את הכסף לישראל שזה המקום הכי קרוב לסוריה היא רוצה שמשהו ישמור לה את הכסף ושהיא תגיע לארץ היא תפתח כאן חשבון בנק ותעביר את הכסף שלה בצורה בטוחה, במקרה היא שלחה אליי מייל, והיא אמרה שאם אני מוכן לזה אני יקבל מליון שקל [לא דולר]. אני הסכמתי, אז היא את זה לחברת שליחויות וזה עבר במכס בירדן, אבל מבדיקה של הרנטגן בדקו ומצאו שמדובר בדולרים, ולכן אמרו לי חברת המשלוחים שאני צריך לשלם מכס על זה, אז בסה"כ שילמתי 31,900 ש"ח שזה כולל מכס, תעודת ביטוח, וימי אבטחה של החבילה. אבל מה שכן הפקידים של המכס טוענים שהם מאד חוששים להעביר כספים, הם מפחדים שאם יהיה אח"כ בעיות אז יפנו אליהם ויפטרו אותם [הם מפחדים מכספים כאלה שלא עוברים בצורה מבוטחת בגלל טרור וכיוצא] לכן חברת המשלוחים לחצה עליהם ודיברה איתם הרבה שיסכימו כן להעביר אז הם אמרו שרק אם יקבלו 20,000 ש"ח אז הם יסכימו לקחת על עצמם את זה ויעבירו את המכס [למעשה זה רק תאווה לכסף אני לא מאמין לסיפורים של ערבים] מכיון שזה בלתי אפשרי בשבילי להשיג עוד סכום כזה, אז אני רוצה לשאול אותך אם תסכים לעיסקא כזאת, שתעביר להם 20,000 ש"ח ואתה תקבל בתמורה 100,000 ש"ח. בגלל שזה סיפור שלא הכרת עד היום אז בטח אתה חושש אבל יש לי את המסמכים אצלי שלא תחשוב שיש כאן איזה רמאות או משהו
מצורף התמונה של החיילת
התמונה של המסמכים של רשות המכס בירדן, התמונה של הדולרים זה הרנטגן שצילמו משם את הדולרים
אני שוב חוזר ומבקש ממך לשמור את בסוד ולא לספר אפילו לאשתך, כי זה אמור להיות ביני לבינך, אני סומך עליך בעיינים עצומות

איש ברמה

משתמש צעיר
עריכה תורנית
ושאני יבין ענו לך פה אינספור תגובות
זה עזר לך, הסקת מסקנה? לך תגיד לחבר שלך
משום מה עם כל השיח החרש והלעוס הזה
אחד מהשתיים או שאתה הנעקץ ולא נעים לך
או שזה סתם סיפור בדוי....
למה. תודה לכל המשיבים.
אין כמו חכמת המונים
חן חן למי ששלח קישור לדיווח וגם על העיצות למי בדיוק לפנות יישר כוח עצום!

**Moko**

משתמש מקצוען
ח"ו לא מתוכחים אלא אומרים פה שהאישה לא מעילמים ומסתירים ממנה שום מידע. ויש כאלה שלצערי עושים ההפך....
שהבעל עשה את ההעברה על סך עשרות אלפי שקלים ללא אישור אישתו?
מה הוא מנכ"ל אלביט?
אין שום פרופורציה בסיפור הזה
אלא אם כן אישתו ראתה את המייל ג"כ וטיפשה כמוהו

שמעון963852741

משתמש פעיל
סליחה שאני שואל, אבל אתה שיכתבת את המייל המקורי? (תרגום מאנגלית או משהו כזה), כי סיגנון הכתיבה של המייל ושלך נראה לי אותו הדבר.

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
נזכרתי שחבר שלח לי לפני שבועיים צילומסך ממייל שהוא קיבל עם סיפור מאוד דומה...
1728769646700.png

איש ברמה

משתמש צעיר
עריכה תורנית

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אחרי שהוא העביר את הכסף הוא המשיך לתקשר איתם?
הודיע שהעביר?
הם הגיבו משהו?

אחינועם בנאי

משתמש רשום
ואוו תקשיבו--איבדתם את זה ולגמריי!!
אולי תפסיקו להאמין לכל חרטה חדשה שקמה בעולם?
חלאס עם הרמה הרדודה הזאת...כל אחד שמשעמם לו קם ומחרבש כמה סיפורים וכמה חלומות ומנסה להרים את כולם על גלגלים..
תגדלו!! 🤨
באמת נראה לכם שע"י איזה מייל מטופש ותמונה מישהו יעביר כזאת כמות של כסף????????????????????
ואם כן אז הוא חייב אישפוז ...ודחוףףף!! (אולי בזה תוכלו לעזור...יועיל יותר😉)
יאאלה אני מקווה שתמצאו תעסוקה טובה יותר..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ו'

מא וִיבֹאֻנִי חֲסָדֶךָ יי תְּשׁוּעָתְךָ כְּאִמְרָתֶךָ:מב וְאֶעֱנֶה חֹרְפִי דָבָר כִּי בָטַחְתִּי בִּדְבָרֶךָ:מג וְאַל תַּצֵּל מִפִּי דְבַר אֱמֶת עַד מְאֹד כִּי לְמִשְׁפָּטֶךָ יִחָלְתִּי:מד וְאֶשְׁמְרָה תוֹרָתְךָ תָמִיד לְעוֹלָם וָעֶד:מה וְאֶתְהַלְּכָה בָרְחָבָה כִּי פִקֻּדֶיךָ דָרָשְׁתִּי:מו וַאֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ נֶגֶד מְלָכִים וְלֹא אֵבוֹשׁ:מז וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי:מח וְאֶשָּׂא כַפַּי אֶל מִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי וְאָשִׂיחָה בְחֻקֶּיךָ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה