דרוש מידע עולם הישיבות

חסוי 7

משתמש מקצוען
ראיתי כבה שפורסמה בעיתון משפחה של השבוע על סיקור ישיבות . לאחר קריאתה, אני מרגיש שהכתבה לא מציגה את הדברים בצורה אובייקטיבית ונראית מפלה כלפי הספרדים. דבר שיכול להוביל לרושם מוטעה ולחוסר הבנה של המצב הכולל. אני מאמין שחשוב לסקר את כל הצדדים בצורה הוגנת ומאוזנת, במיוחד בנושאים כה רגישים.

ראש ורגל

משתמש רשום
ראיתי כבה שפורסמה בעיתון משפחה של השבוע על סיקור ישיבות . לאחר קריאתה, אני מרגיש שהכתבה לא מציגה את הדברים בצורה אובייקטיבית ונראית מפלה כלפי הספרדים. דבר שיכול להוביל לרושם מוטעה ולחוסר הבנה של המצב הכולל. אני מאמין שחשוב לסקר את כל הצדדים בצורה הוגנת ומאוזנת, במיוחד בנושאים כה רגישים.
למה זה מפלה את הציבור הספרדי?

חסוי 7

משתמש מקצוען
למה זה מפלה את הציבור הספרדי?
הכתבה חולקה לשלוש קטגוריות עיקריות: ישיבות ליטאיות, חסידיות וספרדיות. בחלק שהוקדש לישיבות הליטאיות, המאמר התמקד בעומק בישיבות הידועות והוותיקות, כמו חברון ופוניבז', והקנה להן את רוב הבמה. בסיום, הוזכרו בקצרה השינויים בתחום הישיבות הספרדיות, רק על מספר ישיבות חדשות שנפתחו לאחרונה.

אם הכתבה מתמקדת בישיבות חדשות בלבד, מומלץ ליישם את אותו עקרון גם עבור הישיבות הליטאיות. במקום בסקירה של כל הישיבות הטובות, ואם בכל זאת לא התמקדו רק בזה אז זה אפליה.

חסוי 7

משתמש מקצוען
פוניבז 399
חברון 300
וכו'
יש איזה ישיבה ספציפית שאתה צריך ?

כוכבה ה.

משתמש פעיל
כל שנה משה ויסברג היה עושה כתבה מסודרת בבחדרי ובנותיה
משום מה השנה נרדם...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה