דרוש מידע עוד עלון?!?!

מצב
הנושא נעול.

שלחן עורך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
עריכה תורנית
מה דעתכם על עלון נוסף?...

צודקים. יש כבר המון. הרבה יותר מידי. אין כבר מקום להיכנס לבתי הכנסת... אין כבר תאים פנויים בארון של פוטו ציון... הגניזה כבר זקוקה לסיוע ממשלתי...

הכל נכון.

אבל אני מדבר על עלון מסוג חדש...

קליל יותר. מחויך יותר. משהו שעדיין אין.

קחו לדוגמא שני מאמרים שפירסמתי כאן.

אחד מיועד יותר לנשים...
ואחד יותר כוללני...

אם היו יוצאים מאמרים אלו בעלון, הייתם נהנים? הייתם רוצים לקרוא? הייתם מביאים הביתה? או שסופו היה כמו שאר העלונים....

אשמח לעצה הוגנת... ובלי להסיט את האשכול... פליז!

מקצה הארץ-:)

משתמש מקצוען
אם זה יגיע עד אלי, בשמחה.. ולא למיילים כי אין זמן כבר לעבור עליהם, נהיה מכביד!
אהבתי!
וגם את השנינות שלך בכללי....

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
בתנאי שאתה משריין טור הומוריסטי קבוע ל @רודיום
דווקא נשמע רעיון לא רע להוציא עלון שבועי מבית פרוג..

נועושש

משתמש פעיל
דבר ראשון זה ממש יפה ושנון וקליל ומצחיק. נהנתי.
דבר שני, לדעתי המאמר הזה הוא מסוג הדברים שצריכים להיות כטור קבוע בעיתון קיים (נניח בקהילה, משפחה וכו' ספציפית את הטור הזה הייתי שמה במגזין הנשים שלהם...)
יכול ללכת טיל!

שלחן עורך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
עריכה תורנית
אז הבנתי שבגדול אין ביקוש לעלון כזה? נכון?
צריך למצוא איזה פלטפורמה אחרת...

איש חדש

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
אתה כותב מעולה, ותמיד כיף לקרוא את הגיגך.
(כשלא היית פה איזה חצי שנה התגעגענו)

לי לפחות, לא ברור מה כוונתך בעלון, כזה שמחולק בבתי כנסת? למנויים? במייל?
עלון קיים שאתה תכתוב בו טור?
להוציא עלון מלא חדש, כולל תורני פרשת שבוע וכאלה, (תרשום אותי על מדור טבע וסביבה) זה חתיכת השקעה, בא לך?

יודעלה

משתמש מקצוען
אז הבנתי שבגדול אין ביקוש לעלון כזה? נכון?
צריך למצוא איזה פלטפורמה אחרת...
אני מנסה להבין.
מתוכן התשובות כאן אתה מסיק שאין ביקוש לכזה עלון?
הרי אנו קוראים כבר את מאמריך כאן.(אה, וגם בהמעניינים;))
כדי לבדוק אם יש ביקוש תפרסם פעם אחת באחד העיתונים, ובעקבות התגובות הנלהבות שבטוח יגיעו כבר תשפוט שחסר ועוד איך חסר כזה עלון.

שלחן עורך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
עריכה תורנית
לדעתי העלונים כמו שכתבתם הם כבר טו מאצ'...
אנשים לא רואים אותם בכלל...

זה יפה אבל כדי שיהיה לנו זמן לקרוא תבקש ממו"ל העלונים: ***** ****, **** ****, ו- *** ** ***** שיפסיקו להוציא את שלהם

אם זה יגיע עד אלי, בשמחה.. ולא למיילים כי אין זמן כבר לעבור עליהם, נהיה מכביד!

אולי הפעקאלע של @Natan Galant ישמח לארח אותך...

אלו שקוראים עלונים יעוטו עליו.
אלו שלא, לא.

לדעתי עדיף להעלות אותו כמאמר מתמשך בפרוג ולקבל פידבק.
זה גם ללא עלות.

אם זה יכנס ל"כל העלונים" אז נקרא!

דבר שני, לדעתי המאמר הזה הוא מסוג הדברים שצריכים להיות כטור קבוע בעיתון קיים (נניח בקהילה, משפחה וכו' ספציפית את הטור הזה הייתי שמה במגזין הנשים שלהם...)

לי לפחות, לא ברור מה כוונתך בעלון, כזה שמחולק בבתי כנסת? למנויים? במייל?
עלון קיים שאתה תכתוב בו טור?
להוציא עלון מלא חדש, כולל תורני פרשת שבוע וכאלה, (תרשום אותי על מדור טבע וסביבה) זה חתיכת השקעה, בא לך?
מכל הנ"ל למדתי שעלון לא ילך טוב, או שילך בתנאי ש... יגיע עד הבית/יפסיקו עלונים אחרים/יתפרסם בכל העלונים/יתפרסם בעיתון מכובד/ימשיך להתפרסם בפרוג/יתפרסם דרך המעניינים/דרך @Natan Galant /יחלק מתנות למנויים/יצא רק פעם בשנה...

יש אמנם כמה שכן ישמחו לעלון, אך האווירה הנושבת היא - כמו שחשבתי - שזה פחות ילך...

מה גם, שבאם אכתוב את אותם החומרים בעלוני בית כנסת, מהר מאוד זה יתפרסם בלוחות המודעות - במחלקת - ידע הציבור ויזהר... לא כל מאמר שנון שאפשר להעלות בפרוג, ניתן לחלק בבתי הכנסת ובבתי בני ישראל...

מטבע הדברים, כאן כמעט ואין ילדים, אני לפחות מקווה כך... והביקורת גמישה יותר....

למרות שלא מש מעיני חוק הפורום:
תוכן נקי:
אין לפתוח נושאים שלא היו נכנסים לעיתונים החרדיים, (דיוני נשים וכו' וד"ל),
כמו"כ אין להעלות שום תמונות שלא היו נכנסות לעיתונים הנ"ל.
אך עדיין עלון בית כנסת זה שונה...

ולגבי כתיבה בעיתונים.
מי שיודע למי אמורים לפנות וכדומה, אשמח לעזרה!

נופל וקם

משתמש מקצוען
מכל הנ"ל למדתי שעלון לא ילך טוב, או שילך בתנאי ש... יגיע עד הבית/יפסיקו עלונים אחרים/יתפרסם בכל העלונים/יתפרסם בעיתון מכובד/ימשיך להתפרסם בפרוג/יתפרסם דרך המעניינים/דרך @Natan Galant /יחלק מתנות למנויים/יצא רק פעם בשנה...

יש אמנם כמה שכן ישמחו לעלון, אך האווירה הנושבת היא - כמו שחשבתי - שזה פחות ילך...

מה גם, שבאם אכתוב את אותם החומרים בעלוני בית כנסת, מהר מאוד זה יתפרסם בלוחות המודעות - במחלקת - ידע הציבור ויזהר... לא כל מאמר שנון שאפשר להעלות בפרוג, ניתן לחלק בבתי הכנסת ובבתי בני ישראל...

מטבע הדברים, כאן כמעט ואין ילדים, אני לפחות מקווה כך... והביקורת גמישה יותר....

למרות שלא מש מעיני חוק הפורום:

אך עדיין עלון בית כנסת זה שונה...

ולגבי כתיבה בעיתונים.
מי שיודע למי אמורים לפנות וכדומה, אשמח לעזרה!
עלון מצויין, רהוט, שנון, מנומק ועם הרבה סלב'ס.
תמשיך ככה...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה