עזרה עוד מעט כלה....

יהודית שניאור

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
תודה לה' על מה שיש!

משתפת במקרה של בחורה מהסמינר שלי,
קטנה ממני בשנתיים...
מכירה אותה, מותק של בנ"א שלא מתמסכנת לרגע!
אין גם הרבה משפחה תומכת..
היא עזבה סמינר ורק עובדת מיום עד לילה כדי להרויח כסף.
היא תשמח לקבל כל עזרה...
בשורות טובות!

קוראים לי דינה קשטן בת 20.
לפני 3 וחצי שנים אמא שלי ז"ל נפטרה, לאחר 3וחצי שנים של חולי במחלה.

לפני 3וחצי שנים החיים שלי השתנו מקצה לקצה,
ממקום של אמא תומכת ומכילה לילדה בת 16,
להיות אמא לעצמך!
כל מילה שאכתוב לא יוכל לתאר גדלותה של אימי ז"ל,
באותה מידה כל מילה לא תוכל לתאר את הכאב העצום והגעגוע האין סופי,
התחושה של הלבד שלא מרפה ועוזבת.

לפני שנתיים התחלתי שידוכים במרוץ החיים הקשה והבנתי שוב מהו קושי אמיתי,
אלפי חלונות שנסגרו בפניי בגלל מי שאני.
אותה הילדה היתומה..
לפני שבועיים הקב"ה זיכה אותי-
ופתח לי חלון של אושר אמיתי.
זכיתי להתארס עם בחור
בן תורה אמיתי וירא שמיים, עובד את ה' מתוך שמחה בדיוק מה שחיפשתי,
ה' מצא לי אותו, אמא לצידו הייתה שליחה טובה.

במשך השבועיים האלו איני מפסיקה לבכות להקב"ה-
שכמו שרק הוא הביא לי את החתן לאחר שנתיים קשות,
הוא היחיד שיעזור לי בכספים שאיני מצליחה לשלם לבד.

אבא שלי מפרנס 3 וחצי שנים לבד- בתור נהג אוטובוס,
אך המצב הכלכלי במשפחה מאד קשה.
אין לי מאיפה להתחיל לקנות לכבוד בעלי בגד יפה או פאה או אפילו כלים לביתנו החדש.

לא יכלתי לשמור בעצמי את הרגשות ושיתפתי את חתני- מה שמאד ציער אותו,
אך החלטנו לתמוך אחד בשני שנצליח לפחות עם אושר פנימי להגיע לחתונה.

אני רוצה לפנות אליכם בבקשה אישית- תעזרו לי להגיע לחתונה רגועה לפני בעלי.
תעזרו לי לשמח אותו שאכן יש יהודים רחמנים שמעוניינים להיות הגב שלי.
אני פה בעולם הזה כרגע לבדי..
כי כשאין אמא בעולם הזה זה תחושת לבד תמידית.

הקב"ה מזכה אותי עכשיו להיכנס לחיים חדשים-
האדם השלם ולא הלבד.

הקב"ה הביא את כולנו לעולם זמני עם שליחים טובים,
אם אתם יכולים בבקשה להיות השליחים שלי בעולם הזה-
אני מברכת אותכם מליבי האישי-
שלעולם לא תרגישו חוסר!
כמו שאתם ממלאים לי את המקום הלבד – שהקב"ה ימלא לכם כפליים את הביחד !

בהערכה גדולה.
דינה.

*בנק לאומי*
*מספר חשבון: 6065559*
*מספר סניף: 940*
*על שם דינה קשטן*

*ביום חתונתי בעז"ה כג' שבט ישב על כיסא הכלה ויתפלל עליכם אותם אנשים טובים שעזרו לי להגיע לאותו כיסא שמחה ורגועה לפני החתן שיבוא לכסות אותי*

רשמו בתגובות שם מלא לתפילה ובקשה.

בנות בבקשה תעזרו אפילו בחמישים שקל מצוות הכנסת כלה זו זכות עצומה ובמיוחד הכנסת כלה יתומה

המייל שלי: ‏‪<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>‬‏

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה