עזרה עוד חודש מתחילים לשלם שכירות. כסף מנלן?

הודו לד'

משתמש פעיל
ואתם יודעים מה
הצלחתם לגרום לי להסתקרן בעצמי
אני הולכת בחודש הקרוב לבדוק כל שקל שיוצא
מסוקרנת מה התוצאות [ברצינות ולא בציניות]

עוד חצי שנה רק אדע?
אם ההוצאות שלך רק באשראי את יכולה לבדוק אחורה

בואו נעצב את זה ביחד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
ואתם יודעים מה
הצלחתם לגרום לי להסתקרן בעצמי
אני הולכת בחודש הקרוב לבדוק כל שקל שיוצא
מסוקרנת מה התוצאות [ברצינות ולא בציניות]

עוד חצי שנה רק אדע?
אפשר גם רק 3

אבל בואי נלך על חודש אחד
מעניין כמה יצא לך
אפילו בלי ממוצע

לרשום הוצאות זה אומר שכל בורקס שפרגנת לעצמך
כל מונית, כל נעל כל ברד

הכל נרשם

צירקי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
זה נכון, אני אוהבת להתדיין מאוד
אבל לא בגלל זה אני מנסה להבין את העניין

אני משלמת מחיה 4.5 לא כולל שכירות
ואת משלמת 1 ג''כ לא כולל שכירות

(אני גם לא משלמת וועד בית וארונה וכו' רק חשמל שיוצא 250 לחודש בערך)
חשמל 250 לחודש?? לי יוצא בין 250-300 לחודשיים!

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
אמרתי שהחיסכון נעשה
שיש יותר הכנסה או סתם כסף שמזדמן ליד
לא מהשוטף אני חוסכת
מה זה 'סתם כסף מזדמן לייד'?
נפל מהשמיים?
ובהכנסות חישבתם הכל, כולל עבודה, מילגת כולל, דתות, סיוע בשכ"ד, הורים וכו'?
אגב, בהודעה למעלה בהחלט נכתב שזה או כשיש יותר הכנסות או ש'חוסכים' עבור זה = הוי אומר מקצצים בהוצאות.

בואו נעצב את זה ביחד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
באמת?
זה באמת לא נשמע לי הגיוני
בייחוד שאחרי הלידה לא היינו פה 3 שבועות וקיבלנו חשבון של 140

איך אני יכולה לבדוק מה הסיפור?
אולי אני משלמת על עוד מישהו?

בואו נעצב את זה ביחד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
זה על החודש של אחרי הלידה
1717068707084.png

וזה על חודש רגיל
1717068829065.png

לא לפרסום

משתמש מקצוען
את צודק
וזה באמת משהו שמאוד תופס אותי לאחרונה
אבל תכלס אני רואה את כל החרדים שאמורים להיות מאמינים גדולים
(סליחה אם זה יוצא לי בבוטות זה פשוט קצת מתסכול)

איך שהם רצים מהלוואה להלוואה בחתונות של הילדים
וזבד''כ זה מתחיל באובר אמונה ובטחון בגיל הצעיר

לא באה לקנטר, אלא רק לשאול
האם זה לא מאחריות שלי לחשוב עכשיו איך לנהל את עצמי נכון כדי לא להגיע לחובות גדולים?

עוד לא מצאתי תשובה,
אולי כאן אמצא - תודה!
מאוד צרם לי כותרת האשכול[כסף מנלן]...הרי אפילו אחרי השכירות נשאר 500 שקל כל חודש[לא שזה הרבה]
אבל אחרי התגובה הזאת החלטתי להגיב.....בתגובה ארוכה....
היה בחור מבוגר בישיבת חברון....שהתחיל ללמוד כתיבת סת"ם......
ניגש אליו המשגיח[כמדומני ר שולם שבדרון]ואמר לו שחבל שהוא לא הודיע שחסר לו כסף....יש ת"ת בישיבה שנועד בדיוק לדברים האלה....
ענה לו הבחור.....לא חסר לי כסף....אבל אני בחור מבוגר ועוד מעט יתחתן....אמר לו המשגיח....מי אמר שתתחתן....נרעד הבחור...המשגיח מקלל אותי?כולם מתחתנים...בעז"ה גם אני יתחתן....שואל אותו המשגיח... גם אחרי החתונה יש קצת כסף מהכולל...האשה קצת עובדת....אפשר להסתדר.....ענה לו הבחור...נכון אבל יתחיל ליוולד ילדים....שאל אותו המשגיח...מי אמר שיהיה ילדים?נרעד הבחור....הרב מקלל...בעז"ה כמו שיש לכולם יהיה גם לי....אמר לו המשגיח בסדר....אני מכיר זוגות עם ילדים שמסתדרים...בלי לעבוד...קצבאות ילדים וכו...אולי בצמצום...אבל מסתדרים....ענה לו הבחור נכון....אפשר ליסתדר בגידול הילדים...אבל איך יהיה עם החתונות....לכן אני לומד כתיבת סת"ם...ענה לו ר שולם....איי איי איי....אתה סומך על הקב"ה שתתחתן ...שיהיו ילדים...אבל לא שתוכל לחתן אותם ...
ועכשיו לענינו....הרי חייבים להגיע לאמונה לגבי חתונות הילדים.....אין שום מצב בדרך הטבע להבין איך מחתנים ילדים ועוד נותנים סכום מסוים לדירה... אפילו למי שעובד....אפשר לשאול את ההורים משני הצדדים בטוח שיהיה להם סיפורים למכביר....
נ.ב אני כותב לעצמי...פשוט חייבים להתחזק באמונה.....

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
גם אפייה לוקחת הרבה חשמל
ככל שאת אוכלת פחות בבית
ככה החשמל יכול לרדת לך

יוסף שובל

משתמש חדש
סליחה, לא ראיתי ששאלו וענית כבר
מאוד צרם לי כותרת האשכול[כסף מנלן]...הרי אפילו אחרי השכירות נשאר 500 שקל כל חודש[לא שזה הרבה]
ניגש אליו המשגיח[כמדומני ר שולם שבדרון]ואמר לו שחבל שהוא לא הודיע שחסר לו כסף....יש ת"ת בישיבה שנועד בדיוק לדברים האלה....
ענה לו הבחור.....לא חסר לי כסף....אבל אני בחור מבוגר ועוד מעט יתחתן....אמר לו המשגיח....מי אמר שתתחתן....נרעד הבחור...המשגיח מקלל אותי?כולם מתחתנים...בעז"ה גם אני יתחתן....שואל אותו המשגיח... גם אחרי החתונה יש קצת כסף מהכולל...האשה קצת עובדת....אפשר להסתדר.....ענה לו הבחור...נכון אבל יתחיל ליוולד ילדים....שאל אותו המשגיח...מי אמר שיהיה ילדים?נרעד הבחור....הרב מקלל...בעז"ה כמו שיש לכולם יהיה גם לי....אמר לו המשגיח בסדר....אני מכיר זוגות עם ילדים שמסתדרים...בלי לעבוד...קצבאות ילדים וכו...אולי בצמצום...אבל מסתדרים....ענה לו הבחור נכון....אפשר ליסתדר בגידול הילדים...אבל איך יהיה עם החתונות....לכן אני לומד כתיבת סת"ם...ענה לו ר שולם....איי איי איי....אתה סומך על הקב"ה שתתחתן ...שיהיו ילדים...אבל לא שתוכל לחתן אותם ...
ועכשיו לענינו....הרי חייבים להגיע לאמונה לגבי חתונות הילדים.....אין שום מצב בדרך הטבע להבין איך מחתנים ילדים ועוד נותנים סכום מסוים לדירה... אפילו למי שעובד....אפשר לשאול את ההורים משני הצדדים בטוח שיהיה להם סיפורים למכביר....
...

בואו נעצב את זה ביחד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
אני לא מדברת על העתיד כרגע (למרות שגם עליו חושבת, אולי אפשר להפחית...)
אני מדברת על ההווה
בקלות אפשר לעקוף בחודש את ההכנסות

מאה מם

משתמש פעיל
לנו חשמל יוצא 250 לחודש, ולפי מה שבררתי זה נורמלי לגמרי (זו"צ שלא נמצאים בבית רוב היום- מ8 עד 18 לפחות, ומתארחים הרבה בשבתות)
נשמע לי הזוי לגמרי 250-300 לחודשיים. אולי מישהו משלם עליכם בטעות...

ד. מ.

משתמש מקצוען
לנו חשמל יוצא 250 לחודש, ולפי מה שבררתי זה נורמלי לגמרי (זו"צ שלא נמצאים בבית רוב היום- מ8 עד 18 לפחות, ומתארחים הרבה בשבתות)
נשמע לי הזוי לגמרי 250-300 לחודשיים. אולי מישהו משלם עליכם בטעות...
לנו יוצא יותר מזה (קרוב ל800) לחודשיים, ובאמת מה ששמעתי מחברים יש פערים גדולים מאד בזה בין זוגות ועדיין לא קיבלתי לזה הסבר ברור, אמנם אני גר בדירה ואפי' שאני לא כ"כ מבין למה זה משנה אבל בסקר שערכתי בין חברים, לכל האלה שגרים בדירות (באותו מצב זוג פלוס אחד) עולה הרבה יותר מאשר ביחידות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיא

א הַלְלוּיָהּ אוֹדֶה יי בְּכָל לֵבָב בְּסוֹד יְשָׁרִים וְעֵדָה:ב גְּדֹלִים מַעֲשֵׂי יי דְּרוּשִׁים לְכָל חֶפְצֵיהֶם:ג הוֹד וְהָדָר פָּעֳלוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זֵכֶר עָשָׂה לְנִפְלְאֹתָיו חַנּוּן וְרַחוּם יי:ה טֶרֶף נָתַן לִירֵאָיו יִזְכֹּר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ:ו כֹּחַ מַעֲשָׂיו הִגִּיד לְעַמּוֹ לָתֵת לָהֶם נַחֲלַת גּוֹיִם:ז מַעֲשֵׂי יָדָיו אֱמֶת וּמִשְׁפָּט נֶאֱמָנִים כָּל פִּקּוּדָיו:ח סְמוּכִים לָעַד לְעוֹלָם עֲשׂוּיִם בֶּאֱמֶת וְיָשָׁר:ט פְּדוּת שָׁלַח לְעַמּוֹ צִוָּה לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ קָדוֹשׁ וְנוֹרָא שְׁמוֹ:י רֵאשִׁית חָכְמָה יִרְאַת יי שֵׂכֶל טוֹב לְכָל עֹשֵׂיהֶם תְּהִלָּתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה