דרוש מידע עובד לכם בנק הפועלים?

משנ'ס

משתמש פעיל
עובד לכם עכשיו בנק הפועלים ??
1671487582141.png

יהודי פושט

משתמש פעיל
ממה שמרו לי בתמיכה טכנית של בנק הפועלים שלמי שיש נטפרי צריך לבקש מהספק להחליף כתובת ip ככה הם טוענים.
ומנגד נטפרי טוענים שזה קשור לאבטחה של האתר של הבנק
ומנגד הספק טוען שצריך להציף את בנק הפועלים בפניות בנושא.
(כתובת ip קבועה עולה כסף - לא יודע למה​

M&C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
ממה שמרו לי בתמיכה טכנית של בנק הפועלים שלמי שיש נטפרי צריך לבקש מהספק להחליף כתובת ip ככה הם טוענים.
ומנגד נטפרי טוענים שזה קשור לאבטחה של האתר של הבנק
ומנגד הספק טוען שצריך להציף את בנק הפועלים בפניות בנושא.
(כתובת ip קבועה עולה כסף - לא יודע למה​
איך יכול להיות שלחלק ממשתמשי נטפרי זה כן עובד ?
לי זה לא עובד אבל לכמה מהמשפחה שלי כן וכולם עם נטפרי

nsh

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
בלת"ק
האפליקציה בהדרן גם לא נפתחת,
יש מה לפנות להדרן, או שזה קשור נטו לבנק?

חישוקים

מעטפת פרסום לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
גם לי לא עובד כבר שבוע,
זה הזוי!
חייבת את האתר לבירורים, העברות, פעולות שיקח לי המון זמן לבצע מול פקיד בטלפון...
מה עושים?

אברך.

משתמש מקצוען
יש לי נטפרי עם בזק עם סיבים אופטיים, אני משלם כל חודש סכום שונה לגמרי ואין לי זמן לברר למה.
בחודש האחרון שילמתי 165 ובחודש הקודם 134 ש"ח ולפני חודשיים 151 ש"ח. [ויש לי תשלום נוסף לנטפרי 30 ש"ח כי יש לי בבית גם נטסיק]
1692908895121.png

1692908603175.png

1692908514370.png

נערך לאחרונה ב:

יהודי פושט

משתמש פעיל
יש לי נטפרי עם בזק עם סיבים אופטיים, אני משלם כל חודש סכום שונה לגמרי ואין לי זמן לברר למה.
בחודש האחרון שילמתי 165 ובחודש הקודם 134 ש"ח ולפני חודשיים 151 ש"ח. [ויש לי תשלום נוסף לנטפרי 30 ש"ח כי יש לי בבית גם נטסיק]

אני לא כ"כ מבין בזה, אז אשמח שתסביר ליהודי פושט כמוני כיצד זה עובד.
הזמנת בבזק אינטרנט (טכנאי) ואח"כ עשית נטפרי על המחשב או מה?
כמה עלה לך לעשות את הסיבים?
אודה לך מאוד!!!​

אברך.

משתמש מקצוען
@שלמה וייס בטח יכול לעזור לך ולהסביר לך,
יש לי כבר את האינטרנט כבר הרבה מאוד זמן ואני לא כל כך זוכר איך הצטרפנו האם התקשרנו קודם לבזק ואח"כ לנטפרי או הפוך אבל בחצי שנה האחרונה עברנו דירה והעברנו את הקו ובבזק שאלו אותנו האם אנחנו רוצים סיבים אופטיים אז אמרנו להם שכן וכשהגיע הטכנאי להעביר ולהתקין לנו את הקו כאן בבית הוא כבר התקין גם סיבים.
אין לי את התוכנה של נטפרי על המחשב שחוסם לי את המחשב מלגלוש ברשתות אחרות אלא הסינון של נטפרי יושב לי על הקו או על הראוטר אבל לא על המחשב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה