עובדת באיירוקס? אשמח לעזרה

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
לא בהכרח, ההלכה אומרת שפועל יכול לחזור בו בחצי היום, זאת אומרת אפילו אם כבר התחיל לעבוד הוא יכול להתחרט.

אם הם רוצים שבנות יישארו אצלם 3 שנים, שיחשבו על דרכים אחרות והגיוניות יותר במקום חוזים דרקוניים ומושחתים כאלו.
יכול להיות,
אבל צריך לדעת שיש כאן שאלה הלכתית.

כובע שמש

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אם היא התחייבה מראש לתקופה מסוימת, זה מחייב מבחינה הלכתית-
יש סיבה שהם רוצים את ההתחייבות, התפוקה גדלה אחרי זמן וגם הרווח שלהם בהתאם - ואם הם היו יודעים שהיא רוצה לעזוב אחרי שנה לא היו מלכתחילה מגייסים אותה אלא מישהי אחרת רצינית שתהיה אכן 3 שנים כפי שרשום בחוזה.

בכל מקרה אם היא רוצה לצאת לפני הזמן שתשאל קודם כל רב.
כמו שכתבתי לעיל- לא מצאתי לכך שום בחינה הלכתית שמחייבת. כמובן אחרי בירור הענינים מול סמכות תורנית.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
כמו שכתבתי לעיל- לא מצאתי לכך שום בחינה הלכתית שמחייבת. כמובן אחרי בירור הענינים מול סמכות תורנית.
כשלי הציעו משרה עם התחייבות לשנתיים, בבירור מול סמכות תורנית התברר שיש בחינה הלכתית מחייבת.

פדאהל

משתמש צעיר
איך הם יכולים להבטיח לך שהעבודה בטכנולוגיות שוות לפני הראיון?
פעם הם הציעו לי משרה מאוד "שווה" ו"מתקדמת" אצל לקוח גדול, ואחרי בירור הסתבר שמדובר בכתיבת קונפיגורציות json.
מניסיון אישי שלי -
יכול להיות שהצלחת במבחנים שלהם והם רוצים "לשמור" אותך לעצמם בלי לקוח ספציפי, ולכן מחתימים על החוזה השערורייתי הזה.
הבעיה היא שאם מסיבה כלשהי הלקוח לא ירצה אותך אחרי הראיון, הם לא מחויבים אלייך בשום דבר, זו התחייבות חד צדדית (תקראי טוב) - לי זה קרה והחזרתי להם על כך כהוגן מאוחר יותר.
אל תאמיני לשום דבר שהם אומרים בעל פה! הם אלופים בלשכנע ולהוציא אותך הקטנה והלא מבינה איך הדברים מתנהלים, אל תיכנעי לזה. כל הבטחה בעל פה תדרשי שתהיה מעוגנת בחוזה.

לא בהכרח, ההלכה אומרת שפועל יכול לחזור בו בחצי היום, זאת אומרת אפילו אם כבר התחיל לעבוד הוא יכול להתחרט.

אם הם רוצים שבנות יישארו אצלם 3 שנים, שיחשבו על דרכים אחרות והגיוניות יותר במקום חוזים דרקוניים ומושחתים כאלו.
זה באמת ככה? עבדת שם?

הכל

משתמש חדש
כמה השכר שם?
יש חברות אחרות של השמה כמו איירוקס?
שמעתי שיש חברות שמקיימות שלוחות חרדיות לחברות גדולות (אינטל וכו'), האם יש כזה דבר? ומה המצב הדתי שם?

אילה9

משתמש פעיל
יש את GRTH, שהבנתי שהם נותנים תנאים מותאמים לחרדיות, והם שולחים גם לחברות כמו אמדוקס וכו'

כובע שמש

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש את GRTH, שהבנתי שהם נותנים תנאים מותאמים לחרדיות, והם שולחים גם לחברות כמו אמדוקס וכו'
יש להם מקומות ממש שווים כמו אמדוקס ופלייטיקה אבל צריך לבדוק היטב לאיזה פרויקט נכנסים

ח ז

משתמש רשום
איירוקס מקום מנצל וסוחט אני אחרי חצי שנה של מריבות ומריחות איימתי אליהם שאני תובע אותם לבית משפט וכעבור יממה אחת הכל הסתדר פתאום...

הדס ט

משתמש מקצוען
צריך לבדוק מה קורה עם בנות שכן עזבו, כי שמעתי וזו רק שמועה , שהם מחתימים על בית דין מסויים בדווקא. ומה יוצא מתביעות כאלו, אם היו כאלו.
הם מחתימים שהבוררות תהיה אצל דיין ספציפי.
(אין להם תיאום עם הדיין הזה, אבל זה דיין שידועה דעתו שכל מה שכתוב בחוזה הוא מחייב, גם אם הוא סותר את חוקי המדינה, ולמרות הסעיף של ׳הכל על פי חוקי המדינה וכו׳ שכתוב גם הוא בחוזה)
הבעיה היא, שאם זה מגיע לבית משפט ובחוזה חתום שהבוררות תהיה בבית דין או אצל דין מסוים - בית המשפט שולח לדיין ולא מוכן להכריע.

מכירה מישהי שנשארה תקועה שם הרבה זמן בגלל הסיבה הזו.
ולא רוצה לפתוח את הפה על איירוקס, אבל הם מקיימים בהידור את ׳נבל ברשות התורה׳, בכל מיני פרמטרים די הזויים (תבררי מה הולך שם עם שעת הנקה למשל)

אבל כמו שכתבו קודם, אם זו הדרך שלך להכניס רגל לעולם ההייטק, זה כנראה עדין שווה.

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
הם מחתימים שהבוררות תהיה אצל דיין ספציפי.
(אין להם תיאום עם הדיין הזה, אבל זה דיין שידועה דעתו שכל מה שכתוב בחוזה הוא מחייב, גם אם הוא סותר את חוקי המדינה, ולמרות הסעיף של ׳הכל על פי חוקי המדינה וכו׳ שכתוב גם הוא בחוזה)
הבעיה היא, שאם זה מגיע לבית משפט ובחוזה חתום שהבוררות תהיה בבית דין או אצל דין מסוים - בית המשפט שולח לדיין ולא מוכן להכריע.

מכירה מישהי שנשארה תקועה שם הרבה זמן בגלל הסיבה הזו.
ולא רוצה לפתוח את הפה על איירוקס, אבל הם מקיימים בהידור את ׳נבל ברשות התורה׳, בכל מיני פרמטרים די הזויים (תבררי מה הולך שם עם שעת הנקה למשל)

אבל כמו שכתבו קודם, אם זו הדרך שלך להכניס רגל לעולם ההייטק, זה כנראה עדין שווה.
כל מילה!
הם כבר תבעו בנות בעבר :(
החוזה הוא התחיבות חד צדדית שלך, והוא בהחלט תופס מבחינה חוקית.
מכירה מישהי שחתמה והתחילה לעבוד רק אחרי 10 חודשים....
אבל תשקלי טוב, כי השוק לא משהו לגוניורים...
אולי את יכולה להתנות בחוזה שהעבודה תיהיה בשפות ספציפיות?
שנה שעברה שלחו את החוזה לכל הבנות שהתקבלו וביקשו מהן לחתום תוך 5 שעות....

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
סיקרנת....
מה קורה שם עם שעת ההנקה???
מה שקורה עם כל דבר שאפשר להתחמק מלשלם לך,
רק שתבינו את עומק הקטנוניות, ההתחיבות ל3 שנים לא כוללת חופשים וחופשת לידה!!

הדס ט

משתמש מקצוען
סיקרנת....
מה קורה שם עם שעת ההנקה???
הן רשאיות לשאוב על חשבון הזמן הזה

(אז מה אם לפי החוק זו שעת הורות בה הן אמורות ללכת הביתה להיות עם התינוק. איירוקס לא שמעו על זה)

עריכה: תיקון: כנראה לא הייתי מדויקת, זמן השאיבה יורד משעת ההנקה, אבל הן גם רשאיות ללכת הביתה בזמן הזה

נערך לאחרונה ב:

ישראלה ישראלי

משתמש סופר מקצוען
הן רשאיות לשאוב על חשבון הזמן הזה

(אז מה אם לפי החוק זו שעת הורות בה הן אמורות ללכת הביתה להיות עם התינוק. איירוקס לא שמעו על זה)
אני לא יודעת על איזה מידע את מסתמכת.
בעבר יכלה עובדת לנצל את השעה הזו כדי ללכת הביתה
אבל אם היא גם שואבת בעבודה זה מנוכה לה משעה זו.
כלומר אם היא הגיעה למשרד ב 8:00 ושאבה חצי שעה היא יכולה ללכת רק ב 15:30
אם היא הגיעה ב 8:00 ולא שאבה כלל היא יכולה לצאת ב 15:00
שזה בדיוק מה שהחוק מורה.
זה המידע שיש לי יכול להיות שהשתנו דברים

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני לא יודעת על איזה מידע את מסתמכת.
בעבר יכלה עובדת לנצל את השעה הזו כדי ללכת הביתה
אבל אם היא גם שואבת בעבודה זה מנוכה לה משעה זו.
כלומר אם היא הגיעה למשרד ב 8:00 ושאבה חצי שעה היא יכולה ללכת רק ב 15:30
אם היא הגיעה ב 8:00 ולא שאבה כלל היא יכולה לצאת ב 15:00
שזה בדיוק מה שהחוק מורה.
זה המידע שיש לי יכול להיות שהשתנו דברים
גם זה נוראי

רפ

משתמש סופר מקצוען
יש חוק שזמן שאיבה הוא ע"ח שעת הנקה? לא הכרתי
יש לך הפניה?
לפי ההגיון זמן שאיבה הוא לא זמן עבודה (אלא אם כן את גם עובדת אז), אבל גם במקומות שמקפידים על זה, אני חושבת שזכותה של העובדת לעשות את זה על חשבון ההפסקה.

מרשימה

משתמש סופר מקצוען
לפי ההגיון זמן שאיבה הוא לא זמן עבודה (אלא אם כן את גם עובדת אז), אבל גם במקומות שמקפידים על זה, אני חושבת שזכותה של העובדת לעשות את זה על חשבון ההפסקה.
יש גם הגיון שאומר ששאיבה היא כמו שרותים... שזה חלק מזמן העבודה בכל מקום נורמלי
אבל לא שאלתי על הגיון, אלא על חוק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה