עובדת באיירוקס? אשמח לעזרה

נו טוב

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
ניסיתי להסתכל בפורומים קיימים לא הצלחתי להבין כ"כ
כדאי?
הם דורשים חתימת חוזה לפני ראיון....
נשמע קצת הזוי
וזה עוד חוץ מההתחיבות ל3 שנים

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L

מרשימה

משתמש סופר מקצוען
נראה לך עדיף קמאטק שבינתיים אין להם כל כך השמה?
קמאטק לפי מה שידוע לי עוד לא התחילו את הבוטקאמפים שרק אחריהם תתחיל ההשמה שאי אפשר לדעת מה יהיה בה.
אני אישית חושבת שבמצב כרגע העיקר לצבור נסיון שווה גם אם זה בשכר נמוך ומקום לא מרשים. אבל יתכן שאני טועה.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
כן
וזה אמור להיות עם טכנולוגיות מתקדמות...
נראה לך עדיף קמאטק שבינתיים אין להם כל כך השמה?
אם הטכנולוגיות מתקדמות אז וודאי כדאי.
השוק מאד לא פשוט לג'וניוריות, והוא ימשיך להיות כזה גם לקמאטק.

נו טוב

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
הם לא אמרו איזה טכנולוגיות אבל שאלתי אם בטוח זה יהיה משהו שנותן ניסיון טוב והם אמרו שכן...
להסתמך על זה?
וקמאטק טוענים שיהיה עבודות אחרי החגים אבל לא אמין נראה לי.

מרשימה

משתמש סופר מקצוען
להסתמך על זה?
תבקשו פרטים יותר מדוייקים
וכדאי לנסות לברר גם אם כאלו שעובדות שם.
הם לא יכולים לדעת
גם אם יש להם הבטחות, הן עשויות להתבטל
מדובר על עוד שנה כמעט, המון דברים יכולים לקרות עד אז.

כובע שמש

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ואם הם תובעים לדין תורה?
מבחינה הלכתית קצת מורכב להסביר אבל זה נקרא "אסמכתא" כלומר אם בשעת החתימה על התחייבות לקנס מופקע היא לא מתכננת לשלם ומקווה למצוא את הדרך להיפטר מזה, זה תקף והיא לא חייבת הלכתית לשלם להם. היא תצא זכאית.
מקווה שהובנתי כראוי ולא תצא תקלה וכמובן כל אחד יברר אצל רבו.

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מבחינה הלכתית קצת מורכב להסביר אבל זה נקרא "אסמכתא" כלומר אם בשעת החתימה על התחייבות לקנס מופקע היא לא מתכננת לשלם ומקווה למצוא את הדרך להיפטר מזה, זה תקף והיא לא חייבת הלכתית לשלם להם. היא תצא זכאית.
צריך לבדוק מה קורה עם בנות שכן עזבו, כי שמעתי וזו רק שמועה , שהם מחתימים על בית דין מסויים בדווקא. ומה יוצא מתביעות כאלו, אם היו כאלו.

כובע שמש

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
צריך לבדוק מה קורה עם בנות שכן עזבו, כי שמעתי וזו רק שמועה , שהם מחתימים על בית דין מסויים בדווקא. ומה יוצא מתביעות כאלו, אם היו כאלו.
רוצה להאמין שכולם דנים דין אמת, אבל כמובן שזה נכון וכדאי לעשות זאת.
אני לא מכירה את איירוקס והתנהלותם אלא דיברתי על המושג קנס באופן כללי.

אלי אלימלך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הם לא אמרו איזה טכנולוגיות אבל שאלתי אם בטוח זה יהיה משהו שנותן ניסיון טוב והם אמרו שכן...
להסתמך על זה?
אני מקמא-טק

קמא טק לא אמרו שיהיו השמות השנה. יש פה אי הבנה.

אנחנו מקווים שהתעשייה תתאושש, ונחזור לעשות מאות השמות בומבה כמו בשנים הקודמות. אבל אין לנו שמץ של מושג בעניין. רק האייבישטער יודע מה יקרה בסיום השנה.

efrat1

משתמש סופר מקצוען
יוצרי ai
הייתי מצפה למידע יותר קונקרטי.
שמות של כלים, שפות, טכנולוגיות, לא סתם הבטחה ל"נסיון טוב".

מתוכנתת

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
לדעתי תתני את חתימת החוזה בפרויקט הספציפי אליו הם ירצו שתיכנסי
זאת אומרת, אם הטכנולוגיה לא מוצאת חן בעיניך, החוזה מבוטל ואת לא מחויבת להמשך התהליך
(מידיעה, יש פרויקטים דפוקים ויש פרויקטים מעולים, ממש חבל להיתקע בפרויקט דפוק ל-3 שנים)

כובע שמש

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
אם היא התחייבה מראש לתקופה מסוימת, זה מחייב מבחינה הלכתית-
יש סיבה שהם רוצים את ההתחייבות, התפוקה גדלה אחרי זמן וגם הרווח שלהם בהתאם - ואם הם היו יודעים שהיא רוצה לעזוב אחרי שנה לא היו מלכתחילה מגייסים אותה אלא מישהי אחרת רצינית שתהיה אכן 3 שנים כפי שרשום בחוזה.

בכל מקרה אם היא רוצה לצאת לפני הזמן שתשאל קודם כל רב.

רפ

משתמש סופר מקצוען
איך הם יכולים להבטיח לך שהעבודה בטכנולוגיות שוות לפני הראיון?
פעם הם הציעו לי משרה מאוד "שווה" ו"מתקדמת" אצל לקוח גדול, ואחרי בירור הסתבר שמדובר בכתיבת קונפיגורציות json.
מניסיון אישי שלי -
יכול להיות שהצלחת במבחנים שלהם והם רוצים "לשמור" אותך לעצמם בלי לקוח ספציפי, ולכן מחתימים על החוזה השערורייתי הזה.
הבעיה היא שאם מסיבה כלשהי הלקוח לא ירצה אותך אחרי הראיון, הם לא מחויבים אלייך בשום דבר, זו התחייבות חד צדדית (תקראי טוב) - לי זה קרה והחזרתי להם על כך כהוגן מאוחר יותר.
אל תאמיני לשום דבר שהם אומרים בעל פה! הם אלופים בלשכנע ולהוציא אותך הקטנה והלא מבינה איך הדברים מתנהלים, אל תיכנעי לזה. כל הבטחה בעל פה תדרשי שתהיה מעוגנת בחוזה.
אם היא התחייבה מראש לתקופה מסוימת, זה מחייב מבחינה הלכתית-
יש סיבה שהם רוצים את ההתחייבות, התפוקה גדלה אחרי זמן וגם הרווח שלהם בהתאם - ואם הם היו יודעים שהיא רוצה לעזוב אחרי שנה לא היו מלכתחילה מגייסים אותה אלא מישהי אחרת רצינית שתהיה אכן 3 שנים כפי שרשום בחוזה.

בכל מקרה אם היא רוצה לצאת לפני הזמן שתשאל קודם כל רב.
לא בהכרח, ההלכה אומרת שפועל יכול לחזור בו בחצי היום, זאת אומרת אפילו אם כבר התחיל לעבוד הוא יכול להתחרט.

אם הם רוצים שבנות יישארו אצלם 3 שנים, שיחשבו על דרכים אחרות והגיוניות יותר במקום חוזים דרקוניים ומושחתים כאלו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה