עזרה עובדות עיריה ב"ב בגני חינוך מיוחד -אוטיזם

אוקינוס

משתמש מקצוען
אם יש כאן מישהי שעובדת בגני עיריה של האוטיסטים בבני ברק שתצביע...
דיברנו הצוות בגן שבו אני עובדת על משכורת הרעב שאנחנו מקבלות שלא תואמת את העבודה בכלל, ועוד יותר מזה בימים של חסר צוות העיריה מודיעה בפרוש שהיא לא דואגת למילוי מקום כי בנות לא רוצות לעבוד בגנים אלו כי זה קשה...
מה שמספר כמה קשה אנו עובדות!!!
אנחנו רוצות לדבר עם ועד בעובדים ולנסות לעשות משהו בנידון.
אם את מעונינת תצטרפי, שלחי לי באישי שם ומספר פל'.

זהבוש

משתמש מקצוען
לגבי מ"מ - פשוט אין להם... אנחנו נשארות גם ימים מלאים 2 אנשי צוות...
(שאלתי את המזכירה בשביל מה היא קמה בבוקר לענות לגננות לטלפון אם אין מ"מ... )

נעמישרה

משתמש פעיל
אני עובדת מעיריית גבעתיים בחינוך מיוחד והמצב ממש דומה למה שאת מספרת בבני ברק. אז ככה שאתם לבד בכלל. ואכן המצב מתסכל מאד.
אצלינו כן יש יותר מחליפות ממלאות מקום. אבל המשכורת בריצפה..
היא ממש לא מכבדת את העבודה הקשה....

אוקינוס

משתמש מקצוען
לגבי מ"מ - פשוט אין להם... אנחנו נשארות גם ימים מלאים 2 אנשי צוות...
(שאלתי את המזכירה בשביל מה היא קמה בבוקר לענות לגננות לטלפון אם אין מ"מ... )
בזמנו שלחת לי את זהבה ההיא, דיברתי איתה היא נשמעת לי מהממת אבל היא שייכת לעיריה והמזכירה שם אחראית עליה, היא לא נתנה לה לבוא אלינו, וההסברשלה היה שלגני האוטיזם הם לא דואגים למ"מ גם כי יש מספיק צוות....
אמרתי לה שתנסה לעבוד בגנים האלו כשיש 2 צוות מתוך שש וילד אחד בגמילה...

זהבוש

משתמש מקצוען
מצאת לך עם מי להתווכח....
חשבתי שרק אני בכסאח תמידי איתה...;)
וסתם שתדעי שכשהיא עונה לך כך , אל תהססי לפנות לבלה. היא יפה מאד מעמידה אותה על המקום

אוקינוס

משתמש מקצוען
דוקא אני ממש בסדר איתה...
חשבנו בגן לדבר עם ועד העובדים ואולי לצאת בשביתה, אולי אם נעשה שביתה, ההורים ילחמו בשבילנו...

שםמשתמש

משתמש פעיל
הנושא של מ"מ באוטיזם הוא בעייתי וקשה כמעט בכל המקומות.
העבודה היא קשה בנוסף לעובדה שהמ"מ צריכה להכיר את הילדים וההתנהלות בגן בשונה מגן רגיל.

לגבי המשכורות.
מגיע לכן כפול מכול עובד הוראה אחר

אוקינוס

משתמש מקצוען
הנושא של מ"מ באוטיזם הוא בעייתי וקשה כמעט בכל המקומות.
העבודה היא קשה בנוסף לעובדה שהמ"מ צריכה להכיר את הילדים וההתנהלות בגן בשונה מגן רגיל.

לגבי המשכורות.
מגיע לכן כפול מכול עובד הוראה אחר
אז איך מתאחדים כדי לפעול בנידון?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה