עדכונים מגל הפיגועים ה' ישמרנו

יוסף שטיין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
הפסיקו בבקשה רגע להתעדכן ופשוט לומר פרק אחד תהלים, לקבל משהו קטן להיום, אני קיבלתי על עצמי [להתחזק בברכות], לצערי האשכול "קבלת היום" שכל אחד יקבל על עצמו רק קבלה אחד ליום נסגר ע"י הנהלה, אז בכו"א תקבלו כל אחד להתחזק כל יום במשהוא.

ולהוסיף שיהיה לרפואת כל החולים..

http://tehilimyahad.com/mr.jsp?r=c6JGcW4k6l

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כשל כוח הסבל של כולנו. רק משיח!

מאושר

משתמש רשום
אתמול הייתי ביש והעובד הערבי הסתובב עם סכין יפנית (בשביל סידור ארגזים) כמובן שברחתי משם .
העדפתי להשאר בלי חלב. ולהשאר בחיים

בינה

משתמש מקצוען
נכתב ע"י shosh300;1796015:
ואני נכנסתי היום לבניין שלי מלווה במבטים של ערבים שישבו משני צידי השביל ושתו קפה שחור בנחת

זה בדיוק מה שיש לי ליד העבודה
בקומה הראשונה יש חנות שעובדים בה איזה 10 ערבים,
כרגע אנחנו נשארות מעבודה מפחד.....

R A C H E L I

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
בשביל מה צריך
מספיק לי לשמוע
והלב לא יכול יותר
אז עוד לראות???????????!!!!!!!!!!!!!!

שמחו

משתמש מקצוען
.ההרוג בפיגוע ברח' מלכי ישראל - חרדי. נרצח כששב מתפילת ראש חודש כששקית התפילין בידו. לפי עדי ראיה, המחבל נהג ברכב של חברת בזק. דם עבדיו יקום
המחבל עלא אבו גמאל היה טכנאי חברת בזק. תעודת כחולה, אין צורך באישור שב"כ.

Shellykaz

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
נכתב ע"י מאושר;1796036:
אתמול הייתי ביש והעובד הערבי הסתובב עם סכין יפנית (בשביל סידור ארגזים) כמובן שברחתי משם .
העדפתי להשאר בלי חלב. ולהשאר בחיים

ומה נאמר על הערבי שחותך את הדלעת? והערבי שמסדר את הארגזים במכולת ופותח אותם אחד אחד עם סכין?
ה' ירחם, א"א לדעת מה הכוונות שלהם.

הגפן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
על זה בדיוק נאמר:
מִחוּץ תְּשַׁכֶּל חֶרֶב וּמֵחֲדָרִים אֵימָה גַּם בָּחוּר גַּם בְּתוּלָה יוֹנֵק עִם אִישׁ שֵׂיבָה

שושי מביתר

משתמש מקצוען
מזכיר לי את הסטטוס שמישהו כתב:
בחדר מיון, האחות הערביה ניגשת אלי ואומרת לי 'עכשיו תרגיש דקירה קלה בגב',
בלי לחשוב פעמיים יריתי בה בראש...
אגב כותב הסטטוס נעצר בשד להסתה...

שרה'לה

משתמש מקצוען
לכל השואלים באישי לגבי ההסרטה, דיברתי עם אחי והוא הבהיר לי שמרוב לחץ הוא לא הצליח להסריט, רק לצלם. לא הבנתי אותו בהתחלה.

שמחו

משתמש מקצוען
המשטרה החליטה לקחת את ההמלצה של ראש ערית ירושלים ניר ברקת לעשות סגר על כל מזרח ירושלים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה