הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
כללים למשתתפים באשכול עדכונים זה:
• אשכול זה מיועד לדיווחים בלבד, עדכונים מהנעשה במלחמה, חדשות נקיות ומוסמכות.​
• האשכול אינו מיועד לדיונים, ציטוטים, בדיחות, פרשנויות, כתבות, תמונות, סרטונים, קבצים כלשהם, בקשות תפילה ותהילים (מלבד הפרק היומי), בקשות עזרה וחסד, סיפורי גבורה וניסים, בקשות מקור לדיווחים, שאלות ובירורים על דיווחים. כמו כן, אין להעלות ידיעות ושמועות אודות אירועים מיוחדים שאין עליהן מקור מוסמך, כמו נפילת חייל בקרב, שחרור חטופים, להקת כטב"מים לדימונה וכדו'. וכמובן שאין לכתוב הודעות הנוגדות את הצנזורה, או מכילות תוכן שאינו ראוי לאתר פרוג, או מכיל תוכן קשה לקריאה.​
• דירוג חיובי: נתקלתם בידיעה מרעישה, ציון דרך במלחמה, דרגו אותה בצד שמאל, וכך יוכלו לצפות בה בקלות בסינון ע"פ דירוג.
• דירוג שלילי: נתקלתם בהודעה כפולה? דרגו אותה במינוס, וכך תעזרו לנו לאתר בקלות הודעות כפולות ומיותרות. תודה מראש!

יש לקרוא כללים אלו היטב, משתמש שיעבור על הכללים - יאבד את הרשאת הכתיבה בפורום מיידית ללא אזהרה •
חדש!!! הפרק היומי של אשכול העדכונים, באשכול נפרד, הצטרפו אלינו, כל יום פרק, להצלחת כלל ישראל!
  • אשכול נספח שבועי לדיונים והרחבות + הסקר השבועי - בנספח בלבד.​
  • כללים חדשים בהרחבה - חובת קריאה - כאן.​
  • אשכול תפילות - כאן.​
  • הפרק היומי - כאן.​
  • תיעוד מהמלחמה באשכול הייעודי בלבד - כאן.​
  • רץ ברשת - חחחרבות ברזל - כאן.​
  • הודעות צבע אדום - כאן.​
  • שמות הנרצחים - כאן.​
  • הודעות פוליטיות הקשורות למלחמה - כאן.​
  • רוצים לקבל הרשאה בפורום חדשות ועדכונים?! לחצו כאן.​
  • חמ"ל פרוגיסטי לבקשות עזרה סיוע ומידע - כאן.​

אנו כאן בפרוג מתפללים לשובם לשלום של החטופים והחיילים, להחלמתם המהירה של הפצועים, ליבנו עם הנופלים ומשפחותיהם, ומייחלים יחד עם כל בית ישראל לביאת משיח צדקנו במהרה, אמן.
לבקשת רבים נצרף פה בל"נ מידי יום פרק תהילים בהודעה נעוצה, עצרו לרגע מהדיווחים ונקרא יחד את הפרק היומי!
• קראתם, סמנו חיובי להודעה זו. כך נספור כמה משתמשים השתתפו בקריאה •
(אנא, אל תדרגו חיובי/שלילי הודעה זו מלבד סימון לאמירת התהילים)

הפיתרון
הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צה

א לְכוּ נְרַנְּנָה לַיהוָה נָרִיעָה לְצוּר יִשְׁעֵנוּ:ב נְקַדְּמָה פָנָיו בְּתוֹדָה...

יהודה גל

משתמש מקצוען
משרד הבריאות בעזה: 16 הרוגים ברצועה ביממה האחרונה. זהו אחד הימים בהם נהרגו הכי פחות ברצועה מאז תחילת המלחמה. יש ירידה ניכרת בפעילות צה"ל ברצועה - גם על הקרקע וגם מהאוויר (אבו עלי).

יהודה גל

משתמש מקצוען
אבי עזרן, תושב נהריה למשי וגדלוביץ' ב'קול ברמה': "היה נס גדול - במרחק 200-300 מטר מהפגיעה קיימים 2 בתי ספר. אנחנו סובלים, חלאס, נמאס. אנחנו אוהבים את הממשלה אבל עוברים כמעט שנה של סבל. נגמר הציפרלקס באזור הצפון"

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
לפני חודשיים פגע כטב"ם חות'י בבניין מגורים בעיר בישראל.
הבוקר פגע כטב"ם של חיזבאללה בבניין מגורים בעיר בישראל.
רק מזכיר, זה הכל

אליאור לוי

יהודה גל

משתמש מקצוען
מיכאל שמש: בהקלטות שמתפרסמות בתכנית בנימין וגואטה נשמע אביו של אורי הי״ד, אלחנן דנינו מטיח בנתניהו: אדוני, הבן שלי נרצח במנהרות שאתה בנית. הן נבנו במשמרת שלך, בבטון ובכסף שאתה הכנסת לרצועה 15 שנה.

טורונטיאני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יוצרי ai
דורון קדוש: נערכים לאפשרות של מלחמה בצפון: מפקד פיקוד המרכז של צבא ארה״ב, הגנרל מייקל קורילה, ביקר אתמול במפקדת פיקוד הצפון בצפת ופגש שם את בכירי צה״ל. בצה״ל סקרו בפני קורילה את מהלכי הלחימה בחודשים האחרונים מול חזבאללה, ואת ההכנות הנרחבות לאפשרות שתפרוץ מערכה כוללת ורחבה בצפון.

טורונטיאני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יוצרי ai
בעקבות נפילת הכטב"ם בנהריה, הגיעו למרכז הרפואי לגליל ארבעה תושבי העיר, המוגדרים כנפגעי חרדה. הארבעה - שני גברים בני 36 ו-27, ושתי נשים בנות 51 ו-31 - עברו בדיקות בחדר המיון.

טורונטיאני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יוצרי ai

בתו של הנרצח באלנבי: "הוא השאיר אותנו לבד, יתומים בלי אמא ובלי אבא"

אורלי בירנבאום, בתו של הנרצח במחסום אלנבי, יורי בירינבאום סיפרה על תחושותיה הקשות בכאן רשת ב. "היה שם מחדל! זה כמו שיכניסו אקדח לנתב"ג" אמרה

אשתו של יורי נפטרה מסרטן לפני כמה שנים.

יהודה גל

משתמש מקצוען
אלמוג בוקר: במשך שנים סינוואר היה זה שקבע את שגרת החיים של תושבי הדרום, וכעת, נסראללה מחליט את שגרת החיים עבור תושבי הצפון. אבל אל דאגה, בסוף הוא יגיע לגוש דן. רק אז, כך נראה, יזכו תושבי הצפון להגנה הראויה.

אבא ל6

משתמש סופר מקצוען
עמית סגל
דברים מטלטלים של גורם בינלאומי בכיר שמעורב בעסקת החטופים בועידת MEAD:
האחריות על חמאס דיברתי על זה עם נתניהו כמה פעמים אבל הפוקוס על חמאס אם הם יסכימו לשחרר חטופים על פי המתווה יהיה הסכם,
מעולם לא היינו בעמדה שחמאס אמר כן והיה צריך לגייס את ישראל,
מעולם לא היינו בעמדה שחמאס אמר ״אם תעשו כך תהיה עסקה״
היו זמנים שאולי ישראל יכלה לעשות מעט יותר אבל הלחץ הוא על חמאס וצריך להיות עליו,
חמאס רוצה שהלחץ יהיה על ישראל, חמאס צריך רק לשחרר חטופים אם חמאס יקבל את הכוח בעזה זה לא יעבוד,
אני מבין את הטענה שאם ניקח נשק מישראל תהיה עסקה,
ואני אומר לך שאם נעשה זאת לעולם לא תהיה עסקה ישראל הכניסה תנאים שחמאס רצה זה לא שישראל ישבה על הידיים מול דרישות חמאס.

מסקרה

משתמש מקצוען
עמית סגל
ראש הממשלה בנימין נתניהו: ״אני שומע את הזעקה של משפחות החטופים שאיבדו את היקר להן מכל. רעייתי ואני הולכים למפגשים קורעי לב, שפשוט שוברים את הלב לרסיסים. אני שומע, אני מקשיב, אני גם לא שופט, ואני עושה הכל כדי להחזיר את החטופים וכדי לנצח במלחמה״.

אחד החכמים

משתמש מקצוען
צה"ל תוקף כעת בטלוסיה שבדרום לבנון.

ניסיון כושל לחסל מחבל שזוהה על אופנוע במרחב טלוסה

אין נפגעים בלבנון מתקיפות צה"ל היום

צה"ל קיבל אחריות ל3 פעולות בלבנון חיזבאללה מצידו הודיע על 10

נערך לאחרונה ב:

מסקרה

משתמש מקצוען
יו״ר מפלגת רע״מ לשעבר עבד אל-מאלכ דהאמשה בערוץ מכאן (ערוץ שהוא תקלה בפני עצמה, במימון שלנו האזרחים). חטופים? "מה חטופים, למה חטופים? הם שבויי מלחמה״. מתקפת השבעה באוקטובר? ״חוקית לפי החוק הבינלאומי״. ארגון הטרור חמאס? ״הם לא הרגו אזרחים, מי שהרג זה אזרחים עזתים שנכנסו. ראיתי בטלויזיה איש חמאס שהיה בחדר עם אישה והילדים שלה והוא ביקש ממנה רשות לאכול בננות. הוא אמר לה שלא תדאג ושהם לא יעשו לה כלום. זה חמאס״.

מסקרה

משתמש מקצוען
חדשות ישראל
פרשת הקצין המתחזה - פרטים חדשים | ח"כ אלמוג כהן: "במחברת שלו שנתפסה היה מידע על חטופים, מיקומי כוחות, אנשים בכירים מאוד בחמאס. המידע שהוא שאב גרם לדחיית התמרון הקרקעי בעזה. סגן אלוף הכניס אותו לבסיס - איש מוכר לציבור שהרבה להופיע על המסך לאחרונה"

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צה

א לְכוּ נְרַנְּנָה לַיי נָרִיעָה לְצוּר יִשְׁעֵנוּ:ב נְקַדְּמָה פָנָיו בְּתוֹדָה בִּזְמִרוֹת נָרִיעַ לוֹ:ג כִּי אֵל גָּדוֹל יי וּמֶלֶךְ גָּדוֹל עַל כָּל אֱלֹהִים:ד אֲשֶׁר בְּיָדוֹ מֶחְקְרֵי אָרֶץ וְתוֹעֲפוֹת הָרִים לוֹ:ה אֲשֶׁר לוֹ הַיָּם וְהוּא עָשָׂהוּ וְיַבֶּשֶׁת יָדָיו יָצָרוּ:ו בֹּאוּ נִשְׁתַּחֲוֶה וְנִכְרָעָה נִבְרְכָה לִפְנֵי יי עֹשֵׂנוּ:ז כִּי הוּא אֱלֹהֵינוּ וַאֲנַחְנוּ עַם מַרְעִיתוֹ וְצֹאן יָדוֹ הַיּוֹם אִם בְּקֹלוֹ תִשְׁמָעוּ:ח אַל תַּקְשׁוּ לְבַבְכֶם כִּמְרִיבָה כְּיוֹם מַסָּה בַּמִּדְבָּר:ט אֲשֶׁר נִסּוּנִי אֲבוֹתֵיכֶם בְּחָנוּנִי גַּם רָאוּ פָעֳלִי:י אַרְבָּעִים שָׁנָה אָקוּט בְּדוֹר וָאֹמַר עַם תֹּעֵי לֵבָב הֵם וְהֵם לֹא יָדְעוּ דְרָכָי:יא אֲשֶׁר נִשְׁבַּעְתִּי בְאַפִּי אִם יְבֹאוּן אֶל מְנוּחָתִי:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

עופות בצבעי מים • אתגר 109

לוח מודעות

למעלה