הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
כללים למשתתפים באשכול עדכונים זה:
• אשכול זה מיועד לדיווחים בלבד, עדכונים מהנעשה במלחמה, חדשות נקיות ומוסמכות.​
• האשכול אינו מיועד לדיונים, ציטוטים, בדיחות, פרשנויות, כתבות, תמונות, סרטונים, קבצים כלשהם, בקשות תפילה ותהילים (מלבד הפרק היומי), בקשות עזרה וחסד, סיפורי גבורה וניסים, בקשות מקור לדיווחים, שאלות ובירורים על דיווחים. כמו כן, אין להעלות ידיעות ושמועות אודות אירועים מיוחדים שאין עליהן מקור מוסמך, כמו נפילת חייל בקרב, שחרור חטופים, להקת כטב"מים לדימונה וכדו'. וכמובן שאין לכתוב הודעות הנוגדות את הצנזורה, או מכילות תוכן שאינו ראוי לאתר פרוג, או מכיל תוכן קשה לקריאה.​
• דירוג חיובי: נתקלתם בידיעה מרעישה, ציון דרך במלחמה, דרגו אותה בצד שמאל, וכך יוכלו לצפות בה בקלות בסינון ע"פ דירוג.
• דירוג שלילי: נתקלתם בהודעה כפולה? דרגו אותה במינוס, וכך תעזרו לנו לאתר בקלות הודעות כפולות ומיותרות. תודה מראש!

יש לקרוא כללים אלו היטב, משתמש שיעבור על הכללים - יאבד את הרשאת הכתיבה בפורום מיידית ללא אזהרה •
חדש!!! הפרק היומי של אשכול העדכונים, באשכול נפרד, הצטרפו אלינו, כל יום פרק, להצלחת כלל ישראל!
  • אשכול נספח שבועי לדיונים והרחבות + הסקר השבועי - בנספח בלבד.​
  • כללים חדשים בהרחבה - חובת קריאה - כאן.​
  • אשכול תפילות - כאן.​
  • הפרק היומי - כאן.​
  • תיעוד מהמלחמה באשכול הייעודי בלבד - כאן.​
  • רץ ברשת - חחחרבות ברזל - כאן.​
  • הודעות צבע אדום - כאן.​
  • שמות הנרצחים - כאן.​
  • הודעות פוליטיות הקשורות למלחמה - כאן.​
  • רוצים לקבל הרשאה בפורום חדשות ועדכונים?! לחצו כאן.​
  • חמ"ל פרוגיסטי לבקשות עזרה סיוע ומידע - כאן.​

אנו כאן בפרוג מתפללים לשובם לשלום של החטופים והחיילים, להחלמתם המהירה של הפצועים, ליבנו עם הנופלים ומשפחותיהם, ומייחלים יחד עם כל בית ישראל לביאת משיח צדקנו במהרה, אמן.
לבקשת רבים נצרף פה בל"נ מידי יום פרק תהילים בהודעה נעוצה, עצרו לרגע מהדיווחים ונקרא יחד את הפרק היומי!
• קראתם, סמנו חיובי להודעה זו. כך נספור כמה משתמשים השתתפו בקריאה •
(אנא, אל תדרגו חיובי/שלילי הודעה זו מלבד סימון לאמירת התהילים)

הפיתרון
הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה...

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
הפלסטינים מדווחים בשעה האחרונה על חילופי אש בשכונת סמראן בג’נין.
ע”פ הפלסטינים כוח מסתערבים של צה”ל הסתנן לשכונת סמארן ולאחר מכן הגיעו תגבורות גלויות מבחוץ.
כעת, ע”פ הפלסטינים הכוחות מכתרים בית וקוראים למבוקש המתבצר בתוכו להכנע.

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
בג’נין: מסוק ביצע ירי לעבר בית, ובנוסף טיל נ”ט שוגר לעבר המטרה
עד כה ב"ה אין נפגעים בקרב הכוחות, שלושה מחבלים חוסלו ואחרים נפצעו. הכוחות מכתרים בית של מבוקש וכורזים לו לצאת.

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
מקורות פלסטינים מדווחים שהמתבצרים במבנה בג’נין הסגירו את עצמם לידי כוחות צה”ל אחרי ששוחררו לעברם כלבי תקיפה.

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
עדות החטופה שהוחזרה בפאנל שכותרתו "פשעי חמאס נגד האנושות" שנערך הערב: "לא יכולנו לדבר בגלל שלא היה חמצן"
"המחבלים אמרו לנו שישראל לא קיימת יותר, שכל העולם תוקף אותה. הם לקחו אותנו למנהרה 40 מטרים מתחת לפני האדמה, היינו כמעט בלי מים ואוכל", סיפרה אביבה סיגל שנחטפה מכפר עזה והוחזרה לישראל ובעלה קית' עדיין מוחזק בשבי בעזה, "הגענו לנקודה שלא יכולנו אפילו לומר מילה בגלל שלא היה חמצן לנשימה. הטרוריסטים עזבו אותנו שם קית' אמר לי שהוא לא יכול לנשום. אמרתי לו לשכב ולנשום, ושהכל יהיה בסדר".

את הדברים אמרה בפאנל שכותרתו "פשעי חמאס נגד האנושות" שנערך הערב (שלישי) במלון ענבל בירושלים כחלק מוועידת הנשיאים של הארגונים היהודיים האמריקאיים.
בהמשך אמרה כי היא "עומדת פה ואני משתפת בסיפור שלי כי אני מאמינה שצריך לעשות את העולם הזה טוב יותר. אני מאמינה שכל האימהות בעולם רוצות את הטוב לילדיהן. אני רוצה את הטוב לבעלי. אף אחד לא צריך לעבור את הגיהנום שעברתי. הייתי במקום הגרוע ביותר, בלי אוויר, בלי אוכל. 51 ימים. איך אפשר להמשיך כשאני יודעת שקית' שם? הלב שלי לא מתמודד עם זה. בבקשה תעזרו, תעשו הכל כדי להפסיק את השיגעון הזה".

עוד אמרה למנהיגי העולם: "אנחנו צריכים שהעולם יהיה בטוח. אני לא מאמינה שאני עדיין חיה כדי לספר את הסיפור שלי. בכפר עזה היו 63 נרצחים ב-7 באוקטובר. נחטפתי עם קית' בדרך ברוטלית - המחבלים דחפו אותנו וצעקו עלינו, הוכיתי על הקרקע. חזרתי מעזה אחרי 51 ימים של גיהנום, לעולם לא חשבתי שאראה שוב את ילדיי".

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
רה”מ מתייחס לדיווח על אספקת התרופות לחטופים: “ישראל תבחן את אמינות הדיווח”
מלשכת ראש הממשלה נמסר: "הצהרת קטאר היא תוצאה ישירה של התעקשותו של ראש הממשלה נתניהו לקבל הוכחה על הגעת התרופות לחטופינו. ישראל תבחן את אמינות הדיווח ותמשיך לפעול למען שלום חטופינו".

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
ממשל ביידן : "מבצע ברפיח ללא תוכנית שתגן על הפלסטינים היא אסון"
דובר המועצה לביטחון לאומי קירבי אמר בשעה שהוא מדבר עם כתבים כי יועצו של ביידן בדרך לישראל לקדם עסקה להפסקת אש

דובר המועצה לביטחון לאומי ג'ון קירבי חזר על האזהרות האמריקניות ממבצע ישראלי נרחב ברפיח, ואמר במסיבת עיתונאים הערב: "מבצע ברפיח בנסיבות הקיימות, ללא תוכנית שתבטיח את ביטחונם של יותר ממיליון אזרחים, יהיה אסון.

"הסברנו את זה למקבילנו הישראלים". הוא ציין כי גם שליחו של הנשיא ג'ו ביידן לאזור ברט מקגורק, שצפוי להגיע לביקור בישראל, "יעביר את אותו מסר".

קירבי נשאל על ההחלטה האמריקנית להטיל וטו על הצעת אלג'יריה במועצת הביטחון של האו"ם, שקראה להפסקת אש מיידית, ואמר: "זה לא הזמן להצעה כזאת. היא שאפתנית אבל לא אחראית.

לא יכולנו לתמוך בהצעה שתשים בסכנה משא ומתן רגיש. בשעה שאנחנו מדברים היועץ של ביידן בדרך לישראל כדי לקדם את העסקה. ההחלטה במועצת הביטחון יכולה לשים את המשא ומתן בסכנה".

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
אלג’זירה מדווחת על עוד 8 הרוגים בתקיפות באזור ח’זאעה במזרח ח’אן יונס (אף על פי שהערוצים העזתיים לא מדווחים ממקורותיהם על אירוע כזה, אלא רק מצטטים את אלג’זירה).
הפלסטינים מדווחים על למעלה מ 20 הרוגים בתקיפת בית משפחת ח’טאב בדיר אלבלח במרכז הרצועה.
א"ע

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
הפלסטינים מדווחים על על בהלה גדולה שאחזה באלפי עקורים הנמצאים באוהלים באזור המואצי של ח’אן יונס, על ציר החוף, כאשר כוח של צה”ל המורכב מ 30 טנקים וכלי כבדים החל לנוע במפתיע באזור.
ע”פ מקורות עזתיים במקום מתנהלים חילופי אש. א"ע

רשת שהאב העזתית מדווחת על האירוע החריג באזור המואצי בח’אן יונס, בדרום הרצועה :
כוח ישראלי מיוחד הסתנן לאזור שאליה אלמח’תאר באזור קרארה בח’אן יונס, בעקבות הכוח התקדמו לאזור עשרות כלים כבדים תוך שהם יורים אש לכל עבר. א"ע

נערך לאחרונה ב:

תהילים

בואו נקרא יחד!
פרוג-בוט
מנוי פרימיום

תהילים פרק פח

א שִׁיר מִזְמוֹר לִבְנֵי קֹרַח לַמְנַצֵּחַ עַל מָחֲלַת לְעַנּוֹת מַשְׂכִּיל לְהֵימָן הָאֶזְרָחִי:ב יְהוָה אֱלֹהֵי יְשׁוּעָתִי יוֹם צָעַקְתִּי בַלַּיְלָה נֶגְדֶּךָ:ג תָּבוֹא לְפָנֶיךָ תְּפִלָּתִי הַטֵּה אָזְנְךָ לְרִנָּתִי:ד כִּי שָׂבְעָה בְרָעוֹת נַפְשִׁי וְחַיַּי לִשְׁאוֹל הִגִּיעוּ:ה נֶחְשַׁבְתִּי עִם יוֹרְדֵי בוֹר הָיִיתִי כְּגֶבֶר אֵין אֱיָל:ו בַּמֵּתִים חָפְשִׁי כְּמוֹ חֲלָלִים שֹׁכְבֵי קֶבֶר אֲשֶׁר לֹא זְכַרְתָּם עוֹד וְהֵמָּה מִיָּדְךָ נִגְזָרוּ:ז שַׁתַּנִי בְּבוֹר תַּחְתִּיּוֹת בְּמַחֲשַׁכִּים בִּמְצֹלוֹת:ח עָלַי סָמְכָה חֲמָתֶךָ וְכָל מִשְׁבָּרֶיךָ עִנִּיתָ סֶּלָה:ט הִרְחַקְתָּ מְיֻדָּעַי מִמֶּנִּי שַׁתַּנִי תוֹעֵבוֹת לָמוֹ כָּלֻא וְלֹא אֵצֵא:י עֵינִי דָאֲבָה מִנִּי עֹנִי קְרָאתִיךָ יְהוָה בְּכָל יוֹם שִׁטַּחְתִּי אֵלֶיךָ כַפָּי:יא הֲלַמֵּתִים תַּעֲשֶׂה פֶּלֶא אִם רְפָאִים יָקוּמוּ יוֹדוּךָ סֶּלָה:יב הַיְסֻפַּר בַּקֶּבֶר חַסְדֶּךָ אֱמוּנָתְךָ בָּאֲבַדּוֹן:יג הֲיִוָּדַע בַּחֹשֶׁךְ פִּלְאֶךָ וְצִדְקָתְךָ בְּאֶרֶץ נְשִׁיָּה:יד וַאֲנִי אֵלֶיךָ יְהוָה שִׁוַּעְתִּי וּבַבֹּקֶר תְּפִלָּתִי תְקַדְּמֶךָּ:טו לָמָה יְהוָה תִּזְנַח נַפְשִׁי תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי:טז עָנִי אֲנִי וְגוֵֹעַ מִנֹּעַר נָשָׂאתִי אֵמֶיךָ אָפוּנָה:יז עָלַי עָבְרוּ חֲרוֹנֶיךָ בִּעוּתֶיךָ צִמְּתוּתֻנִי:יח סַבּוּנִי כַמַּיִם כָּל הַיּוֹם הִקִּיפוּ עָלַי יָחַד:יט הִרְחַקְתָּ מִמֶּנִּי אֹהֵב וָרֵעַ מְיֻדָּעַי מַחְשָׁךְ:

אולי מעניין אותך גם...