מידע שימושי עדכונים בלבד - שביתה כללית מחר במשק!

Malki.A

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
התקשרתי ואמרו לי בפרוש שאגד מחר עובדים רגיל בירושלים , אגד לא שובתים

סמליל

משתמש מקצוען
נירא שהשביתה מתפוררת:
לימודים כרגיל ברוב הערים הגדולות
בנתב"ג הזזה סמלית של כמה המראות שהוקדמו או אוחרו
עיקר השביתה בגוש דן

סמליל

משתמש מקצוען
ככה עושים מהפכה!
האתר הרשמי של ההסתדרות הלאומית קרס בעקבות ביקוש שיא להצטרפות, בעקבות השבתת המשק ביוזמת יו"ר ההסתדרות הכללית
בר דוד, לא תצליח על העם הנפלא שלנו!
(קרדיט: ברלה קרומבי)

צילום מסך 2024-09-02 005154.png

אהוד723

משתמש רשום
אני חשבתי מחר בבוקר לעשות בדיקת דם שהרופא נתן לי. אני צריך בשביל זה לצום (חוץ ממים) 12 שעות לפני, ובגלל זה אני לא אוכל כבר כמה שעות. האם מחר בבוקר במרפאות של כללית יעשו לי את הבדיקת דם? או שאני צם לחינם?

עוף דורס

משתמש פעיל
אני חשבתי מחר בבוקר לעשות בדיקת דם שהרופא נתן לי. אני צריך בשביל זה לצום (חוץ ממים) 12 שעות לפני, ובגלל זה אני לא אוכל כבר כמה שעות. האם מחר בבוקר במרפאות של כללית יעשו לי את הבדיקת דם? או שאני צם לחינם?
נראה לי שזה היה לחינם

עוף דורס

משתמש פעיל
עמליה דואק: גורם בהסתדרות טוען: שוקלים להמשיך את השביתה גם מחר.

עוף דורס

משתמש פעיל
ראש ישיבת כסא רחמים הגאון הרב מאיר מאזוז יצא אמש (ראשון) בפסק הלכה לפיו אסור לעובדים להשתתף בשביתה הבלתי חוקית של ההסתדרות מכיוון שהדבר מחזק את אויבי ישראל בשעת מלחמה: "אסור להשתתף בשביתה, זו מתנה לאויבים שלנו."

עוף דורס

משתמש פעיל
בבית הדין האזורי לעבודה התחיל הדיון בנושא השביתה. בפתח הדיון אמר נציג ההסתדרות כי השביתה מתוכננת עד מחר בשעה 6:00 בבוקר. (ביני אשכנזי).

lotr

משתמש מקצוען
בית שמש ירושלים באוטובוס, עובד חלק?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה