עדכון ותק

Netta

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
הנדסת תוכנה
שלום לכולם,
אני פותחת עכשיו תיק במשרד החינוך, ואני עובדת כבר כמה שנים...
רציתי לדעת -
במידה והיו לי שני מעסיקים בשנה אחת, כל אחד מהם יכול להוציא לי אישור על הותק או שמספיק שהמעסיק העיקרי יוציא וזה נחשב לשנת ותק אחת? (כלומר, האם יוצא לי מזה משהו אם שניהם יתנו לי אישור על הותק?)
וסתם מעניין אותי, אם עבדתי בצהרונים בתור נערה, לפני שהתחלתי בכלל את לימודי ההוראה, יש סיכוי לעדכן גם את זה לותק? :eek:
תודה רבה

שמחה כ

משתמש מקצוען
אם יש לך מספיק שעות אצל אחד לא נראה לי שתצטרכי את שני , לא חושבת שזה לפי סכום שעות, אלא כסת שעות מסוימת שצריך לעבור בשנה, ביסודי זה 375 שעות.
לגבי צהרונים - אני לאיודעתאבל תמיד אפשר לנסות..
רק קחי בחשבון שעל הכל צריך חתימות מקוריות או חתימת עו"ד - נאמן למקור

basis20

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
שלום לכולם,
אני פותחת עכשיו תיק במשרד החינוך, ואני עובדת כבר כמה שנים...
רציתי לדעת -
במידה והיו לי שני מעסיקים בשנה אחת, כל אחד מהם יכול להוציא לי אישור על הותק או שמספיק שהמעסיק העיקרי יוציא וזה נחשב לשנת ותק אחת? (כלומר, האם יוצא לי מזה משהו אם שניהם יתנו לי אישור על הותק?)
וסתם מעניין אותי, אם עבדתי בצהרונים בתור נערה, לפני שהתחלתי בכלל את לימודי ההוראה, יש סיכוי לעדכן גם את זה לותק? :eek:
תודה רבה
לפי הידוע לי, הוותק נקבע לפי שעות העבודה (375 יסודי = שנה) ניתן לקבץ שעות מכל מקומות העבודה בהוראה
ניתן לקבל גם עבור שנים קודמות . ונראה לי שניתן לקבל שנתיים אם יש כמות שעות כזו. (בתוך שנה אחת - לא עובר משנה לשנה - לפי הידוע לי)

Netta

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
הנדסת תוכנה
לפי הידוע לי, הוותק נקבע לפי שעות העבודה (375 יסודי = שנה) ניתן לקבץ שעות מכל מקומות העבודה בהוראה
ניתן לקבל גם עבור שנים קודמות . ונראה לי שניתן לקבל שנתיים אם יש כמות שעות כזו. (בתוך שנה אחת - לא עובר משנה לשנה - לפי הידוע לי)
זאת אומרת שאם נניח עבדתי 700 שעות בשנה אחת בשני מקומות יכולים לעדכן לי שנתיים בותק?
וכמה שעות זה בתיכון? אני פשוט עובדת בתיכון.

תמרהלה

משתמש פעיל
זאת אומרת שאם נניח עבדתי 700 שעות בשנה אחת בשני מקומות יכולים לעדכן לי שנתיים בותק?
וכמה שעות זה בתיכון? אני פשוט עובדת בתיכון.
לא
אי אפשר לצבור יותר משנת וותק בשנה אחת
המינימום הוא 375 שעות

תהילה ישכיל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לצורך עדכון וותק צריך לצרף הוכחה של תקופות דיווח ושמות מעסיקים מביטוח לאומי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה