עזרה עגלת בוגבו B5 דחוף עזרה

Chaya Fack

משתמש רשום
זה הקטע -שלי אין שום צבע תואם
ששלחת להם את התמונה והם שלחו לך חדש
היית צריכה להחזיר את החלק הדהוי?
דרך אגב שכחתי לכתוב לך שהגגון שהביאו לי היה של B6 למרות שיש לי את B5. אולי תנסי לראות איתם אם יש בB6 צבע תואם או שגם זה אין להם?
לי הם הביאו את הבדים החדשים לפני קרוב לשנה וכבר אז אמרו לי שכבר לא נשאר להם בקושי בדים של B5.

שרפית

משתמש רשום
לי הם הביאו את הבדים החדשים לפני קרוב לשנה וכבר אז אמרו לי שכבר לא נשאר להם בקושי בדים של B5.
יש אפשרות שאין להם כבר בדים של B5?
יש אפשרות שיתנו לי בלי שזה דהוי ?

אוף יש לי את העגלה שנה
יש לי עוד 3 שנים אחריות
אז למה שווה כל האחריות עם אין את האביזרים ???

(מישהו יודע להגיד עם הבדים של B6 תואמים לB5 ?

שרפית

משתמש רשום
מה אתם ממליצים לנסוע להרצליה להחליף ולבקש גם בד
או שלבקש מהחנות שיביאו לי גגון וסל ??
אני גם שמעתי שמייצרים היום רק את הדנגרופליי !

Chaya Fack

משתמש רשום
יש אפשרות שאין להם כבר בדים של B5?
יש אפשרות שיתנו לי בלי שזה דהוי ?

אוף יש לי את העגלה שנה
יש לי עוד 3 שנים אחריות
אז למה שווה כל האחריות עם אין את האביזרים ???

(מישהו יודע להגיד עם הבדים של B6 תואמים לB5 ?
לא מאמינה שיתנו לך בלי שדהה. לי ספציפית היה צבע שהם אמרו לי בפרוש שהם יודעים שהיה בו בעיה שהוא דוהה לכולם ולמרות זאת לא הסכימו להחליף את האמבטיה כי הבדים שלו לא דהו עדין.
יש לי גגון של B6 על עגלה של B5 - בעקרון זה מתחבר אבל מאחורה זה לא יושב מאה ממש מושלם, החורים על הבד קצת שונים.

ציפור גן עדן

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
יש לי עגלת בוגבו שנה
ויש לי אחריות לעוד 3 שנים

לאחרונה נהרס לי הגגון (נפתח משהו בתפירה
ואותו רעיון גם בסל

שלחתי לחנות שקניתי שם
הם שלחו לחברה
והתשובה של החברה שיש רק גגון !
מה עם הסל ???
מישהי יודעת מה אני יכולה לעשות
(שמעתי שיש להם שרות לקוחות בהרצליה ששם מתקנים כל מה שצריך מישהי יודעת להגיד לי על זה ?)

שלחתי כרגע הודעה לחנות שיבקשו גם את כל הבד של העגלה קודם שיהיה לי משהו ..............
אצלי הגגון כל הזמן נפרד מהשלדה (חלקו או רובו),
כנראה התפירה בלולאות לא מספיק חזקה.
זה גם סיבה שיחליפו לי גגון?
אשמח לתשובה ממישהי שניסתה:)

גיטושית

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
יש לי עגלת בוגבו שנה
ויש לי אחריות לעוד 3 שנים

לאחרונה נהרס לי הגגון (נפתח משהו בתפירה
ואותו רעיון גם בסל

שלחתי לחנות שקניתי שם
הם שלחו לחברה
והתשובה של החברה שיש רק גגון !
מה עם הסל ???
מישהי יודעת מה אני יכולה לעשות
(שמעתי שיש להם שרות לקוחות בהרצליה ששם מתקנים כל מה שצריך מישהי יודעת להגיד לי על זה ?)

שלחתי כרגע הודעה לחנות שיבקשו גם את כל הבד של העגלה קודם שיהיה לי משהו ..............
ליצירת קשר טלפוני: 03-5407999
בוגבו ישראל

-דבורי

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
היה לי בעיה עם עגלה יויו (אותו שירות)
שלחתי לשירות לקוחות (הרצליה) מייל עם תמונות של הבד - והם שלחו לחנות איפה שקניתי בד חלופי
אין צורך לנסוע
בהצלחה!

אחת שלומדת

משתמש רשום
מה הם מבקשים כהוכחה שיש אחריות? קבלה?
אם קניתי בוגבו בחו"ל, יש סיכוי שיש על זה אחריות?

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי

שרפית

משתמש רשום
לא מאמינה שיתנו לך בלי שדהה. לי ספציפית היה צבע שהם אמרו לי בפרוש שהם יודעים שהיה בו בעיה שהוא דוהה לכולם ולמרות זאת לא הסכימו להחליף את האמבטיה כי הבדים שלו לא דהו עדין.
יש לי גגון של B6 על עגלה של B5 - בעקרון זה מתחבר אבל מאחורה זה לא יושב מאה ממש מושלם, החורים על הבד קצת שונים.
לי יש גם B5 וגגון של B6 וזה כל הזמן יוצא מאחורה
אבל לאחותי יש B6 וגם לה זה כל הזמן נפתח

אפשר להקטין בכמה תפירות קטנות את החור וזה מאוד עוזר

לארג'

משתמש סופר מקצוען
אצלי הגגון כל הזמן נפרד מהשלדה (חלקו או רובו),
כנראה התפירה בלולאות לא מספיק חזקה.
זה גם סיבה שיחליפו לי גגון?
אשמח לתשובה ממישהי שניסתה:)
תשלחי להם בקשה למייל הזה עם תמונה ומס' סריאלי של העגלה
sigal @ ibb-group.co.il (ללא רווח)
מאמין שישלחו לך לחנות גגון חדש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה