עזרה עגלת בוגבו B5 דחוף עזרה

שרפית

משתמש רשום
יש לי עגלת בוגבו שנה
ויש לי אחריות לעוד 3 שנים

לאחרונה נהרס לי הגגון (נפתח משהו בתפירה
ואותו רעיון גם בסל

שלחתי לחנות שקניתי שם
הם שלחו לחברה
והתשובה של החברה שיש רק גגון !
מה עם הסל ???
מישהי יודעת מה אני יכולה לעשות
(שמעתי שיש להם שרות לקוחות בהרצליה ששם מתקנים כל מה שצריך מישהי יודעת להגיד לי על זה ?)

שלחתי כרגע הודעה לחנות שיבקשו גם את כל הבד של העגלה קודם שיהיה לי משהו ..............

שישפן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כן בהרצליה זו חנות המפעל ועושים שם תיקונים להכל,
אני תמיד משאירה פניה באתר בשירות לקוחות וחוזרים אלי תוך שעה לפעמים פחות..
הם יגידו לך להביא אליהם את העגלה

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
החנות שולחת להרצליה...

Special

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
גם לעגלות שנקנו לפני מספר שנים?
פשוט לבוא לשם ו-מה?

עורכת קליפים

משתמש פעיל
דרגונפי זו עגלה חדשה יחסית, איך כבר היית צריכה תיקון?
נראה לכן שזה נקרא עגלה חזקה? שמתקנים אותה ושוב מתקנים ושוב נוסעים להרצליה?

שרפית

משתמש רשום
שווה לי לנסוע לשם בשביל גגון וסל
ואולי גם בד

או שיש מצב שאני בא ואומרים לי שרק דברים מסויימים

(אני קניתי דרך חנות והם אמרו לי שישלחו לי רק גגון כי אין סל .
דברתי מקודם עם השרות לקוחות והם אמרו לי שיש כן ....
שלחתי מייל לחנות מאז לא ענו לי בחנות.
לא יעשו לי בעיות בשרות לקוחות ברצליה אם אני יבוא לשם ?

לארג'

משתמש סופר מקצוען
שווה לי לנסוע לשם בשביל גגון וסל
ואולי גם בד

או שיש מצב שאני בא ואומרים לי שרק דברים מסויימים
לא נראלי שתצאי משם בידים ריקות
תסעו להרצליה תנצלו את זה שעוד מעט נגמרת האחריות

למה את לא שולחת מייל ישירות לבוגבו? אני מבקש במייל חלקים שולח תמונות ושולחים לי חדש לחנות בה קניתי את העגלה,אם תרצו מייל אני ישים פה.

הגדול שבגדולים

משתמש רשום
הייתי שם לפני שבוע וחצי שרות מעולה
החליפו לי את הציפוי של הידית
וגם הביאו לי נילון חדש לגשם
הגג שלי דהה-ולא היה להם באותו צבע שלי
הסכים להחליף לי לכל צבע אבל לדעתי צבעים אחרים לא מתאימים
מישהי יודעת אם יש מה לעשות ?
ז"א -למה אני צריכה לקבל משהו לא תואם כי נגמר להם

Chaya Fack

משתמש רשום
אין צורך לדבר עם החנות.
אני התקשרתי לשרות לקוחות והם חזרו אלי.
היה לי בדים שדהו הצבעים, שאלו אותי איזה צבעים אני רוצה ושלחו את זה לחנות שממנה רכשתי את העגלה. לא הייתי בכלל בקשר מול החנות בקשר לזה מלבד לאסוף את החבילה משם.

הגדול שבגדולים

משתמש רשום
אין צורך לדבר עם החנות.
אני התקשרתי לשרות לקוחות והם חזרו אלי.
היה לי בדים שדהו הצבעים, שאלו אותי איזה צבעים אני רוצה ושלחו את זה לחנות שממנה רכשתי את העגלה. לא הייתי בכלל בקשר מול החנות בקשר לזה מלבד לאסוף את החבילה משם.
לא ביקשו מימך תמונה ?
הבעיה אצלי שדהה לי רק הגג
ויש לי אפור גינס-מינרל שחור ....
ואין להם לא אכפת לי צבע אחר אבל שיחליפו לי הכל
ואין סיבה שיחליפו לי אמבטיה ....
נראה לך שאם אני יתקשר הם ישלחו לי את כל הבדים חדשים -כי אין להם תואם ?

Chaya Fack

משתמש רשום
לא ביקשו מימך תמונה ?
הבעיה אצלי שדהה לי רק הגג
ויש לי אפור גינס-מינרל שחור ....
ואין להם לא אכפת לי צבע אחר אבל שיחליפו לי הכל
ואין סיבה שיחליפו לי אמבטיה ....
נראה לך שאם אני יתקשר הם ישלחו לי את כל הבדים חדשים -כי אין להם תואם ?
ברור שהם ביקשו קודם תמונה לראות שזה דהה.
אצלי דהה הבד של הטיולון והגגון והביאו לי צבע אחר (אגב שהיה יקר יותר בחנויות מהצבע שאני קניתי) אבל לא הסכימו להחליף לי את האמבטיה כי ראו בתמונות שזה לא דהוי כך שנותרתי עם אמבטיה בצבע שונה אם כי לקחתי צבע לגגון שיכול להתאים גם לאמבטיה שהיתה לי.

הגדול שבגדולים

משתמש רשום
ברור שהם ביקשו קודם תמונה לראות שזה דהה.
אצלי דהה הבד של הטיולון והגגון והביאו לי צבע אחר (אגב שהיה יקר יותר בחנויות מהצבע שאני קניתי) אבל לא הסכימו להחליף לי את האמבטיה כי ראו בתמונות שזה לא דהוי כך שנותרתי עם אמבטיה בצבע שונה אם כי לקחתי צבע לגגון שיכול להתאים גם לאמבטיה שהיתה לי.
זה הקטע -שלי אין שום צבע תואם
ששלחת להם את התמונה והם שלחו לך חדש
היית צריכה להחזיר את החלק הדהוי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה