דרוש מידע עגלת בוגבו דרגונפליי עזרה דחופה

100 אחוז

משתמש צעיר
המעצור של העגלה נשברה וכבר לא קופצת בלחיצה עליה
בוגבו מציעים לאסוף את העגלה
לא נסתדר אפילו חצי יום בלי העגלה
מה אפשר לעשות?

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
המעצור של העגלה נשברה וכבר לא קופצת בלחיצה עליה
בוגבו מציעים לאסוף את העגלה
לא נסתדר אפילו חצי יום בלי העגלה
מה אפשר לעשות?
משער שלא קניתם ישירות מבוגבו האמנם?
כל חנות נורמטיבית תתן לכם כשירות חינמי לכאורה עגלה חלופית אם תשלחו את העגלה לתיקון דרך החנות.

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
קו 90 / 91 מתל אביב מגיעים שיירות לשם
לא נסיעה ארוכה

אתיז

משתמש פעיל
צילום מקצועי
מישהו יודע אם הם מחליפים ידית שהתקלפה?
זה חלק מהאחריות שלהם?

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

יוכי שטרן

משתמש חדש
יש לי בוגבו דרגונפלי והבד של הטיולון באזור הראש פשוט דהה
למשהו זה גם קרה??

קנגה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לי בוגבו באו עד הבית לקחת את העגלה והביאו איתם עגלה חילופית. תבדקי מולם.

שלווה בחווה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש לי גם דרגונפליי, והחלפתי לטיולון לפני חודשיים בערך.
בחודש האחרון קורית לי תופעה מוזרה, ורציתי לשאול אם רק אצלי זה ככה:
אני מושיבה את העגלה, ואחרי כמה דקות היא 'עפה' לאחור.
לפעמים זה קורה תוך כדי עליה / ירידה במדרגות,
ולפעמים סתם ככה, ללא סיבה נראית לעין.
פניתי לבוגבו, והם אמרו לי לבוא להרצליה, או לשלוח דרך החנות שבה קניתי.
לא יודעת אם זו סיבה מספיק טובה בשביל מסע כזה...
קרה לעוד מישהו?

100 אחוז

משתמש צעיר
פניתי לבוגבו
אין סיכוי שהם יבואו
רק אנחנו יכולים לבוא
או שהם יקחו מהחנות
ושלחנות יהיה עגלה חילופית
שזה אין במקרה שלנו

ה. י

משתמש חדש
אני קניתי בשילב דרך ארגון המורים במחיר מציאה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה