עגלה

צחצח

משתמש רשום
מה יותר מוצלח עגלת מקלרן או יויו?
עזרתכם חשובה לי מאד

אא

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לא היה לי מקלרן, אז לא יודעת להשוות
אבל יש לי יויו ואני מרוצה עד הגג.
נוחה, קלה, מתפלת פיצפון, מושלמת.

שירה בנט

משתמש צעיר
מקלארן היה לי אהבתי מאוד נשכב כמעט לגמרי שכיבה בכיף על הבטן,הכל נשלף לכביסה עגלה יציבה גגון שמכסה לגמרי בקיץ משמש ובחורף מרוחות,מגן ראש לתינוק שנולד, כיסוי לרגליים,היויו עכשיות עדכנית יש לי בבנין כמה שכנות שיש להן אותה.

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
המקלרן מעולה

inspiration

משתמש צעיר
לי יש מקלרן. חזקה מאוד עם שכיבה מלאה. לא חושבת שיש לה תחליף מבחינת קומפקטיות וחוזק.
למרות שרציתי לגוון אחרי המקלרן הקודמת ששימשה אותי לא מעט שנים, שוב חזרתי למקלרן.
היויו היתה נראית לי צעצוע לידה.
ואם חשוב לך גם היופי לי יש את המקלרן בריפוד ג'ינס שהוא יפה יותר ומסיבי יותר.
אחרי הכל זה מאוד תלוי בצרכים שלך.

צחצח

משתמש רשום
תודה לכולם איזה מקלרן הכי טובה? כמה עולה.
כמה עולה היויו

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
יש לימקלרן קווסט מרוצה עד השמים קומפקטית נוחה עולה טוב מאוד מדרגות סוחבת טוב מתכבסת נהדר מבחינתי עגלה מושלמת.
.יש מבצע בביבי סטאר עכשיו ב1090.

היויו עולה בסביבות ה1800-2000 לגיסתי יש אותה כבר שנה והיא מאד מרוצה.

רחל ז.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
שופט/ת באתגר דריבל
מה יותר מומלץ השאלה למי.
היו יו קטנה מאד, עוברת במעברים של האוטובוסים, קלה ואפנתית - מתאים למי שנוסעת הרבה באוטובוסים או נוסעת הרבה ברכב וצריכה קיפול שלא תופס מקום
לעומת זאת - מי שמסתובבת הרבה ברגל - יש עגלות יעילות ונוחות יותר מבחינת הגלגלים והנוחות של הילד

ניצן

משתמש פעיל
היויו נוסעת מאד חלק ברחוב כך שזה לא מדויק, היא מאד טובה גם לאלו שהולכים הרבה ברגל,

החיסרון הגדול שיש בה מבחינתי, זה האחסון אין הרבה איפה להניח "קניות" הסל לא מאד גדול וגם לא סגור, (אני איבדתי כך ווסט חדש של הבת שלי) ועל הידיות זה רק על קליפסים, לעומת המקלרן שאפשר להעמיס...

אני מאד נהנית ממנה משתמשת בה כבר כמעט שנה

data set

משתמש רשום
ליויו פלוס, החדשה, יש סל גדול למטה לעומת הדגם הקודם שהסל בו קטן.

happy

משתמש פעיל
קחי בחשבון שהידית של היויו מאד נמוכה.
לא נח לאנשים בגובה רגיל ומעלה.

שטח פרטי

משתמש פעיל
אני חייבת עזרה והתייעצות,
ראיתי בעלי אקספרס יויה חיקוי של יויו מסין וזה עולה 750 ש"ח כולל משלוח וכולל 9 תוספות כמו למשל פרגוש+מחזיק לכוס שביויו האמיתי צריכים לקנות את זה בנפרד, כמובן שזה בדיוק אותו מראה ואותו קלילות אבל אני לא יכולה לדעת מה יהיה עם זה עוד שנה...
היויו עולה ממש יקר ואחרי שקניתי מימה אני רוצה טיולון טוב אבל יותר זול,
אני אשמח אם למישהי יש מידע על היויה ואם שווה לקנות את זה למרות שאין על זה אחריות....

yudb

משתמש סופר מקצוען
שמעתי ממשהי שהזמינה מסין ב- 350 ש"ח חיקוי של יויו בשם VIVO

yudb

משתמש סופר מקצוען
משהי פה סיפרה לפני כמה זמן על היויו המקורי שנקנה עם קופון של אתר בשם ממא גורו (אישית לא מכירה) אבל אולי כדאי לך לבדוק אתם אם תקף וכו.

צברית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מבחינת הילד אין ספק שמקלרן יותר נוחה.

המושב של היויו לא מתיישב ל90 מעלות, כך שילד גדול שרוצה לשבת ממש סובל בלי תמיכה לגב.
יש אותה לגיסתי, היא בהחלט פרקטית וקטנה, אבל הילד לא ממש נהנה בה....

שיקול שלך מי יותר חשוב, את או הילד.

טיגר

משתמש מקצוען
נכתב ע"י צברית;2071290:
מבחינת הילד אין ספק שמקלרן יותר נוחה.

המושב של היויו לא מתיישב ל90 מעלות, כך שילד גדול שרוצה לשבת ממש סובל בלי תמיכה לגב.
יש אותה לגיסתי, היא בהחלט פרקטית וקטנה, אבל הילד לא ממש נהנה בה....

שיקול שלך מי יותר חשוב, את או הילד.

אני בכלל לא מרגישה את העניין הזה שהמושב לא מתיישב ל- 90 מעלות.
הבת שלי מאוד אוהבת את העגלה.

גם אני מאוד התלבטתי בין המקלרן ליויו אבל לא אהבתי שהמקלרן נראית אחרי שנה מאוד שמאטע. ולא משנה כמה היא שמורה.
בסוף הכרענו על יויו בגלל שאנחנו גרים בקומה רביעית והמשקל והגודל מאוד משמעותיים.

אלף100

משתמש פעיל
היה לי את המקלרן, שימשה אותי 2 ילדים עגלה מעולה אבל באמת אחרי שנה כבר נראתה לא משהו, המחזירי אור שלה משתפשפים מאד מהר. (גם אם מאד שומרים)

התלבטתי מה לקנות עכשיו כי היויו קצת היתה נראת לי צעצוע.

בסוף קניתי עגלת נונו שח מאונטן באגי - עגלה מעולה קומפקטית קצת מזכירה את היויו בעיצוב אבל נראת יותר יציבה, הילד יכול לשבת ב- 90 מעלות. יש סל גדול.

היא גם מתקפלת מאד קטן כמו היויו.
אני ממש מרוצה - כדאי לך לברר על העגלה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה