דרוש מידע עגלה מומלצת 2023

שלמה ה

משתמש רשום
אני ממש מתלבטת מצד אחד אומרים שהבייבי בוס היא מאוד חזקה וכן יש עליהחריות של 5 שנים!!!
מצד שני אני ממש התחברתי לעיצוב של סופרליין פולד 2023 אבל לאף רחת לא היה המלצות בשבילי עליה.
האם זה בגלל שאף אחת אינה קונה את העגלה הזו או מפני שהיא עגלה שאינה טובה בעליל
נ.ב. שמעתי כמה פעמים ביקורות שליליות בכללי על חברת סופר ליין - כגון שאינם מחזיקים מעמד אחרי שנה וכן שהברזלים מתקלפים ואינה חזקה...
מה אתם אומרים ??

sarinaa

משתמש פעיל
יויו 2 לוקחת בקלות
קלה
קומפקטית
מתקפלת בקלות
יפה
נוחה
צודקת לגבי טיולון יויו מעולה !!
אבל עגלת אמבטיה זה רק בוגבו בי 6 לדעתי
הגובה, הגודל, הגלגלים, שלמות..
אומנם יכול להיות שהיא קצת כבדה אבל בסדר לא נפלנו מקסימום עושים קצת כושר :)

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
מצד שני אני ממש התחברתי לעיצוב של סופרליין פולד 2023 אבל לאף רחת לא היה המלצות בשבילי עליה.

הספורטליין פולד די חדשה, אולי לכן עדיין אין משתמשים מנוסים בה.

מנסיון של ספורטליין סיאלו PL - עגלה יציבה, נוסעת חלק, נוחה מאוד, כיפית לאמא ולתינוק (האמבטיה עם ה'חלונות' זו אחת ההמצאות המוצלחות שיש).

הבנתי שבפולד הם הוסיפו שיפורים ונוחות בקיפול.

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
נ.ב. שמעתי כמה פעמים ביקורות שליליות בכללי על חברת סופר ליין - כגון שאינם מחזיקים מעמד אחרי שנה וכן שהברזלים מתקלפים ואינה חזקה...
מה אתם אומרים ??

לנו יש ספורטליין שנה +. נשארה במצב מצוין.
מכירה כאלו עם עגלת ספורטליין שהחזיקה יפה כמה ילדים.

והאמבטיה בבוגבו בי6 לא נחשבת בעיניי למקום שאפשר לשים בו תינוק בנוחות.
אם בוגבו לא הייתה מותג, כנראה שפחות אנשים היו מסכימים להניח את תינוקם בדבר הלא יציב שנקרא 'אמבטייה בוגבו בי6'.

מנגד, התינוקות באמבטיה של הספורטליין נהנים מיציבות, מקום מרווח, ותצפית נוחה ופנורמית על העולם (במיוחד אם מדובר על תינוק שנולד בסוף החורף, הוא יהנה מהחלונות כל הקיץ).

נערך לאחרונה ב:

שלמה ה

משתמש רשום
לנו יש ספורטליין שנה +. נשארה במצב מצוין.
מכירה כאלו עם עגלת ספורטליין שהחזיקה יפה כמה ילדים.

והאמבטיה בבוגבו בי6 לא נחשבת בעיניי למקום שאפשר לשים בו תינוק בנוחות.
אם בוגבו לא הייתה מותג, כנראה שפחות אנשים היו מסכימים להניח את תינוקת בדבר הלא יציב שנקרא 'אמבטייה בוגבו בי6'.

מנגד, התינוקות באמבטיה של הספורטליין נהנים מיציבות, מקום מרווח, ותצפית נוחה ופנורמית על העולם (במיוחד אם מדובר על תינוק שנולד בסוף החורף, הוא יהנה מהחלונות כל הקיץ).
השאלה האם לאחר שנה משהו השתנה. יותר מזה הבעיה שלי עם הפולד היא שהגלגלים שלה יותר קטנים משאר הדגמים של ספורט ליין. וחוששני שלכן הם יותר נוטים להישבר מהר???!!!

שלמה ה

משתמש רשום
סתם כך אני יתן לכם את השיקולים שלדעתי צריכים להיות בקניית עגלה ולפי''ז אני מחפש משהו בסגנון ה ''סופר ליין פולד'' או בוגבו בי 6 וכדו'
1. גודל, היות ואני נוסעת באוטובוסים ואני צריך להכניס את העגלה לתא המטען ולרוב ב''ה אין כמעט מקום אז כל ס''מ צריך להיות מחושב. וכן המקום שזה לוקח בבית אני עדיין גרה בשכירות ביחידת זוג ואין לי מקום.
2. זה מסתעף לדבר הראשון והוא גודל הגלגלים: כמובן שהם משפיעים על גודל ומשקל העגלה אבל למשל מישהו שגר בבני ברק (ובינינו כולם יודעים את זה שהמדרכות שם לא ''הכי '' ישרות) אז שם ממש חשוב גלגלים גדולים שיכולו לעמוד באיתני הטבע כדוגמת המרכות שם.
3. פתחי אוורור באמבטיה ובגגון . ספורט לין הוציאו עגלות שאף באמבטיה עצמה יש פתחי אוורו דבר מבורך במיוחד בימי הקיץ החמים. וכן זה דבר טוב לאילו שמשתמשים עד גיל 8-10 חודשים באמבטיה- כגון שזה בחורף ולא רוצים שהילד יקבל רוחות מדי חזקות לפנים.
4. לאיזה צד אפשר להניח את הטיולון. ישנם הרבה דגמי עגלות שניתן להניח את הטיולון רק לכיוון הנסיעה ולא הפוך. ולאלו שרוצים להעביר את הילד כבר בגיל 5-7 חודשים לטיולון זה די חשוב שיוכלו להניח את הטיולון אף לכיוון מי שמסיע את העגלה.
5. האם צריך מתאמים מיוחדים לסלקל או שלא.
6. קיפול ביד אחת. -כיום הרבה עגלות כבר מעוצבות כך שיהיה אפשרות לקפלם ביד אחת. דבר שמש חשוב כשאנו סוחבות את הילד על יד אחת וצריכים ביד השניה לקפל ולהכניס את העגלה לתא המטען!!! וזאת כמובן חוץ מהפרקטיות שבענין.
7. מצב זיכרון בלחצני האמבטיה- שכשמוציאים את האמבטיה לא צריך ללחוץ על שני הצדדים ביחד אלא אפשר ללחוץ אחד אחד.
8. גודל ומשקל נשיאה של הסל התחתון בעגלה.
9. הבדים שיורדים לכביסה.
10. שלטיולון יש מצב שכיבה מלא. שאם נרצה להכניס לטיולון ילד בן 5-9 חודשים ואין מצב שכיבה מלא (כמו ביויו שאין שכיבה מלאה) כנראה שלישון שם הוא לא יוכל!!!
11. שיש בולמי זעזועים בגלגלים (בבוגבו בי 6 ישנם אף תוספת בולמים במתאמי האמבטיה...)
12. קשיחות דפנות האמבטיה. דבר שמצד אחד שומר על התינוק ומצד שני אינו כביס.
13.ידית אם אפשאות כיוונון -ישנם עגלות שלא ניתן לשחק יותר מדי עם הגובה של הידית- חשוב בפרט לגהבוהים ולנמוכים..
14. פאגוש- מוט האחיזה של הילד בטיולון. לא בכל העגלות זה קיים.
15. גובה הטיולון מהקרקע-אם הוא יותר מדי גבוה אז במקרה והילד יגדל קצת יצטרכו לקנות טיולון אחר..
16. אורך הגגון באמבטיה ובטיולון.-ישנם עגלות שהגגון אינו מספיק ארוך ואינו מגן על הילד מפני קרינת השמש.
17. ודבר אחרון הינו האחריות . נראה לי שאחת הראיות לגבי איכות המוצר היא כמות זמן האחריות שהחברה מספקת. למשל בבייבי בוס בובקט יש 5 שנים אחריות בבוגבו בי 6 יש 2 +2. ובסופר ליין יש 1 שנים בלבד וזה אחד הדברים שגורמים לי לתהות בקשר לרמת האיכות של סופר ליין.
מקווה שעזרתי....

סימבה.

משתמש פעיל
צודקת לגבי טיולון יויו מעולה !!
אבל עגלת אמבטיה זה רק בוגבו בי 6 לדעתי
הגובה, הגודל, הגלגלים, שלמות..
אומנם יכול להיות שהיא קצת כבדה אבל בסדר לא נפלנו מקסימום עושים קצת כושר :)
האמבטיה הישנה זוועה
אבל החדשה ממש יפה ונוחה לתינוק

(:keep smiling

משתמש פעיל
סתם כך אני יתן לכם את השיקולים שלדעתי צריכים להיות בקניית עגלה ולפי''ז אני מחפש משהו בסגנון ה ''סופר ליין פולד'' או בוגבו בי 6 וכדו'
1. גודל, היות ואני נוסעת באוטובוסים ואני צריך להכניס את העגלה לתא המטען ולרוב ב''ה אין כמעט מקום אז כל ס''מ צריך להיות מחושב. וכן המקום שזה לוקח בבית אני עדיין גרה בשכירות ביחידת זוג ואין לי מקום.
2. זה מסתעף לדבר הראשון והוא גודל הגלגלים: כמובן שהם משפיעים על גודל ומשקל העגלה אבל למשל מישהו שגר בבני ברק (ובינינו כולם יודעים את זה שהמדרכות שם לא ''הכי '' ישרות) אז שם ממש חשוב גלגלים גדולים שיכולו לעמוד באיתני הטבע כדוגמת המרכות שם.
3. פתחי אוורור באמבטיה ובגגון . ספורט לין הוציאו עגלות שאף באמבטיה עצמה יש פתחי אוורו דבר מבורך במיוחד בימי הקיץ החמים. וכן זה דבר טוב לאילו שמשתמשים עד גיל 8-10 חודשים באמבטיה- כגון שזה בחורף ולא רוצים שהילד יקבל רוחות מדי חזקות לפנים.
4. לאיזה צד אפשר להניח את הטיולון. ישנם הרבה דגמי עגלות שניתן להניח את הטיולון רק לכיוון הנסיעה ולא הפוך. ולאלו שרוצים להעביר את הילד כבר בגיל 5-7 חודשים לטיולון זה די חשוב שיוכלו להניח את הטיולון אף לכיוון מי שמסיע את העגלה.
5. האם צריך מתאמים מיוחדים לסלקל או שלא.
6. קיפול ביד אחת. -כיום הרבה עגלות כבר מעוצבות כך שיהיה אפשרות לקפלם ביד אחת. דבר שמש חשוב כשאנו סוחבות את הילד על יד אחת וצריכים ביד השניה לקפל ולהכניס את העגלה לתא המטען!!! וזאת כמובן חוץ מהפרקטיות שבענין.
7. מצב זיכרון בלחצני האמבטיה- שכשמוציאים את האמבטיה לא צריך ללחוץ על שני הצדדים ביחד אלא אפשר ללחוץ אחד אחד.
8. גודל ומשקל נשיאה של הסל התחתון בעגלה.
9. הבדים שיורדים לכביסה.
10. שלטיולון יש מצב שכיבה מלא. שאם נרצה להכניס לטיולון ילד בן 5-9 חודשים ואין מצב שכיבה מלא (כמו ביויו שאין שכיבה מלאה) כנראה שלישון שם הוא לא יוכל!!!
11. שיש בולמי זעזועים בגלגלים (בבוגבו בי 6 ישנם אף תוספת בולמים במתאמי האמבטיה...)
12. קשיחות דפנות האמבטיה. דבר שמצד אחד שומר על התינוק ומצד שני אינו כביס.
13.ידית אם אפשאות כיוונון -ישנם עגלות שלא ניתן לשחק יותר מדי עם הגובה של הידית- חשוב בפרט לגהבוהים ולנמוכים..
14. פאגוש- מוט האחיזה של הילד בטיולון. לא בכל העגלות זה קיים.
15. גובה הטיולון מהקרקע-אם הוא יותר מדי גבוה אז במקרה והילד יגדל קצת יצטרכו לקנות טיולון אחר..
16. אורך הגגון באמבטיה ובטיולון.-ישנם עגלות שהגגון אינו מספיק ארוך ואינו מגן על הילד מפני קרינת השמש.
17. ודבר אחרון הינו האחריות . נראה לי שאחת הראיות לגבי איכות המוצר היא כמות זמן האחריות שהחברה מספקת. למשל בבייבי בוס בובקט יש 5 שנים אחריות בבוגבו בי 6 יש 2 +2. ובסופר ליין יש 1 שנים בלבד וזה אחד הדברים שגורמים לי לתהות בקשר לרמת האיכות של סופר ליין.
מקווה שעזרתי....
לנו יש ספורטליין פולד כ4 חודשים,
מרוצה מאד מ:
הצבעים מהממים!
צרה וגבוהה יחסית-ממש נוח , עוברת טוב באוטובוסים
סל גדול שמכיל הרבה בנפח ובמשקל
יש בולמי זעזועים טובים בשילדה
הכדים מתפרקים לכביסה עם רוכסנים, די פשוט, עוד לא ניסיתי
הגלגלים בגודל מעולה לדעתי- לא גדול ומגושם ולא קטן מדי כמו יויו נגיד
הטיולון ל2 צדדים, נשכב מלא, יש פגוש מהמם מצופה עור,
גם ידית העגלה מצופה עור ויש 3 גבהים
העגלה מגיעה עם המתאמים לסלקל הרכבה פשוטה-פשוט להניח
מתקפלת ביד אחת עם הטיולון,
עם האמבטיה גם אפשר להסתדר ביד אחת!
הדפנוץ קשיחות לעומת בוגבו שזה נראלי כמו מנשא בד אבל מבפנים מרופדות בבד נעים
הגגון גם באמבטיה וגם בטיולון ארוך ברגיל פלוס הרחבה לממש גדול!! זה הצלה![גם מרוח גם משמש]
גובה הטיולון נראלי ביניים....
יש פתחי אוורור באמבטייה וזה מהמםם! הילד יכול להיות על הבטן והוא רואה את כל הרחוב גם כשהוא מוגן עם גגון והכל....
המזרון מבד נושם ונוח

חסרון שיש לי להגיד,
אבל ראיתי אותו במלא עגלות כדוגמת בוגבו, סייבקס, יויו, בייבי בוס,
זה שהשילדה [שחורה] מתקלפת ונהיות כמו שריטות לבנות,
זה קורה מאד מהר מכלמיני שפשופים קטנים בקירות וכדו', זה ממש אכזב אותי כי זה הורס מאד את המראה של העגלה בעיניי, אבל כמו שאמרתי, לא מצאתי חברה שזה לא קורה....

בקיצור: ממליצה מאד, שווה את המחיר! את יכולה למצוא ב2400 עד 2900, המחיר משתנה בין חנויות וזה תמורה משתלמת לחלוטין למחיר! חצי מהאחרות שהזכרת, או שני שליש...

בהצלחה ומזלט:)

שלמה ה

משתמש רשום
תודה רבה..
אגב המעלה של השילדה השחורה הינה שעם ארטליין פשוט בצבע שחור את גורמת לו להראות כחדש.!!!

שלמה ה

משתמש רשום
אשמח לשמוע המלצות והשוואה בין בייבי בוס בובקט וסופר ליין פולד.
תודה רבה!!!

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הדפנוץ קשיחות לעומת בוגבו שזה נראלי כמו מנשא בד אבל מבפנים מרופדות בבד נעים

במקביל האמבטיה מתקפלת לגודל דק וקטן ממש. (היציבות של הדפנות מושגת עם ברזלים פנימיים, שמתקפלים פנימה ומאפשרים לאמבטיה כולה להתקפל).

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה