ביטוח רכב עברת תאונת דרכים? הרווחת....!

• פותח הנושא SHB
  • פורסם בתאריך

SHB

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נשמע מוזר לגמרי? אני יודעת אבל ככה בדיוק זה עבד אצלי....
זה התחיל בטיול נחמד שבעלי ארגן לכבוד יום נישואין והסתיים בתאונת דרכים קלה..(מישהו עצר לפנינו בפתאומיות, בעלי בלם מידית וזה שאחרינו לא הספיק ונכנס בנו...) למזלנו בדיוק קודם לכן בעלי שמע מחבר שבמקרה של תאונת דרכים כל שהיא ולא משנה מה רמת החומרה כדאי לפנות מייד לעורך דין לעניני נזיקין וניתן להרוויח מזה הרבה כסף, אז ניסינו גם כן את מזלנו עצרנו בצד הכביש ובעלי התקשר לעורך דין שהמליצו לו עליו שנתן לו הנחיות מדויקות מה לעשות.. עשינו מה שאמר (הגשת תלונה במשטרה, פניה למיון ,פיזיותרפיות וכו') ולאחר מס' חודשים קיבלנו כמה עשרות אלפים לחשבון....
כמה חברים של בעלי ששמעו על הסיפור ואף הם עברו תאונות דרכים קלות פנו אליו גם כן ואחד מהם הצליח להשיג סכום מרשים של 100,000 שח! אמיתי לגמרי!
נוכחתי לראות שאנשים לא מודעים בכלל לאפשרות הזאת וחבל! במעט טרחה ניתן להרוויח סכומי כסף גדולים! מי שמעוניין בפרטי העורך דין, שאגב הוא באמת תותח רציני, יכול לפנות אלי באישי ואתן בשמחה..

miss s

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
זה התחיל בטיול נחמד שבעלי ארגן לכבוד יום נישואין והסתיים בתאונת דרכים קלה..(מישהו עצר לפנינו בפתאומיות, בעלי בלם מידית וזה שאחרינו לא הספיק ונכנס בנו...) למזלנו בדיוק קודם לכן בעלי שמע מחבר שבמקרה של תאונת דרכים כל שהיא ולא משנה מה רמת החומרה כדאי לפנות מייד לעורך דין לעניני נזיקין וניתן להרוויח מזה הרבה כסף, אז ניסינו גם כן את מזלנו עצרנו בצד הכביש ובעלי התקשר לעורך דין שהמליצו לו עליו שנתן לו הנחיות מדויקות מה לעשות.. עשינו מה שאמר (הגשת תלונה במשטרה, פניה למיון ,פיזיותרפיות וכו') ולאחר מס' חודשים קיבלנו כמה עשרות אלפים לחשבון....
כמה חברים של בעלי ששמעו על הסיפור ואף הם עברו תאונות דרכים קלות פנו אליו גם כן ואחד מהם הצליח להשיג סכום מרשים של 100,000 שח! אמיתי לגמרי!
נוכחתי לראות שאנשים לא מודעים בכלל לאפשרות הזאת וחבל! במעט טרחה ניתן להרוויח סכומי כסף גדולים! מי שמעוניין בפרטי העורך דין, שאגב הוא באמת תותח רציני, יכול לפנות אלי באישי ואתן בשמחה..
נחמד לקבל כסף מתאונה, אבל זה אף פעם לא "רווח" :rolleyes:

SHB

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
קרובת משפחה שלי שעברה תאונה בררה היטב את ההלכה ואמרו שמותר, לא זוכרת את הנימוקים המדויקים. שכל אחד ישאל את רבו. אבל ברור שישנם מקרים שבהם התאונה גרמה נזק כלשהו, אפילו קטן ואז בכלל אין מקום לשאלה...

soomsum

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
קרובת משפחה שלי שעברה תאונה בררה היטב את ההלכה ואמרו שמותר, לא זוכרת את הנימוקים המדויקים. שכל אחד ישאל את רבו. אבל ברור שישנם מקרים שבהם התאונה גרמה נזק כלשהו, אפילו קטן ואז בכלל אין מקום לשאלה...
לאחרונה היה לנו מקרה של תאונה
שאלתי כמה רבנים מה מותר ומה אסור
והם הורו לנו שמותר להגיש את המסמכים בלי לשקר ולהוסיף
זה אומר שהגשנו את המסמך של הפינוי לבית החולים וכל זה
אבל פיזיותרפיה וכל זה לא הלכנו למרות שזה יכל להעלות את הסכום בעשרות אלפי שקלים
למיעוט דעתי על כל מקרה חייבים לשאול רב
כי חברות ביטוח הם גוף פרטי
וזה כמו לקחת כסף מהכיס של השני

SHB

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איך העזת לקחת סכום כזה אם על פי דיני התורה זה לא מגיע לך? [אלא אם כן זה מהביטוח לבד, וזה חתום בהסכם עם הביטוח, אבל נראה לי שהביטוח תובע אחר כך את מי שעשה את התאונה]
הביטוח לא תובע את זה שעשה את התאונה (זה היה ערבי שנבהל וברח אפילו בלי להשאיר פרטים...) אלא הביטוח עצמו משלם לך על זה שעברת תאונה

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
שימו לב שתביעות גוף זה דבר שמיקר את הפוליסה, אז אם זה סכום קטן לא תמיד זה שווה.

SHB

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הביטוח תובע את הביטוח של ההוא שעשה את התאונה אבל הם מעלים לו את סכום הביטוח.
לא לקחנו שום פרט מאותו אחד שעשה את התאונה,הוא פשוט נבהל וברח בלי לומר אפילו את השם שלו, אז איך אפשר לתבוע את הביטוח שלו?

SHB

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לאחרונה היה לנו מקרה של תאונה
שאלתי כמה רבנים מה מותר ומה אסור
והם הורו לנו שמותר להגיש את המסמכים בלי לשקר ולהוסיף
זה אומר שהגשנו את המסמך של הפינוי לבית החולים וכל זה
אבל פיזיותרפיה וכל זה לא הלכנו למרות שזה יכל להעלות את הסכום בעשרות אלפי שקלים
למיעוט דעתי על כל מקרה חייבים לשאול רב
כי חברות ביטוח הם גוף פרטי
וזה כמו לקחת כסף מהכיס של השני
נכון, צריך לשאול רב, וגם עשינו את זה כל מקרה לגופו ולא באתי לעורר כאן פולמוס הלכתי אלא לעורר אנשים שעוברים תאונות וחלקם גם יוצאים בנזקים, שאפשר להרוויח מזה והרבה...

SHB

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אחר כך מתפלאים למה מבטלים את הסל לידה:p;)
במחילה, איך קשור סל לידה לתאונות דרכים?
וברצינות, אם כל פעם שאדם ישתף מידע יקבל הערות ופולמוסים הלכתיים זה יגרום לאנשים לחשוש לשתף מידע כדי שלא "יאכלו" אותם...
לדעתי אין פסול בלשתף במשהו שעשית ויכול לעזור לאחרים (תאונות רבות מסתכמות בנזקים ממשיים) וכל אחד יבדוק עם עצמו או אצל רבותיו אם זה מתאים לו....

תקוע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
במחילה, איך קשור סל לידה לתאונות דרכים?
וברצינות, אם כל פעם שאדם ישתף מידע יקבל הערות ופולמוסים הלכתיים זה יגרום לאנשים לחשוש לשתף מידע כדי שלא "יאכלו" אותם...
לדעתי אין פסול בלשתף במשהו שעשית ויכול לעזור לאחרים (תאונות רבות מסתכמות בנזקים ממשיים) וכל אחד יבדוק עם עצמו או אצל רבותיו אם זה מתאים לו....
אני עוזר למי שעשה תאונה לחשוב אם מותר לקחת כסף שלא מגיע על פי דיני התורה או שזה גזל והוא יחזור בגילגול [אין שום הבדל אם הנזק ממשי או לא, בתורה יש כללים כמה מותר לגבות עבור כל נזק ומתי מותר לפנות לערכאות], זה לא פחות חשוב מעזרה לציבור בהשגת 50,000 ש"ח, [וכמובן שכל אחד יבדוק עם רבותיו אם זה מתאים לו, לבדוק עם עצמו לא נראה לי כדאי.....]

נ.ב אני מתנצל אם "אכלתי" אותך, ממש לא התכוונתי, ואף ציינתי בסוגריים שאולי הכסף מגיע רק מהביטוח כפי שזה אכן נשמע בסיפור שלך לפי התגובות שלך, ואז לכאורה מותר אם זה חתום איתם בהסכם.

SHB

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני עוזר למי שעשה תאונה לחשוב אם מותר לקחת כסף שלא מגיע על פי דיני התורה או שזה גזל והוא יחזור בגילגול [אין שום הבדל אם הנזק ממשי או לא, בתורה יש כללים כמה מותר לגבות עבור כל נזק ומתי מותר לפנות לערכאות], זה לא פחות חשוב מעזרה לציבור בהשגת 50,000 ש"ח, [וכמובן שכל אחד יבדוק עם רבותיו אם זה מתאים לו, לבדוק עם עצמו לא נראה לי כדאי.....]

נ.ב אני מתנצל אם "אכלתי" אותך, ממש לא התכוונתי, ואף ציינתי בסוגריים שאולי הכסף מגיע רק מהביטוח כפי שזה אכן נשמע בסיפור שלך לפי התגובות שלך, ואז לכאורה מותר אם זה חתום איתם בהסכם.
אם לא הובנתי נכון בכלל לא מדובר בערכאות, מדובר בהסכם של העורך דין מול חברת הביטוח, לא היה כאן משפט ולא היו כאן דיונים. (במקרה שהסכום שהשיג העורך דין מחברת הביטוח לא מספק אז קיימת האפשרות להמשיך הלאה למשפט...)
הכל מגובה בהסכם של האדם מול חברת הביטוח של הרכב שלו. (לא של זה שפגע בו)

שתים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה

בערל דוב 915

משתמש מקצוען
אם במחיר של כוס שתיה שנשפכה (זה מה שקרה לי בתאונה...) אפשר להרוויח מעל 50000 שח... אפשר לקרוא לזה רווח, לא?
קודם כל אני מברך אתכם בהצלחה עם הכסף

אבל בעיני המודד אם זה נקרא ריווח או לא
אם יהיה מצב שיציעו לכם לפני זה, אתם רוצים לעבור תאונה ותרוויחו אחרי סכום כזה, או לא?
אם התשובה חיובית, זה נקרא ריווח :D

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה