לימוד נהיגה עברתי טסט שני - (חמישי) בבית שמש

אני ואשתי

משתמש חדש
למדתי בירושלים אצל מורה, עברתי לגור בבית שמש החלפתי מורה.
בירושלים היו לי שלושה טסטים שבהם פחות מדקה אחר תחילת הטסט בלם אותי הטסטר.
בבית שמש הם היו הרבה יותר אדיבים.
אשמח לשמוע על חוויות דומות.

יראת שמימדיגע רעבצין

משתמש מקצוען
הי לא זוכר כמה בסביבות ה 40.
כמה את?
50
35 בירושלים על ידני. 8 במודיעין על ידני. וכשהבנתי שטסט לא יגיע בקרוב עברתי לאוטומט 7 במודיעין.
באיזה טסט עברת?
ראשון.
אשתי גם רוצה להתחיל, היא צריכה דחיפה היות שהיא חסידית מה יש לך לומר לה?
שתשאל דעת תורה.
לא להתרגש מכל הסטיגמות שאומרים שנשים נוהגות XXXXXXXXXXX וכו'. אלא ללמוד ולהצליח בעזרת ה'!
דחיפה=מילים של אימון שאתה תתן לה. והיא תתן לעצמה בלי סוף.

נערך לאחרונה ב:

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אותי פסלו בירושלים 3 פעמים, (שום בלימה, פעמיים סתם סיבות מפוברקות ממש, ופעם אחת באמת עשיתי טעות (שיש טסטים שהיו סולחים)) פעם רביעית עברתי

נושא לעוס ומאוס, דבר ידוע מאוד שהבוחנים בירושלים ברובם המוחלט קשוחים מדי (וחלקם ממש חסרי לב).
ויש מורי נהיגה בירושלים שלוקחים לטסט במעלה אדומים בגלל זה

אני ואשתי

משתמש חדש
אותי פסלו בירושלים 3 פעמים, (שום בלימה, פעמיים סתם סיבות מפוברקות ממש, ופעם אחת באמת עשיתי טעות (שיש טסטים שהיו סולחים)) פעם רביעית עברתי

נושא לעוס ומאוס, דבר ידוע מאוד שהבוחנים בירושלים ברובם המוחלט קשוחים מדי (וחלקם ממש חסרי לב).
ויש מורי נהיגה בירושלים שלוקחים לטסט במעלה אדומים בגלל זה
אני בטסט ראשון בירושלים נבלמתי "סתם" פחות מדקה אחרי ההתחלה.

החכמה שבנשים

משתמש מקצוען
שטויות הטסטרים בירושלים/ מעלה אדומים / בית שמש הם אותם טסטרים מידיעה!!

פשוט בירושלים אזור הטסטרים זה סיוט.
לא נראה לי שהייתי מצליחה ללמוד בירושלים.
אני למדתי במעלה אדומים ועברתי בטסט ראשון

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
בטוחה שחייבים לשאול רב?
אני אישית לא חושבת שזה חיוב.
אבל צוין שקשה לה עם זה כי היא חסידית, אם תקבל ברכה ודאי תעשה את זה בשמחה. (ואם הרב שלכם אומר שלא לעשות את זה אז לא כדאי לעשות את זה).

ובלי קשה- אני ממליצה תמיד לשאול את הרב, גם גברים. תקבלו ברכה, ותראו ברכה בלימודים ובנהיגה. אין כמו לדעת שאתם עושים מה שאמר הרב, פשוט אין ספקות.

הכל טוב !!

משתמש פעיל
גם בבית שמש יש קושי עם כל הכיכרות
במיוחד הכיכר האליפסית ה-ידועה של הביג ...
כל הקטע הזה של להיכנס או לחכות , בפרט בשעות עומס...

simcha282

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
אשתי גם רוצה להתחיל, היא צריכה דחיפה היות שהיא חסידית מה יש לך לומר לה?
אפשר ללמוד בשקט בלי שכל העולם יודע
וגם לא חייבים לנהוג בתוך הקהילה
לימוד לא מחייב נהיגה אינטנסיבית - זה רק עוד כרטיס בארנק שנחמד שיש אותו...

עטלף

משתמש פעיל
ובלי קשה- אני ממליצה תמיד לשאול את הרב, גם גברים. תקבלו ברכה, ותראו ברכה בלימודים ובנהיגה. אין כמו לדעת שאתם עושים מה שאמר הרב, פשוט אין ספקות.
קצת חבל על הזמן של הרבנים....
מי שצריך ורוצה עצה וברכה, מצוין! בשביל זה יש רבנים ב"ה.
מי שלא צריך ולא רוצה, תחסכו מהרב את הזמן הזה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה