עבודה מהבית.. + נטפרי

נסיון9876

משתמש פעיל
אשמח לדעת אם מישהו נתקל בבעיה דומה והצליח לפתור אותה.
הענין הוא כזה:
במחשב הרגיל בבית יש לי נטפרי (ואני לא מוכנה לוותר על הענין הזה..)
ויש לי מחשב נפרד - לצורך העבודה. שהם לא מסכימים לי בשום פנים ואופן להתקין את הסרטיפיקט של נטפרי על המחשב.
בעקרון אני מתחברת באמצעות VPN של העבודה למחשב של העבודה. ועובדת מרחוק.
הענין הוא שבאמצעות הVPN אין לי אפשרות להתחבר לאתרים חיצוניים לחברה. גם לא מייל.

בגדול אני צריכה גישה לכמה אתרים/אפליקציות דרך המחשב שהתעבורה תעבור דרך המחשב הרגיל.
מה שמאוד מסבך אותי זה שאין אפשרות לשיחות דרך המחשב (ZOOM למשל) - כי השמע לא עובר מהבית לעבודה בצורה כזאת.

תודה מראש

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מציע שתשאלו בפורום נטפרי http://forum.netfree.link/
כמו"כ מוטב שתנסחו את השאלה/בעיה בצורה טובה יותר, לא ממש הצלחתי להבין מה הסיפור ומה הבעיה.

dvora zin

משתמש פעיל
D I G I T A L
הענין הוא כזה:
ויש לי מחשב נפרד - לצורך העבודה. שהם לא מסכימים לי בשום פנים ואופן להתקין את הסרטיפיקט של נטפרי על המחשב.

בגדול אני צריכה גישה לכמה אתרים/אפליקציות דרך המחשב שהתעבורה תעבור דרך המחשב הרגיל.
מה שמאוד מסבך אותי זה שאין אפשרות לשיחות דרך המחשב (ZOOM למשל) - כי השמע לא עובר מהבית לעבודה בצורה כזאת.

תודה מראש

לי גם יש נטפרי על הרשת בבית,
אך על המחשב של העבודה מותקן לי סינון של נתיב,
למרות שנטפרי נמצא על הרשת ברגע שאני מתחברת לVPN של העבודה נטפרי מתבטל אך נשאר לי הסינון של נתיב כי הוא מותקן על המחשב,
עובדת כך כמעט שנה, כמעט אין בעיות והעבודה ממש חלקה

נסיון9876

משתמש פעיל
מציע שתשאלו בפורום נטפרי http://forum.netfree.link/
כמו"כ מוטב שתנסחו את השאלה/בעיה בצורה טובה יותר, לא ממש הצלחתי להבין מה הסיפור ומה הבעיה.
דברתי כבר לא מעט עם נטפרי.
ואני עדיין מקווה שמישהו יצליח לעזור לי שם.
בגדול הבעיה שהיא שאני צריכה גישה לזום (נגיד) בלי להתקין את הסרטיפיקט של נטפרי.
אולי בצורה שתעבורת הרשת תעבור דרך מחשב אחר - שעליו יש כן סרטיפיקט.
יותר ברור?

נסיון9876

משתמש פעיל
לי גם יש נטפרי על הרשת בבית,
אך על המחשב של העבודה מותקן לי סינון של נתיב,
למרות שנטפרי נמצא על הרשת ברגע שאני מתחברת לVPN של העבודה נטפרי מתבטל אך נשאר לי הסינון של נתיב כי הוא מותקן על המחשב,
עובדת כך כמעט שנה, כמעט אין בעיות והעבודה ממש חלקה
זה תלוי VPN.
הVPN אצלינו תקף רק בגלישה לאתרים של החברה. ולא לאתרים כללים כמו זום למשל. (הם עושים את זה בכוונה בשביל לא להגדיל יותר מיד את הטראפיק...)

רמיזא

משתמש מקצוען
הענין הוא כזה:

תודה מראש
אגב,
יש אפשרות להתקין תעודה ידנית על המחשב של העבודה, שאז אין לכם צורך ב-VPN.

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בגדול הבעיה שהיא שאני צריכה גישה לזום (נגיד) בלי להתקין את הסרטיפיקט של נטפרי.
למה שלא תשתמשו בזום דרך המחשב שמותקנת בו התעודה של נטפרי?

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ומה יקרה אם תתקינו את התעודה של נטפרי במחשב של העבודה? אף אחד לא אמור לדעת מזה, ותמיד אפשר להסיר אותה...

נסיון9876

משתמש פעיל
ומה יקרה אם תתקינו את התעודה של נטפרי במחשב של העבודה? אף אחד לא אמור לדעת מזה, ותמיד אפשר להסיר אותה...
אין אפשרות כזאת מבחינתי.
אם החברה חוששת מבעיות אבטחה או לא משנה מה. אני לא אעשה דבר כזה.
(גם הבנתי מהם שבעבר הם כן אישרו וזה ממש גרם לתקלות בגלישה על הVPN...)

יש עוד רעיונות?
תודה

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כי אני צריכה לשתף מסך בכדי למשל להראות קוד.
(זה אגב מה שאני עושה בינתיים- אבל זה מאוד לא נוח)
תוכלו להשתלט מהמחשב עם הנטפרי על המחשב של העבודה באמצעות RDP או תוכנת שליטה מרחוק וכך לשתף את המסך של מחשב העבודה בקלות.

נסיון9876

משתמש פעיל
תוכלו להשתלט מהמחשב עם הנטפרי על המחשב של העבודה באמצעות RDP או תוכנת שליטה מרחוק וכך לשתף את המסך של מחשב העבודה בקלות.
יש משהו שלא מצריך התקנת תוכנה על המחשב של העבודה? (כי אני לא מכירה)
בכל מקרה זה ממש לא נוח כאשר יש הרבה שיחות ופגישות במשך היום - שלא כולן מתוכננות מראש.

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש משהו שלא מצריך התקנת תוכנה על המחשב של העבודה? (כי אני לא מכירה)
RDP.
ולא הבנתי למה זה לא נוח. המחשב של העבודה יכול לשבת בצד ולהעלות אבק והשימוש יהיה רק דרך המחשב הביתי.

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כמובן לא מאופשר במחשב.
יש עוד דרכים?
מה הכוונה "כמובן"? זה פונקציה בסיסית שמובנית במערכת ההפעלה, איך ניסיתם להפעיל אותה ובמה זה מתבטא שזה לא מאופשר במחשב? אין סיבה שזה לא יאופשר.
בכל מקרה, בהנחה שאכן כך - תוכנת שליטה מרחוק אחרת כמו טימוויואר לא רלוונטית? או תוכנה שמאפשרת שליטה מרחוק ברשת המקומית כמו ultravnc? או אפילו השליטה מרחוק של מיקרוסופט שמובנית בוינדוס 10 (quick assist/סיוע מהיר)?

ari rm

משתמש פעיל
מה הכוונה "כמובן"? זה פונקציה בסיסית שמובנית במערכת ההפעלה, איך ניסיתם להפעיל אותה ובמה זה מתבטא שזה לא מאופשר במחשב? אין סיבה שזה לא יאופשר.
נתקלתי בזה שבוע שעבר, בשביל להפעיל את האפשרות הנ"ל דרושה הרשאת מנהל ואם יש עוד משתמש שהוא לא מנהל הוא לא יכול להפעיל את האפשרות הנ"ל.

נסיון9876

משתמש פעיל
בכל מקרה, בהנחה שאכן כך - תוכנת שליטה מרחוק אחרת כמו טימוויואר לא רלוונטית? או תוכנה שמאפשרת שליטה מרחוק ברשת המקומית כמו ultravnc? או אפילו השליטה מרחוק של מיקרוסופט שמובנית בוינדוס 10 (quick assist/סיוע מהיר)?

ניסיתי לאפשר בהגדרות המובנות בוינדוס של הRDP - ואין אפשרות לאפשר את זה.
ניסיתי גם לעבוד לפי איזשהו מדריך שמצאתי - ואכן נדרש הרשאות שאין לי.

יש לי איזושהי תוכנה שמותקנת (להתקין עוד תוכנות אסור לי) שמאפשרת התחברות בכל מיני פרוטוקולים - אבל גם שם כשמתחברים ממחשב שהוא לא של החברה ההתחברות לא מצליחה.

אם יש לכם איזשהו קישור למדריך שאמור לעבוד - אשמח לקבל ולנסות.
תודה רבה.

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ניסיתי לאפשר בהגדרות המובנות בוינדוס של הRDP - ואין אפשרות לאפשר את זה.
ניסיתי גם לעבוד לפי איזשהו מדריך שמצאתי - ואכן נדרש הרשאות שאין לי.

יש לי איזושהי תוכנה שמותקנת (להתקין עוד תוכנות אסור לי) שמאפשרת התחברות בכל מיני פרוטוקולים - אבל גם שם כשמתחברים ממחשב שהוא לא של החברה ההתחברות לא מצליחה.

אם יש לכם איזשהו קישור למדריך שאמור לעבוד - אשמח לקבל ולנסות.
תודה רבה.

קשה להציע פתרון כשלא ברור מה בדיוק המגבלות,
האם הם לא יאפשרו לך RDP ברשת פנימית? אם הם קשובים לא רואה סיבה שלא יאפשרו את זה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה