דרוש מידע עבודה בחוץ לעומת עבודה מהבית- מה יותר כדאי?

חיעיחע

משתמש רשום
הרוגע שיש לי כל ערב שאני מחר לא צריכה לצאת לא להכין בגדים לא לחשוב מה לקחת לאכול מחר
אני מאד נהנית מהעבודה מהבית יש לזה המון פלוסים
ועם חברה מסתדרים יוצאים מידי פעם בקיץ לגינה בחורף מסתדרים:)

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אין כמו עבודה מהבית!
תו"כ שיחות ופגישות ארוכות ומשמימות אפשר להספיק לארגן חצי בית, לבשל ארוחה, להעמיד מכונות, לגהץ ומה לא...
בשבילי זאת ברכה וכל יום של עבודה מהבית הוא יום מנוצל.
באמת יש לי בעבודה הרבה זמן "מבוזבז" של שיחות שאני צריכה לעלות ותכל'ס מספיקה בזמן הזה עולם ומלואו
הקטע של החברה באמת חסר- אבל יש השלמות בערב 3 פעמים בשבוע חדר כושר עם חברה, מוצ"ש הליכה, אחה"צ טלפונים עד כמה שאני מספיקה בין לבין וכמובן תקשורת (אמנם מרחוק אבל קיימת) עם הצוות שלי.
ובינינו, גם מי שעובדת בהוראה או כגננת כמה תקשורת כבר יש לה בזמן העבודה?
הרי היא צריכה ללמד, ובהפסקה של 10 דקות להספיק לאכול, לדבר עם המנהלת ולקבוע תור לבדיקות דם. זה לא שהיא 5 שעות ביום בחדר מורות או בפינת קפה מפטפטת בנחת.
תשאלו את כל המורות : )

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לעבודה מהבית יש את היתרונות החסרונןת אבל צריך גם להתיחס למה את עובדת? בשביל הכסף? אם כן, יש להתחשב במהות העבוד ובגובה ההכנסה אח"כ תמיד אפשר לשנות כנראה את המיקום.

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אח"כ תמיד אפשר לשנות כנראה את המיקום.
מורות חייבות להיות בכיתה (כלומר כך זה בזמני שגרה. קצת שכחנו את הדבר הבסיסי הזה בגלל הקורונה והמבצעים והמלחמות וכו' וכו' אבל בעיקרון)
גם מזכירה חייבת להיות בקופ"ח או במשרד וכנ"ל רופא שיניים גננת ורופאה
למה את עובדת? בשביל הכסף?
כמובן! כמו כולם...
ברור שבחרתי עבודה כיפית שמתאימה לי ומאתגרת אותי אבל אני עובדת בשביל התלוש, בהחלט.

MichalGR

משתמש רשום
אני עובדת היברידי
בתחום החשבונאות
זה השילוב האידיאלי מבחינתי-
אמנם לא יכולה להעמיד מכוות בשעות העבודה אבל כן יש את הנוחות של להשאר בבית
מצד שני יש את החברה בימים שאני במשרד

לגבי התחום של כתיבת עבודות- מכירה כאלה ששוכרות משרד במרחבי עבודה משותפים וככה יש את היתרונות של משרד (חברה, מחוייבות לשעות עבודה מסודרות, אוורור וסיבה לקום בבוקר...)
בתחום כ"כ מרוויח שווה לפעמים לשלם את האלף- אלפיים ששכירת מקום כזה עולה

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ברור שבחרתי עבודה כיפית שמתאימה לי ומאתגרת אותי אבל אני עובדת בשביל התלוש, בהחלט.
אני הייתי הולכת אם כן על המקום שמתגמל אותי יותר. במיוחד אם זה פער משמעותי. 2000 שקל זה 24000 בשנה. מיותר בשבילך? רואה שקשה לי\מדכא\ משעמם? מוצאת לזה פתרון...

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אני הייתי הולכת אם כן על המקום שמתגמל אותי יותר. במיוחד אם זה פער משמעותי. 2000 שקל זה 24000 בשנה. מיותר בשבילך? רואה שקשה לי\מדכא\ משעמם? מוצאת לזה פתרון...
רק עכשיו הבנתי מה התכוונת לומר
שווה לך להישאר בבית בלי חברה בשביל להרוויח עוד 2000 ש"ח לחודש
בד"כ זה הפוך בעבודה מהבית מרוויחים פחות. לא?
חוץ מתכנות יעוץ מס והנה"ח
(אגב אני פעמיים בשבוע מהמשרד וזה גם שיקול כי לעבוד מהבית כל השבוע באמת עלול להיות מדכא ומשעמם)

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אה דיברת ספציפית על שואלת השאלה
אני סתם כתבתי בכללי...
מכירה הרבה כאלו שהעדיפו להישאר בעבודה מהבית ולהרוויח פחות למרות שיכולות להתקדם בתפקיד או לעבור חברה

לוי אלי

משתמש מקצוען
שלום לכולם,
אשמח לקרוא שיתופים של מי שהתנסתה במעבר מעבודה מחוץ לבית כמו הוראה, גננות וכו'
לעבודה מהבית בתחום אחר.
יצויין כי העבודה מהבית היא משתלמת יותר כלכלית פי כמה מהעבודה בחוץ.
אבל מה עם הצד החברתי?
מה אומרים?
עד היום הייתי בטוח שלנשים עדיף בחוץ - חייבות חברה ויכולות לעבוד בתוך כדי שיחה מה שגברים לא יכולים וגם לא זקוקים כ"כ לחברה
באופן כללי כמובן... לא מקטלג אף גבר או אישה...

הפקות כתיבה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
מניסיון כמורה לשעבר וכיום כעצמאית -אין כמו לעבוד מהבית,
אבל זה כמובן מאד תלוי בנתונים ספציפיים של כל אחת,
כיום עם ילדים קטנים זה פלוס מטורף, ב"ה.
מנוחת הנפש באיזשהו מקום. והעבדוה יכולה להיות עדיין מאד מלחיצה, עמוסה ודורשת, יש דדליינים
אני לא מאלה שמעמידות מכונה תוכ"ד, (הרבה פעמים העבודה מצריכה ריכוז גבוה)
ועדיין נהנית מאד מהאפשרות להיות בבית ולעבוד בלי לרוץ לאוטובוסים / מקום העבודה בלחץ על הדקה, בימים חמים או גשומים, להספיק לקחת את הילדים בזמן - זה מרוץ ממש קשה.
וכמובן שצריך לחשוב על הפן החברתי כמו שכתבו מעלי -
הליכות, יציאות, שבתות וכדו'.

קולו

משתמש צעיר
אני עבדתי מהבית במשך שנה וזה היה לי נחמד שלא צריך לרוץ בבוקר וכד'
אבל למפרע אחרי שעזבתי אני מבינה כמה נבלתי שם - בגלל חוסר בחברה
החיים עמוסים וקל לומר תצאי עם חברות תכלס זה לא קורה...
הכי טוב זה באמת היברידי יומיים בית שלוש ימים משרד.

ולגבי עבודה מהבית יש מלא משרות בבדיקות תוכנה שעובדים מהבית.

styehoshua

משתמש מקצוען
אני עבדתי מהבית במשך שנה וזה היה לי נחמד שלא צריך לרוץ בבוקר וכד'
אבל למפרע אחרי שעזבתי אני מבינה כמה נבלתי שם - בגלל חוסר בחברה

אני כבר יותר מ15 שנה מהבית. ( אחרי 13 שנה במשרד)
יש תקופות שאני חושבת כמוך...
יש תקופות שאני מאושרת מהחיים..
אני חושבת שכל אדם בכל מקום יש תקופות שהוא יותר מרוצה ויש תקופות שפחות יש תקופות של תינוקים קטנים שהכל יותר קשה ויש את התקופה שהם גדלים והקושי משתנה...

התמכרתי לבית, לרוגע, לשקט של הבוקר, לתפילה ברוגע.
לא יכולה לחשוב על לחזור למשרד ליציאה יומית!

ילילי

משתמש מקצוען
היתרון של עבודה מהבית הוא שאת תמיד בבית.
החסרון הוא שאת תמיד בעבודה.
אל תצחקו.
זה בהחלט חיסרון גדול.
את אף פעם לא מרגישה מנותקת מהעבודה.
זה לא כמו שעובדים במשרד ובארבע הולכים הביתה ושוכחים מהעבודה עד מחר.
גם כי העבודה מהבית גורמת לך לעבוד גם בבוקר וגם להשלים בערב ואת מוצאת את עצמך כל היום סביב העבודה,
וגם מי שמסיימת בשעה מסויימת ולא נוגעת בעבודה עד מחר זה איכשהוא תמיד נוכח כזה. אין את ההתנתקות.

אבל זה שווה את הפלוסים האדירים.
למרות החסרונות אני שמחה מאוד שאני עובדת רק מהבית.

gol

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
גם אני מצדדת בעד עבודה מהבית עבדתי 8 שנים במשרד ואח"כ 5 שנים מהבית
שקט בראש! שולחת ילדים בכיף, מארגנת בית, מארגנת אוכל. עובדת גם בוקר וגם אחרי צהרים אבל אני עם הילדים זה חלום. מספיקה תוך כדי המון! ובואי, הבוסים לא על הראש שלך מאחורי הגב....
לגבי חברה אני דווקא זקוקה לחברה אבל לא בשעות העבודה זה מסיח את דעתי ומטריד כל הדיבורים והשיתופים.
משלימה עם שכנות או בטלפון. לי זה מספיק.
יש חסרון שבאמת אני כל היו בעבודה (אני גרפיקאית שכירה מהבית) וכולם מרגישים להתקשר אלי חופשי כל שעה ביום ובלילה אבל זה שווה.
ממליצה לגמרי.

רבקה רייזל

משתמש פעיל
אין ספק שזה נשמע חלומי מהבית
אם את מרגישה בסדר להיות בבית כל היום תשארי
כי יש לך מלא בונוסים של לבשל צהריים,לסדר בית
מה שלעובדות בחוץ זה יותר קשה
אבל יש אנשים שמעדיפות לצאת מהבית כי לא כייף להיות כל היום באותו מקום
והן רוצות להתלבש ולצאת מהבית
אם את משיגה עבודה שיהיה ימים שתשארי בבית וחצי תעבדי במשרד
זה יכול להיות מעולה
החלום שלי שזה יקרה בשבילי
כרגע צריכה לנסוע כל בוקר למשרד וזה דורש ממני הרבה אנרגיות

להגשים חיים

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
זה לא כמו שעובדים במשרד ובארבע הולכים הביתה ושוכחים מהעבודה עד מחר.
גם כי העבודה מהבית גורמת לך לעבוד גם בבוקר וגם להשלים בערב ואת מוצאת את עצמך כל היום סביב העבודה,
היא שואלת לגבי ההבדל בין הוראה לעבודה בבית,
וכידוע גם את ההוראה אין אפשרות להשאיר בבית ספר ולשכוח עד מחר...

תמיד יש להכין שיעורים, לבדוק הגשות ולהכין דיווחים בלי סוף!

השילוב בעיני הוא מנצח,
בשביל הקביעות, החברה והגיוון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה