דרוש מידע עבודה בבחירות 23

צנוברית

משתמש פעיל
האם ניתן היום למצוא עבודה כלשהי בבחירות ,?
אני הגשתי למזיכרת קלפי ולא קבלתי שום דבר \תשובה חוץ מבאר שבע שהתקשרו אלי להגיד לי אם אני רוצה לעבוד אצלם {לבוא לראיון } ולא היה רלונטי ., רחוק לי
אני ידעת שיש כל כך הרבה עבודות שאפשר : משקיף, סדרן , ממריץ ,
אלה עם הטאבלט שמבקשים לעשות סקר מה בחרת
בקיצור למי פונים באזור ירושלים ,בית שמש והיישובים באזור ,
ממש אשמח !

משה 05276

משתמש מקצוען
האם ניתן היום למצוא עבודה כלשהי בבחירות ,?
אני הגשתי למזיכרת קלפי ולא קבלתי שום דבר \תשובה חוץ מבאר שבע שהתקשרו אלי להגיד לי אם אני רוצה לעבוד אצלם {לבוא לראיון } ולא היה רלונטי ., רחוק לי
אני ידעת שיש כל כך הרבה עבודות שאפשר : משקיף, סדרן , ממריץ ,
אלה עם הטאבלט שמבקשים לעשות סקר מה בחרת
בקיצור למי פונים באזור ירושלים ,בית שמש והיישובים באזור ,
ממש אשמח !
משקיף וחברי וועדה זה דרך המפלגות כל היתר לא יודע

מאירלה

משתמש מקצוען
בבחירות לעיריות יש למפלגות החרדיות יש הרבה יותר חברי קלפי מאשר בארצי מאמין שעדיין לא התחילו לאייש ואין עדיין למי לפנות רק שבוע שבועיים לפני תנסו בעוד שבועיים לפנות למפלגות המקומיות

נערך לאחרונה ב:

מקושרת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים

צנוברית

משתמש פעיל
תודה
אין שם חידוש ..
פשוט לדעתי לפנות לעיריה לראות מה ניתן לעשות ...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה