דרוש מידע סריקה במכונת צילום

סתםםם

משתמש פעיל
שלום!
קניתי מכונת צילום של hp,
ואני לא יודעת איך סורקים בה,
אפשר עזרה?

סתםםם

משתמש פעיל
קיבלת עם זה גם דיסק/אונקי (אצלי הגיע בדיסק לפני הרבה שנים אני לא יודעת איך היום...)עם התקנה של המדפסת למחשב?
קיבלתי חיבור מהמדפסת למחשב,וזה מחובר אבל אני לא יודעת איך אני אמורה לסרוק,
ואיך זה בדיוק עובד...

jump

משתמש פעיל
בעיקרון אחרי שמחברים את הכבל למחשב צריך לפתוח קובץ שדרכו את סורקת

jump

משתמש פעיל
יש לך אותו?
אם לא אולי אפשר להוריד

jump

משתמש פעיל
מוזר שלא קיבל אותו עם המדפסת.
תנסי אולי להוריד את זה -אם יש לך מערכת הפעלה שלwindous(לא ניסיתי את זה)

Morris

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
בסורקים חדשים יש תוכנת התקנה שיש להתקין בעת חיבור ראשוני של המדפסת למחשב שעולה בד"כ אוטומטית בחיבור הראשון בין בכבל או דרך וייפיי.

בהנחה שכבר עשיתם את זה אחרי התקנה ניתן לסרוק עם תוכנת הסריקה של ווינדוס שיש במחשב או עם תוכנת הסורק של HP.

סתם כך הייתי ממליץ על ממשק של NAPS2 :
קישור להורדת התוכנה
(מיועד לסריקות ל-PDF) שדרכו ניתן להגדיר סורק ולייצא לPDF בקלות.

סתםםם

משתמש פעיל
בסורקים חדשים יש תוכנת התקנה שיש להתקין בעת חיבור ראשוני של המדפסת למחשב שעולה בד"כ אוטומטית בחיבור הראשון בין בכבל או דרך וייפיי.

בהנחה שכבר עשיתם את זה אחרי התקנה ניתן לסרוק עם תוכנת הסריקה של ווינדוס שיש במחשב או עם תוכנת הסורק של HP.

סתם כך הייתי ממליץ על ממשק של NAPS2 :
קישור להורדת התוכנה
(מיועד לסריקות ל-PDF) שדרכו ניתן להגדיר סורק ולייצא לPDF בקלות.
יודעת אחרי שאני הורדתי את התוכנה מה אני עושה?
תודה רבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה