סרט לא נפתח בDVD.

צל99

משתמש פעיל
ערכתי סרט בפרמייר וסגרתי אותו לDVD דרך האנקור.

הסרט מנוגן ללא בעיה במחשב בכמה תוכנות אבל דוקא בDVD של הלקוח יש הודעת ארור.

יכול להיות שהDVD ישן מדי?
אולי מהירות הצריבה היתה בעייתית ? הקידוד?
יש למישהו רעיון מה לעשות בענין?

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אם האנקור סגר אותו וצרבת במהירות של 2-4 בערך, ולא עשית חסימה מיוחדת לאזורים. זה אמור לעבוד.

riki-v

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
מה עושים עם כאלו לקוחות? גם לי קורה מידי פעם שלקוח מתקשר זועם: זה מקרטע לא עולה וכו' .. לכו תסבירו שאין אופציה אחרת, ואני לא יכולה להיות טכנאית של כל מחשב...
סגירה פשוטה דרך אונקור, או אפילו דרך פרימייר 2 סגירה ל-dvd
אני שולחת מקודדים של k-lite אבל אנשים נלחצים ומתעצבנים

באג

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
בד"כ המחשבים של הלקוחות חלשים :rolleyes:
תציעו להעתיק לתוך המחשב לפעמים זה עוזר

צל99

משתמש פעיל
נכתב ע"י באג;488918:
בד"כ המחשבים של הלקוחות חלשים :rolleyes:
תציעו להעתיק לתוך המחשב לפעמים זה עוזר

תודה.
במחשב שלו זה רץ מצוין. בDVD זה לא עולה.

naamaid

משתמש צעיר
תבררי אם הDVD מיובא מחו"ל?
לפעמים המכשיר אינו קורא בשיטת השידור הנהוגה כאן בישראל PAL וזה מקור להרבה צרות.

ובקשר ללקוחות זועמים (מדוע הסרט לא עולה על הDVD וכו'...)
הפתרון הטוב ביותר הוא ליידע מראש, שיתכן ותהיינה תקלות בגלל שיטות שידור שונות ומכשירים ישנים יותר. וע"מ למנוע אותן יש לבדוק זאת מראש מפני שלכל בעיה יש פתרון השאלה היא רק - כמה זמן יקח למצוא אותו, ומכיון שאינך טכנאית אין ביכולתך לצפות מראש את הבעיות, אלא לנסות ולעקוף אותן (פתרונות לוקחים זמן).

צל99

משתמש פעיל
נכתב ע"י naamaid;489086:
תבררי אם הDVD מיובא מחו"ל?
לפעמים המכשיר אינו קורא בשיטת השידור הנהוגה כאן בישראל PAL וזה מקור להרבה צרות.

ובקשר ללקוחות זועמים (מדוע הסרט לא עולה על הDVD וכו'...)
הפתרון הטוב ביותר הוא ליידע מראש, שיתכן ותהיינה תקלות בגלל שיטות שידור שונות ומכשירים ישנים יותר. וע"מ למנוע אותן יש לבדוק זאת מראש מפני שלכל בעיה יש פתרון השאלה היא רק - כמה זמן יקח למצוא אותו, ומכיון שאינך טכנאית אין ביכולתך לצפות מראש את הבעיות, אלא לנסות ולעקוף אותן (פתרונות לוקחים זמן).

אשאל זאת אחרת.
יש לי את הקובץ בAVI.

באיזו תוכנה אתם ממיצים לסגור אותו לDVD?

אם כמה וכמה תוכנות כושלות בסוף הצריבה, יתכן שהבעיה בצורב שלי? (מרות שבתוכנות אחרות הצריבה חלקה).

riki-v

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אני אמורה למצוא להם פתרון? ואיזה פתרונות אפשר להציע באוויר?
כמובן שמי שמבקש מראש מקבל באיזו שיטת שידור שהוא רוצה וכו'..
אבל אילו פתרונות אני אמורה ליצר לאנשים שלא מבינים מימינם ומשמאלם? "אני לא יודע, אצלי במכשיר עולים הרבה דיסקים וזה ..."

צל99

משתמש פעיל
אני אמור בעקרון לתת להם סרט DVD.
כמובן שאם הסרט לא עולה במכשיר שמבחינתם תקין אז יש אצלי בעיה.

אני מנסה למצוא לה פתרון- זה הכל.

צל99

משתמש פעיל
אני אמור בעקרון לתת להם סרט DVD.
כמובן שאם הסרט לא עולה במכשיר שמבחינתם תקין אז יש אצלי בעיה.

אני מנסה למצוא לה פתרון- זה הכל.

yosale

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אתה לא אמור למצוא להם שום פתרון!!!!!
אתה רק צריך להראות להם שהסרט מתנגן בDVD שלך או של השכן שלהם או מי שלא יהיה. אם הסרט מתנגן חלק - שיעזבו אותך בשקט..
כשבאים אלי לקוחות וטוענים שהסרט קופץ או נתקע - אני מביא להם מס' של טכנאי מחשבים.

דובי

משתמש רשום
הפקות ואירועים
אצלי היה פעם...

פעם נתתי ללקוח דיסק של ורבטים והוא לא עלה לו במחשב....

אז צרבתי לו שוב על דיסק פשוט והכל הסתדר.....
ואחרי כמה תלונות של לקוחות
הבנתי שהדיסקים שאצלי - "ורבטים" לא מקוריים או משהו בסגנון הזה

מסקנה ?
לי אין ....

shuki05

משתמש צעיר
אני אישית נתקלתי אין ספור בלקוחות זועמים מהסגנון הזה, והגעתי למסקנה:

1. אני מצרף דף קבוע לכל לקוח, בו אני מסביר את אופן ההפעלה של התקליטור, ואני מיידע מראש שהתקליטור המצורף מותאם לצפיה במכשיר DVD, או במחשב עם כונן DVD בעזרת תוכנת צפייה יעודית ל-DVD כדוגמת windvd.
בשימוש עם מחשב ללא תוכנה תואמת, עלולים להווצר שיבושים ובעיות במהלך הצפיה.
2. הצפיה באמצעות Windows Media Player לא מומלצת!

אפשר לומר ש-95% מהלקוחות מבינים מראש שהבעיה אצלם במחשב, ומנסים להסתדר בכוחות עצמם.

yosale

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י shuki05;489314:
2. הצפיה באמצעות Windows Media Player לא מומלצת!
אם מותקנים במחשב מקודדים, הצפיה במדיה פלייר תהיה מצוינת ובמדיה קלאסיק תהיה אפילו מומלצת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה