סרטי עלילה ישנים

פרוסמדיה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
שלום לכולם-
אני מחפשת ליצור רשימה של סרטי עלילה ישנים (גויים) מפעם,
שברמה מסוימת הם נקיים, על מנת לקחת מהם שניות של הדגמות בקורס בימוי.

למשל:
צארלי בממלכת השוקולד
היידי בת ההרים
מרי פופינס

אשמח אם תרחיבו לי את הידע והאופקים

סרטים עכשווים "נורמלים" יכולים גם לבוא בחשבון - כמו טרומן, ודומיו.

תודה מראש

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
קחי בחשבון שסגנון הסרטים העתיקים הוא מלודרמטי ופחות מתאים לבימוי בן ימנו.

פרוסמדיה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אני יודעת. אותם אני מחפשת,
אשמח לקבל המצלות גם לסרטי עלילה טובים בני ימינו.

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בבקשה:

הנער בכתונת הפסים
טובי טיילר
ינטל
לורד
הצניחה הגדולה
עיניים זוהרות
החיים היפים
כוכבים בשמים.

בהצלחה רבה.

שקוף

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מדליין.
מאה ילדים שלי
כשהנערים שרים
ילדי גן עדן
פוליאנה
הנסיכה הקטנה
כוכבים קטנים על פני האדמה
לא בלי ביתי

צברית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
"להציל את טוראי ריאן"
סרט של הבימאי סטיבן שפילברג.

סרט נקי לגמרי (חוץ מכמה משפטים), רק שהוא מפחיד מאווד!!!! (רב הסרט הוא קרבות קשים)

רות מיכל

משתמש פעיל
נכתב ע"י צברית;826671:
"להציל את טוראי ריאן"

סרט נקי לגמרי (חוץ מכמה משפטים), רק שהוא מפחיד מאווד!!!! (רב הסרט הוא קרבות קשים)
זהו סרט מלחמה פשוט נוראי ולא מומלץ.

צברית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתבתי שהוא מפחיד,
אבל מבחינת בימוי הוא אדיר!

הסרט זכה ב5 פרסי אוסקר (כולל פרס הבימאי הטוב ביותר) ב1998.

לבן

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י צברית;826671:
"להציל את טוראי ריאן"

אני צריכה את הקטע של תחילת הסרט {הפלישה לנורמנדי המבוימת} מישהו יודע איך אפשר להשיג?

לבן

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י לבן;2451867:
אני צריכה את הקטע של תחילת הסרט {הפלישה לנורמנדי המבוימת} מישהו יודע איך אפשר להשיג?

אשמח אם למישהו יש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה