סקר: היכן מחפשים עבודה??

הרצאות ניהול וארגון

נפש האדם ע"פ התורה, ארגון וניהול
מנוי פרימיום
עריכה תורנית

1. []--- הסקר ---
  2. בעניין: איפה הכי טוב לחפש עבודה??
  3. 1. חברים
  4. 2. מפתח
  5. 3. עתונים (יתד,קו עיתונות,אחר)
  6. 4. קריירה
  7. 5. גלאט ג'ובס
  8. 6. חברים
  9. 7. אחר
  10. אודה מאד לכל משתתף (גם כאלו שהשתתפו בעבר באשכולות בנושא), אם אפשר לכתוב בקצרה את שם המקום המומלץ על ידכם, על מנת שתהיה תמונה אמיתית ומשקפת של המצב.
  11. ושוב תודה!!!!!!

יהודית ס

משתמש רשום
אצל כולם חוץ מקריירה
הפרסומות שלהם כל כך לא אמיתיים ש,,,,
וגם כיוון שלא היה כתוב פה

איטא

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
מפתח עוזר.
אבל רק אם באמת רוצים לעבוד....

ולא מ 9 בבוקר עד 1 בצהריים...(:

חגר

משתמש צעיר
;);)מנסיון, בסופו של דבר זה מגיע מכיוון לא צפוי, אז זה באמת לא משנה...

מאירה 1

משתמש רשום
מנסיון רק חברים...
להפיץ את ההודעה כמה שיותר שאני מחפשת עבודה, לרענן ולהזכיר, ליצור קשר עם חברות עבר וקרובות רחוקות...
ככה מקבלים היום עבודה.

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
קריירה מיועד לציבור החרדי? באיזורים חרדיים?
מאוד מעניין אותי אם מישהו מצא עבודה חרדית על ידם

חפציבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
כל הדברים האלו זה השתדלות, שצריך לעשות כל אחד לפי האמונה שלו
בסוף זה יכול להגיע ממקום בלתי צפוי, אבל התפקיד שלנו לעשות את ההשתדלות.

בכל אופן, מנסיון שלי:
מפתח - מעולה, לרציניים בלבד..
קריירה - למי שיש סבלנות למצוא את המשרות הרלוונטיות מתוך כמויות של משרות מוזרות בכל הארץ... אני אישית מצאתי פעם משהו למישהי דרכם, אבל לא יודעת אם הייתי ממליצה.
גלאט ג'ובס - גם לא ממליצה
עיתונים - תלוי איזה משרה - מזכירות וכאלה חבל על הזמן לחפש שם בכלל, כי גם אם תהיה מודעה כזו כבר היא מוצפת במאות קו''ח והסיכויים נמוכים. ובסוף הם יקחו מישהי עם פרוטקציה...
חברים ובני משפחה - תמיד יכולים לעזור, אבל לא לחפור להם יותר מדי...
ומשהו שעוד לא כתבתם: פורום דרושים בפרוג!

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
סייעתא דשמיא, לא להתייאש, בסוף מוצאים. (וכנראה שלא דרך גלאט ג'ובס...)
כל מי שאני מכיר שעובד בעבודה 'שווה' כלשהי הגיע לשם תמיד, אבל תמיד בעקבות חבר שהכניס אותו, בד"כ לתפקיד זוטר ומשם זה התפתח.

super tiger

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י חפציבה;2425468:
עיתונים - תלוי איזה משרה - מזכירות וכאלה חבל על הזמן לחפש שם בכלל, כי גם אם תהיה מודעה כזו כבר היא מוצפת במאות קו''ח והסיכויים נמוכים. ובסוף הם יקחו מישהי עם פרוטקציה...

השורה שתפסה אותי...
אז איך לדעתך מוצאים עבודה במזכירות?

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
קרן קמ"ח?

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
אני רוצה לענות על השאלה הזו עם נסיון מצידי, גם מהצד דורש העבודה וגם מצד המעסיק-
תחשבו תמיד על המעסיק, איך הוא מחפש עובדים?
מעסיק לא ילך דבר ראשון לפרסם בריירה, או בגלאט ג'ובס
הוא ינסה לאתר מישהו שהוא מכיר..
אם לא נמצא אף אחד לפרק זמן מסוים, הוא ילך לעובדים שלו, אם הם מכירים מישהו להמליץ עליו.
רק אם כלו כל הקיצין הוא יפרסם את המשרה בחוץ, כי מבחינתו זה דורש הרבה מאד אנרגיות במיון כל הקו"ח שמגיעים, ומציאת מחט בערימת שחת
המעניין הוא, שדורשי העבודה הולכים בדיוק בסדר הפוך. קודם כל מחפשים באתרי דרושים ובעיתונים, ואם לא מוצאים מנסים לשאול חברים במקומות עבודה וכו'
ל כ ן
קודם כל מפיצים בין חברים את העובדה שהחלטתם למצוא עבודה בXYZ !!
אח"כ הולכים למקום עבודה פוטנציאלי ומציגים את עצמכם!! בלי להתבייש. משאירים טופס קו"ח שהוגש ביד. הטופס הזה יזכה להרבה יותר כבוד מטופס שהגיע בפקס. ראו אתכם, התרשמו ממכם, ואולי בקרוב כשיצטרכו עובד המנהל יזכר בכם וברושם שעשיתם עליו, ויש סיכוי שיזמין אתכם לראיון.
אפשר גם לחפש בעיתונים, אבל אל תתלו בזה יותר מדי
והכי חשוב - תפילה! יש רק אחד שמשדך לנו מקומות עבודה, ולפני הכל אנחנו מבקשים ממנו שיעזור

מירי סגל

משתמש סופר מקצוען
מנצל"שת:

לאלו שהזכירו את מפתח, קפצתי כדי להכיר את האתר.

האם יש בו גם משרות שוות, (אישית לא מצאתי כלום, ממש כלום)
או שהוא רק נותן רעיונות וקישורים לאתרים אחרים?

Batshe✔a

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י שריתיש;2425906:
כיוון זה לגברים, נכון?
מה יש לנשים?

כיוון זה גם לגברים, וגם לנשים.

ברוך אתה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
רק גוטע חביירים (חברים טובים).
אפי' שאומרים שעם חברים אוכלים קוגעל ולא עושים עסקים, אבל חברים יודעים לתת עבודה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה