סקר הייטק- שווה להכנס

שינדלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
תפרסמי תוצאות!!!!

ירושל

משתמש מקצוען
עניתי.
הייתי מוסיפה:
1. מיקום גאוגרפי (הנתונים במרכז שונים מאד מאלו שבירושלים, לדוגמא)
2. איזשהו טווח של שנים, מכיוון שמי שחיפש(ה) עבודה ראשונה לפני כ-10 שנים בא(ה) לשוק הרבה פחות רווי מכפי שהוא בשנים האחרונות.

נערך לאחרונה ב:

אנונימי123

משתמש מקצוען
הייתי מוסיפה:
1. מיקום גאוגרפי (הנתונים במרכז שונים מאד מאלו שבירושלים)
2. איזשהו טווח של שנים, מכיוון שמי שחיפש(ה) עבודה ראשונה לפני כ-10 שנים באה לשוק הרבה פחות רווי מכפי שהוא בשנים האחרונות.
צודקת. אוסיף..
תודה!!

מ.ש.

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני רק שאלה.
מעניין אותי אם יש משהי שתסמן במשכורת הראשונית - אחר.
(ואם כן, האם מדובר במשכורת התחלתית של מעל 17....)

שינדלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כמה כבר ענו?

אנונימי123

משתמש מקצוען
יואווו...
אלופות!!!!
כבר 220 קולות!!!!
והנה התוצאות :
תרשים תשובות לטופס. כותרת שאלה: מהי תעודת המקצוע שלך?. מספר תשובות: 220 תגובות.
תרשים תשובות לטופס. כותרת שאלה: מהו איזור מגוריך?. מספר תשובות: 173 תגובות.
תרשים תשובות לטופס. כותרת שאלה: איך נכנסת לעולם העבודה בהייטק?. מספר תשובות: 212 תגובות.
תרשים תשובות לטופס. כותרת שאלה: במידה וקיבלת עבודה ראשונית באופן עצמאי, דרך איזה אתר לחיפוש עבודה?. מספר תשובות: 20 תגובות.
תרשים תשובות לטופס. כותרת שאלה: במידה וקיבלת עבודה ראשונית באופן עצמאי, באיזה תדירות שלחת קורות חיים?. מספר תשובות: 66 תגובות.
תרשים תשובות לטופס. כותרת שאלה: כמה זמן חיפשת/ עדיין מחפשת עבודה?. מספר תשובות: 220 תגובות.
תרשים תשובות לטופס. כותרת שאלה: בכמה מקומות עבודה התראיינת/ נבחנת?. מספר תשובות: 220 תגובות.
תרשים תשובות לטופס. כותרת שאלה: האם את עובדת בתחום שלמדת? (אם למדת הנדסת תוכנה ואת עובדת בQA- אין זה נחשב לאותו תחום). מספר תשובות: 220 תגובות.
תרשים תשובות לטופס. כותרת שאלה: האם את ממליצה להירשם לאתרים הדורשים תשלום?. מספר תשובות: 211 תגובות.

קבצים מצורפים

• 1585231483627.png
    1585231483627.png
    KB 24.7 · צפיות: 33

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה