דרוש מידע **סקר בנושא קופסאות משחק**

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
סקר קצרצר (2-3 דקות) לצורך פיתוח ושיווק קופסאות משחק, התוצאות בסקר חסויות, ואין כאן שאלות חפרניות! (חוץ מכמה כסף אתם מרויחים? ;) ;) ;) ) ברוב השאלות ניתן לסמן יותר מתשובה אחת, אשמח מאוד להשתתפותכם להקפצה)!
שימו לב! הסקר מיועד למשחקי קופסא בלבד, ורק על ילדים בוגרים (6 ומעלה)
הכנסו כאן תודה!

נערך לאחרונה ב:

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
תודה לכל העונים! אחד מהעונים נתן לי טיפ מאוד חשוב כדלהלן : שלא יהיה מצב שחלק אחד שחסר הופך את המשחק ללא שמיש , כיון שהסקר הוא אנונימי אז אודה לו כאן בעילום שמו.

נערך לאחרונה ב:

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
עניתי.
תתחדשי על הלוגו בתמונת הפרופיל, ממש אהבתי!!
אגב, מימי או מימו?
תודה על הפירגון אעביר לגרפיקאית, ולשאלתך מימי (היכן ראית בלוגו מימו?)

במבה נוגט

משתמש סופר מקצוען
שימי לב שהשאלה "במידה ואתם משלמים מעל 80 ש"ח למשחק, מה הכי חשוב לכם בקופסת המשחק?" היא חובה גם למי שבחר אחרת בשאלה הקודמת.

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
שימי לב שהשאלה "במידה ואתם משלמים מעל 80 ש"ח למשחק, מה הכי חשוב לכם בקופסת המשחק?" היא חובה גם למי שבחר אחרת בשאלה הקודמת.
תודה נכון! שניתי מעל 60 ש"ח, אבל על כל מקרה התשובות של כולם עוזרות, אלא כיון שהכיוון שלי הוא יותר משחקים מושקעים, חשוב לי ספציפית הקהל יעד שיותר משקיע במשחקים, מה חשוב לו.

חני גרינשטיין

משתמש סופר מקצוען
עניתי.
חשוב לי מאד להדגיש -
אני אוהבת את המשחקים שצורת האכסון שלהם נוחה ואיכותית.
לא רק קופסת קרטון, שכמה שתהיה חזקה היא תמיד תיקרע בשלב כלשהו.
יש משחקים שמצורף להם שקיק בד לשמירת חלקי המשחק (כמו קבלאו)
או שהלוח של המשחק הוא גם המארז של החלקים (כמו בהרבה משחקים של פוקס מיינד)

בכלל לאיכות החלקים יש משקל גדול בהחלטה שלי לפני שאני קונה משחק. ובשביל חלקים איכותיים אני מוכנה לשלם יותר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ו

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אַל בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי וְאַל בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי:ג חָנֵּנִי יְהוָה כִּי אֻמְלַל אָנִי רְפָאֵנִי יְהוָה כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי:ד וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד (ואת) וְאַתָּה יְהוָה עַד מָתָי:ה שׁוּבָה יְהוָה חַלְּצָה נַפְשִׁי הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ:ו כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה לָּךְ:ז יָגַעְתִּי בְּאַנְחָתִי אַשְׂחֶה בְכָל לַיְלָה מִטָּתִי בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה:ח עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי עָתְקָה בְּכָל צוֹרְרָי:ט סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן כִּי שָׁמַע יְהוָה קוֹל בִּכְיִי:י שָׁמַע יְהוָה תְּחִנָּתִי יְהוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח:יא יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל אֹיְבָי יָשֻׁבוּ יֵבֹשׁוּ רָגַע:
נקרא  35  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה