דרוש מידע סקסנדה + שבת = ?

לו רק הייתי...

משתמש חדש
הבנתי שיש בעיה להזריק זריקות סקסנדה (זריקות להרזיה) בשבת.

1. זה נכון?
2. מה עושים כל המזריקים/ות הצדיקים/ות?
מדלגים על יום בכל שבוע?
משלימים במוצ"ש?
זה לא משבש את כל המערכת? (אחרי הכל, מדובר בהורמונים...)

פייגיפ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כדאי לשאול רב אם לא יורד דם מההזרקה לא בטוח שאסור
אני לפעמים הייתי מזירקה את של שישי בערב שבת ומיד במוצאי

שרה רות

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
אני שאלתי רב בזמנו, והוא אמר שאם לוקחים את הזריקות לצורך בריאות אין שום בעיה.
אם זה רק ליופי זה משהו אחר

שמש!

משתמש מקצוען
מבחינה פרקטית -
שעת ההזרקה בכל יום באזור הזמן של השקיעה
בערב שבת לפני הדה"נ
במוצ"ש אחרי צאת השבת
זו תרופה שמומלץ לקחת באותה שעה אבל לא קריטי
וגם לא נורא אם מדלגים יום (ביו"ט של יומיים לדוג')

אם דחוף לכם להזריק דווקא בשבת
ייתכן ומותר אם לא יוצא דם
כדאי לשאול רב

תילתן

משתמש סופר מקצוען
לא יורד דם בהזרקת סקסנדה
1.בגלל מיקום ההזרקה
2.בגלל אורך המזרק (0.6-0.8)
ואכן אפשר להזריק לפני/אחרי כניסת שבת בלי בעיה

תילתן

משתמש סופר מקצוען

לו רק הייתי...

משתמש חדש
דבר שני שלא הבנת

לו רק הייתי...

משתמש חדש
הסקסנדה היא לא הורמון????
מהעלון לצרכן של הסקסנדה:

סאקסנדה היא תרופה להורדה במשקל המכילה את החומר הפעיל לירגלוטייד. היא דומה להורמון טבעי הנקרא פפטיד דמוי גלוקגון-1) 1-GLP (המשתחרר מהמעיים לאחר ארוחה. סאקסנדה פועלת על קולטנים במוח השולטים בתיאבון, וגורמת לך להרגיש תחושת מלאות ופחות רעב. השפעה זו עשויה לעזור לך לאכול פחות מזון ולרדת במשקל הגוף שלך.

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

תגובות
1
צפיות
867

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה