דרוש מידע סקביאס...

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
ברוך ה' לא התנסיתי.
שמעתי על שיטה (אולי שמעתי עליה פה בפרוג?) להדביק סלוטייפ (פשוט וביתי) על כל נקודה מגרדת ופשוט לתלוש אותו בחוזקה.
מי שניסתה אמרה שזה הצליח 'לתלוש' החוצה את הביצים/הזחלים.

ניק 8129

משתמש מקצוען
ברוך ה' לא התנסיתי.
שמעתי על שיטה (אולי שמעתי עליה פה בפרוג?) להדביק סלוטייפ (פשוט וביתי) על כל נקודה מגרדת ופשוט לתלוש אותו בחוזקה.
מי שניסתה אמרה שזה הצליח 'לתלוש' החוצה את הביצים/הזחלים.
זה מדבק...

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
יש מישהי שהיה לה ויכול לעזור לי איך מתמודדים עם זה...
לבנתיים אני בבידוד ביתי
ויש לי בר מצווה של אח שלי.
ולא בטוח שאוכל ללכת...
ד''ר @גלבוע...
ומה שחשוב שכל המשפחה צריכה לטפל, גם מי שאין לו תסמינים.
אגב, אתם מגדלים ארנבות? מאיפה זהבא?

מגבת

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
את לא אמורה להיות בבידוד.
רופא העור אמור לרשום לך משחה שאת מורחת על כל הגוף - מכף רגל עד ראש, כולל אוזניים וכו',
את מרתיחה מצעים, פיגמות והכל לפחות 60 מעלות,
וזהו,
אחרי שבוע חוזרים על זה רק כדי להרוג את הביצים..

אגב!!!

אצלנו אבחנו סקביאס,
אחרי טיפול יסודי שלא עזר,
הבין הרופא שזה בעצם אטופיק.
אז נסי לקבל עוד חוות דעת..

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
לא!!!
יש לי גם אטופיק...
אין קשר.
סקביאס מגיע מהדבקה כלשהי, מבעלי חיים בדרך כלל. לא מהאטופיק (אם כי באופן כללי עור אטופי נדבק יותר בקלות בחיידקים או פטריות או כל מרעין בישין).
אני שואלת שוב אם היית אצל רופא. ואם קיבלתם טיפול לכל המשפחה. וכמובן הוראות היגיינה וכיבוס כל המצעים והמגבות על 60 מעלות וכל הדברים האלה...
כי זה קודם כל . כל הטיפים אחר כך.

ניק 8129

משתמש מקצוען
אין קשר.
סקביאס מגיע מהדבקה כלשהי, מבעלי חיים בדרך כלל. לא מהאטופיק (אם כי באופן כללי עור אטופי נדבק יותר בקלות בחיידקים או פטריות או כל מרעין בישין).
אני שואלת שוב אם היית אצל רופא. ואם קיבלתם טיפול לכל המשפחה. וכמובן הוראות היגיינה וכיבוס כל המצעים והמגבות על 60 מעלות וכל הדברים האלה...
כי זה קודם כל . כל הטיפים אחר כך.
בטח שהלכתי לרופא
יש לי גם אטופיק וגם סקביאס...
אבל הוא נתן לי משחה לטיפול רק לי ושבוע הבא לבוא עם כל בני הבית...
וחוץ מזה זהו ...
ואני רוצה לדעת עוד ...
לעבודה אני לא יכולה ללכת...

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
בטח שהלכתי לרופא
יש לי גם אטופיק וגם סקביאס...
אבל הוא נתן לי משחה לטיפול רק לי ושבוע הבא לבוא עם כל בני הבית...
וחוץ מזה זהו ...
ואני רוצה לדעת עוד ...
לעבודה אני לא יכולה ללכת...
באמת נתן לך מידע מאד חסר וחלקי.
אני יכולה להעתיק מאתר של מכבי, אבל חלק מהנושאים פחות מתאימים לפורום.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען

מיכל ב'

כתבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אם את שמה את המשחה ברצינות לפי ההוראות,
ולא עובר לך,
סימן שהרופא לא אבחן נכון.
תתחילי קודם עם המשחה וכיבוס מצעים ובגדים בהרתחה.

אגב, את מרגישה גירוד בגוף?
ורואה סימנים אדומים כאילו זחל הלך עלייך ורואים את המסלול שלו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה