מידע שימושי ספר חדש,מענין ועב כרס-יש חיה כזו?

מצב כפית

משתמש מקצוען
בתת קבוצה שלנו?!
אם לא אז עוד מישהי התאהבה בעץ הזה

תת קבוצה?!
שו הדא???
צרפי אותי גם. בבקשה.
נשמע מעניין...
ועוד שאלה:
למי שיש ת'לוגו שלי זה עם הכיתוב שלי?
1601343153691.png

בראשית-2

משתמש מקצוען
לשלחו ספרים אין לא"א
וגם לקבל
אבל אתן לכם המלצה על ספרים טובים
שתהנו גם אתם
כל ספרי רותי קפלר
פחות או יותר(חדש)
מיה קינן מלכה במבחן-מיותר לפרט
גדרות ירוקים-ריבה פומרנץ,ספר מצחיק שנותן חומר למחשבה מומלץ מאוד!
לך לך בני מקוה שאני זוכרת נכון ספר על השואה-אבל מהמם! ולא מפחיד או עצוב מדי

הודייה

משתמש צעיר
הי אשמח מאוד!!!!!!
אני מחיפה
מה יש לך?
נראה לי שכבר קראת הכל..
אבל בכל אופן
יש לי את הספרים של ליבי קליין חוץ מהאחרון
האחרונים של דבורי רנד
של רותי קפלר - אנוכי מבקש הנורמלי האחרון לחיות וחצי
השעיר השלישי של מ. ארבל
כל הנחלים - ח. לוברבום
קצת מתחת לקו - מיכל בורשטיין
חלק מהספרים של ח. ברטלר
יש לי עוד.. לא זוכרת כרגע הכל

שירי נשיא

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה